*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Tuesday, January 22, 2019
چند خبر کوتاه فرهنگی از خراسان جنوبی
حوزه/ ۲۳۰۰ متر مربع فرش برای عتبات، افتتاح ۳ کتابخانه روستایی در دهه فجر و ۴۷۰۰ جلد کتاب جدید در کتابخانه های سربیشه عناوین برخی از اخبار خراسان جنوبی است.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۱:۵۶
انتخاب کتاب خوب برای مطالعه از نظر امام جمعه بیرجند
حوزه/امام جمعه بیرجند گفت: باید در جامعه بیان شود که مخاطب وقتی می خواهد با کتاب یا جایگزین های کتاب اعم از نرم افزار، فضای مجازی، سخنرانی و یا هرچه انسان را به نحوی تحت تاثیر قرار می‌دهد، روبرو شود، بداند چه محتوایی استفاده می کند و آثارش چیست.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۶
كتاب «جريان شناسي تفسير سلفي» منتشر شد
حوزه/ كتاب «جريان شناسي تفسير سلفي» ‌ازسري كتاب هاي ۸ گانه جريان شناسي تفسير توسط گروه قرآن پژوهي پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و با حمايت شوراي عالي علوم، تحقيقات و فناوري (عتف) در پاييز امسال چاپ و منتشر شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۰:۲۵
رئیس بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی‌ خبر داد:
انتشار بیش از ۴ هزار جلد کتاب در قالب ۱۷۰۰موضوع
حوزه/ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مرویان حسینی مهم‌ترین دستاورد بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی‌، تألیف و انتشار بیش از ۴ هزار کتاب در قالب ۱۷۰۰ عنوان پژوهشی در موضوعات مختلف علوم اعلام کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۸:۲۹
با حضور آیت الله العظمی سبحانی:
آیین رونمایی از کتاب «میزان الفقاهه» برگزار شد
حوزه/ در مراسمی با حضور آیت الله العظمی سبحانی، آیین رونمایی از کتاب میزان الفقاهه، اثر مرحوم آیت الله سید محمد باقر موسوی درچه ای در مؤسسه امام صادق(ع) در قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۳
آیین رونمایی از کتاب «مقتل الزهراء» برگزار شد
حوزه/ مراسم رونمایی از کتاب «مقتل الزهراء فی مصائب انسیه الحوراء» ،به قلم حجت الاسلام علی رضا صادقی واعظ برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۶:۰۹
کتاب «خمینی؛ انقلابی خدا» در ایتالیا منتشر شد
حوزه/ کتاب «خمینی؛ انقلابی خدا» پیرامون شخصیت و شیوه رهبری امام خمینی(ره) در ایتالیا به چاپ رسید.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۰:۱۹
پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر کرد؛
کتاب «پدیده سِحر؛ چالشها و راهکارها»
حوزه / یکی از چالشهای بشر مسئله سحر بوده است. امروز نیز شاهد نفوذ و رخنه این پدیده در حوزه های مختلف زندگی انسان هستیم که مشکلاتی را به وجود آورده است. کتاب «پدیده سِحر؛ چالشها و راهکارها» که به تازگی از سوی معاونت پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شده است مواجهه فکری و عملی پیامبران و امامان با سحر و ساحران را بررسی و راهکارها و راهبردهای آنان را ارائه کرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۸:۵۱
مجموعه شعر ‹‹مثل برگ›› اثر یک روحانی کاشانی منتشر شد
حوزه/ مجموعه شعر ‹‹مثل برگ›› اثر حجت الاسلام ماشاءالله صدیقی، در كاشان پایتخت کتاب ایران روانه بازار نشر شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۰۰:۴۵
توصیه به مطالعه یک کتاب توسط مدیران در شورای اداری بیرجند
حوزه/رئیس کتابخانه های عمومی بیرجند ضمن معرفی کتاب «مقدمه ای بر جنگ سایبر و تروریسم سایبر»، گفت: به مدیران دستگاه های اجرایی که موقعیت حساس تری دارند مطالعه این کتاب را توصیه می کنیم.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۵:۵۷