*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۲ محرم ۱۴۴۰ \ Saturday, September 22, 2018
امام جمعه شهرستان بافق:
حمله موشکی سپاه به مقر داعش تمام معادلات آمریکا را برهم زد
حوزه/ امام جمعه شهرستان بافق گفت: یکی از دستاوردهای مهم نظام اسلامی، پرتاب موشک سپاه به مواضع داعش در سوریه بود که تمام معادلات آمریکا و دیگر دشمنان را برهم زد.
۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۱:۴۴
مدیر حوزه علمیه یزد:
عملیات موشکی سپاه، مجاهدت مدافعان حرم را تکمیل تر کرد
حوزه / مدیر حوزه علمیه یزد به اهمیت کار مدافعان حرم و ایثارگری آنان اشاره کرد و با تقدیر از عملیات موشکی سپاه علیه داعش، گفت: حمله تروریستی اخیر تهران، ارزش کار این مجاهدان فی سبیل الله را نشان داد که اگر این بزرگ مردان نبودند، اکنون باید در داخل کشور با دشمنان نظام و انقلاب می جنگیدیم.
۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۰:۳۳
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
ملت ایران در برابر تهدیدات دشمن، اهل مماشات و کوتاه آمدن نیست
حوزه/ نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان ملت ایران از جمله آل سعود و نیز رژیم صهیونیستی و دولتمردان آمریکایی بدانند که ملت ایران در برابر تهدیدات دشمن خود، اهل مماشات و کوتاه آمدن نیست.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۴:۰۳
قدردانی مجمع نمایندگان طلاب از سپاه پاسداران
حوزه/ مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای از اقدام سپاه در هدف قرار دادن مواضع تروریست ها تقدیر کرد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۰۰:۱۲
عضو خبرگان رهبری در گفتگو با «حوزه»:
حمله موشکی سپاه سیلی محکمی به حامیان داعش بود
حوزه/ نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، با تأکید بر اینکه پاسخ ایران به هرگونه تعرض و تهدیدی، بسیار شدید و کوبنده خواهد بود، گفت: حمله موشکی اخیر سپاه، پاسخی در جواب ترقه‌بازی‌های دشمن بود که امیدواریم درس عبرتی برای بازیگردانانشان در منطقه باشد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۲:۱۶
در پیام قدردانی مرکز مدیریت حوزه علمیه از اقدام موشکی سپاه تاکید شد:
پاسخ ایران قدرتمند بر توطئه ها درهم‌کوبنده و رعد آسا خواهد بود
حوزه/ مرکز مدیریت حوزه های علمیه در پیامی ضمن تقدیر از مدافعان کشور و اقدام به موقع و به هنگام سپاه پاسداران علیه تروریست ها تصریح کرد: ایران قدرتمند و سلطه ناپذیر، دست هر توطئه‌گری را قطع می‌نماید و پاسخی درهم‌کوبنده و رعد آسا خواهد داد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۰:۱۰
مدیر حوزه علمیه کاشان در جمع مدیران مدارس:
اقدام موشکی سپاه علیه داعش، حداقل برخورد و نرم ترین نوع آن بود
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین فرجی، داعش را یکی از توطئه های استکبار جهانی دانست و گفت: با توجه به این که حریم ایران اسلامی پاک و مقدس می باشد، لذا ورود و تعرض به این حریم با هر عنوان که باشد، مستحق سیلی سخت است و اقدام موشکی سپاه علیه داعش، حداقل برخورد و نرمترین نوع آن بود.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۷:۱۳
مدیر‌حوزه‌های علمیه خواهران:
سپاه نشان داد ایران هیچ تعرضی را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت/ روز قدس، یادگار گرانبهای حضرت امام خمینی(ره) است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: اقدام سپاه پاسدران انقلاب اسلامی، نه تنها غرور ملی امت اسلامی ایران را برانگیخت بلکه پیام روشنی به همه توطئه‌گران و دشمنان به‌ویژه رژیم اشغالگر قدس و آمریکا داشت که ایران اسلامی یک کشور قدرتمند و انقلابی است و هیچ حمله و تعرضی را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۵:۳۲
عضو خبرگان رهبری:
حمله موشکی سپاه به داعش، اقتدار ملی و انقلابی ما را به دنیا نشان داد
حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: حمله اقتدار آمیز موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در سوریه، اقتدار ملی و انقلابی ما را به دنیا نشان داد.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۲:۴۷
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی:
حمله موشکی سپاه به داعش، هشداری به آمریکا و سران مرتجع منطقه بود
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: حمله غرور آفرین موشکی سپاه به داعش، هشداری به آمریکا و سران مرتجع منطقه بود تا بدانند که ایران اسلامی در برابر تهدیدها و تجاوزها ، به هیچ وجه منفعل و ساکت نیست.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۲:۲۹