*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
معرفت قرآنی زیرساخت دستیابی به سبک زندگی اسلامی است
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین با بیان اینکه باید بین «معرفت و اعتقادات قرآنی» با «اطلاعات قرآنی» تفاوت قائل شویم، گفت: معرفت و اعتقادات قرآنی سرمایه و زیرساخت زندگی بر اساس قرآن و دستیابی به سبک زندگی اسلامی است.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۶:۳۶
مدیر حوزه علمیه استان قزوین :
فرهنگ تذکر لسانی ترویج شود
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر تکلیف الهی است و به عنوان فروع دین مبین اسلام، تاکید زیادی بر انجام آنها شده و باید همگان در حوزه تذکر لسانی تلاش کنند.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۷:۰۲
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین :
امر به معروف لازمه پیشگیری از آسیب ها اجتماعی است
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: در امر به معروف و نهی از منکر باید به پیشگیری بیش از درمان اهمیت داده شود. نگذاریم منکری به وجود بیاید و بعد با آن مقابله کنیم.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۷:۰۷
در نشست بصیرتی مدرسه مولاوردیخان قزوین مطرح شد؛
نفوذ مرموزانه دشمن در اتاق های فرزندان ما
حوزه/ جنگ نظامی نفوذ در مرز‌ها و جنگ فرهنگی نفوذ در مغزها و افکار است، در جنگ نظامی دشمن در شهر‌ه حضور می یابد، اما در جنگ فرهنگی، در اتاق فرزندان ما نفوذ کرده است و علیرغم هشدارهای مقام معظم رهبری در خصوص تهاجم فرهنگی متاسفانه تا امروز ارگان‌های فرهنگی توجه و سیاست‌اندیشی لازم را در این زمینه نداشته‌اند.
۱۳۹۷/۲/۱۳ - ۱۹:۴۵
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان قم خبر داد:
تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات قم
حوزه/ دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان قم از تشکیل این شورای در اداره های مختلف استان و فعالیت آنها خبرداد.
۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۳:۳۳
معاون تبلیغ حوزه علمیه قزوین در گفتگو با «حوزه»:
تبلیغ ابعاد دینی، نیاز جدی امروز جامعه است/طرح مدارس امین با جدیت در قزوین دنبال می‌شود
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه استان قزوین با بیان اینکه تبلیغ دین در جامعه جدی گرفته شود، گفت: طرح مدارس امین با جدیت در قزوین دنبال می‌شود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۶:۲۵
مدیر حوزه علمیه قزوین :
والدین از زیارت های مکرر عتبات خودداری کرده و به فکر ازدواج جوانان باشند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: پدر و مادرها باید از مکه رفتن‌ها و یا زیارت های چندین و چند باره خودداری کرده و بخشی از هزینه‌ها را صرف ازدواج جوان خود کرده و او را در این راه تنها نگذارند؛ چراکه کمک به تامین مایحتاج زندگی یک جوان نزد خداوند بسیار پسندیده‌تر از زیارت‌های چندین‌باره است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۴
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی:
جوان باید به ادبیات دینی معرفی شود؛ نه سن شناسنامه ای
حوزه/ نماینده ولی فقیه در قزوین گفت: جوان باید به ادبیات دینی معرفی شود؛ نه سن شناسنامه ای؛ حبیب بن مظاهر نمونه ای از جوانمردان بود که امام حسین (ع) را تنها نگذاشت و در تعریف دین، جوانمرد شناخته شد.
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۰۹:۲۲
در اجلاس «نماز و فضای مجازی» مطرح شد؛
اهمیت نماز اول وقت برای بسیاری از افراد مشخص نیست
حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز استان قزوین گفت: برای بسیاری از افراد، اهمیت و جایگاه نماز اول وقت مشخص و تبیین نشده است، از این رو نیاز است تا تبلیغاتی در این زمینه صورت گیرد، چرا که در غیر این صورت، مدت زمان زیادی طول می کشد تا افراد به این سمت و سو حرکت کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۳:۰۳
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
اقدامات نسجیده و تنگ‌نظرانه اصلاح گر نیست
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری در جمع مسئولان حراست ادارات، گفت: اقدامات نسجیده و تنگ‌نظرانه نه تنها نمی‌تواند افراد را اصلاح کند، بلکه امکان دارد افراد را نسبت به نظام و حتی دین اسلام بدبین كند.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۱:۰۲