*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ \ الجمعة ٥ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Friday, November 24, 2017
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
اقدامات نسجیده و تنگ‌نظرانه اصلاح گر نیست
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری در جمع مسئولان حراست ادارات، گفت: اقدامات نسجیده و تنگ‌نظرانه نه تنها نمی‌تواند افراد را اصلاح کند، بلکه امکان دارد افراد را نسبت به نظام و حتی دین اسلام بدبین كند.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۱:۰۲
مدیر حوزه علمیه قزوین:
امربه معروف و نهی از منکر شرط دور ماندن جامعه از فساد و انحراف است
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین عباسی تصریح کرد: اجرای امر به معروف و نهی از منکر جامعه را از گزند انحرافات و آسیب های اجتماعی مصون نگه می دارد و جامعه را به سوی رستگاری رهنمون می کند، لذا برای سالم ماندن جامعه از فساد، تباهی و زشتی اجرای امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همه مسلمانان است
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۷:۳۲
قائم مقام دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر قزوین :
شهداء آمران امر به معروف ونهی از منکر بودند
قائم مقام دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان قزوین گفت: آمران به معروف در خط مقدم حمایت و حفاظت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و ارزش‌های دین قرار دارند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۷:۰۵
امر به معروف؛ فریضه فراموش شده در جامعه امروز
حوزه/ امام جمعه بشرویه با بیان اینکه طبق آیات و روایات علت برتری امت اسلامی امر به معروف و نهی ازمنکر است، گفت: یکی از فرائض فراموش شده در جامعه امر به معروف و نهی ازمنکر است.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۱:۰۱
استاد حوزه علمیه قزوین تاکید کرد:
لزوم تلاش همگانی برای احیای امربه معروف و نهی از منکر
حوزه/ حجت الاسلام عاشوری گفت: دشمن امروز وارد خانه و خانواده‌های ما شده و همانند موریانه گستره تخریب او زیادتر می‌شود و در این شرایط باید به‌ عنوان یک امت واحده دست‌ به‌ دست هم دهیم و با ترویج امربه‌معروف و نهی از منکر، با ضد ارزش‌ها مقابله کنیم.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۴:۴۸
استاد حوزه ودانشگاه :
اگر امام حسین (ع) قیام نمی‌کرد اثری از اسلام باقی نمی‌ماند
استاد حوزه ودانشگاه گفت: اسلام به واسطه پیامبر اکرم(ص) پدید آمد و بقای آن به برکت حرکت امام حسین(علیه السلام) تثبیت شد، چرا که اگر امام حسین(ع) قیام نمی‌کرد، اثری از اسلام باقی نمی‌ماند.
۱۳۹۶/۸/۳ - ۱۵:۲۰
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
هجمه دشمن علیه سپاه و قوه قضائیه هدفمند است/ رفاقت‌ها بر مبنای تقوا شکل بگیرد
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: این روزها بیشترین هجمه و حمله دشمنان به سپاه پاسداران و قوه قضائیه معطوف شده است، زیرا دشمن از این دو نهاد انقلابی آسیب‌های بسیاری دیده است و صدور انقلاب با بازوان توانمند و نگاه عدالت‌ محور سپاه و قوه قضائیه تحقق عینی پیدا می‌کند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۳:۵۸
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
قوام شریعت به امربه معروف و نهی از منکر است
مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر تا بدانجاست که سایر فرایض در پرتو اجرای آن، بر پا داشته می شود و جامعه اسلامی محقق می گردد، از این رو هرگاه در جامعه ای این فریضه مهم به اجرا گذاشته نشود و افراد در قبال پیاده شدن این امر خطیر احساس مسئولیت نکنند، مرگ آن جامعه حتمی خواهد بود.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۷:۳۱
در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس مطرح شد؛
رفتار خصمانه آمریکا با ملت ایران همیشگی است/ لزوم ترسیم واقعیت‌های دفاع مقدس برای نسل‌های آینده
حوزه/ سخنان سخیف و ابلهانه رئیس جمهور آمریکا در سازمان ملل بسیار مضحک و ناشی از بی تجربگی سیاسی ترامپ است که نشان داد رفتار خصمانه آمریکا با ملت بزرگ ایران همیشگی است.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۲:۰۷
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین در جمع مبلغان:
روحانیون در منابر ابن زیادهای زمان را معرفی کنند/ لزوم تبیین رهنمودهای رهبر انقلاب در مجالس حسینی
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عابدینی در جمع مبلغان، گفت: روحانیون در منبرهای خود باید ابن زیادهای زمان را به مردم معرفی کنند و اگر مبلغان فقط به تاریخ صدر اسلام بپردازند و منافقان عصر حاضر را معرفی نکنند، به جای کمک به امام حسین(ع)، دشمنان امام را یاری کرده اند.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۶:۰۴