*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۸ رجب ۱۴۴۰ \ Monday, March 25, 2019
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
بیش از ۱۱۰۰ کلاس در خراسان جنوبی آماده پذیرش مسافران نوروزی است
حوزه/مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در ستاد اسکان فرهنگیان در ایام نوروز ۱۴ پایگاه و ۱۷۵ آموزشگاه و یک هزار و ۱۸۱ کلاس درس در سه سطح ویژه، الف و ب آماده شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۱
تاکید آیت الله العظمی مکارم به وزیر آموزش و پرورش:
مراقب نفوذی ها باشید
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی، مسئله نفوذ دشمن در نهاد ها و مراکز علمی و حساس کشور را بسیار مهم و هوشیاری مسئولان را خواستار شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۶
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر:
آموزش و پرورش از مهمترین مراکز موثر در جذب داوطلبان به حوزه است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان بوشهر، آموزش و پرورش را یکی از مهمترین مراکز موثر در جذب داوطلبان به حوزه علمیه عنوان کرد و گفت: این سازمان به جهت حضور دانش آموزان در آن ظرفیت بسیار بالایی برای جذب دارد و مبلغان از این فرصت استفاده کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۹
آیت الله مدرسی:
از اعتصاب معلمان عراق حمایت می کنم
حوزه/ آیت الله سید محمد تقی مدرسی از علمای عراق از معلمانی که برای مطالبه بهبود اوضاع معیشتی دست به اعتصاب زدند، اعلام همبستگی کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۳:۰۴
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر: دانش آموزان نخبه جذب حوزه علمیه شوند
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: مدارس آموزش و پرورش فرصت مناسبی برای جذب افراد مستعد در حوزه علمیه است.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۳:۵۸
سرانه فضای نمازخانه در مدارس بجنورد ۱۷ سانتی‌متر است
حوزه/ معاون فرهنگی آموزش و پرورش خراسان شمالی از فعالیت بیش از ۵۰۰ روحانی امام جماعت در مدارس خراسان شمالی خبر داد و گفت: سرانه فضای نمازخانه در مدارس بجنورد ۱۷ سانتی‌متر است که با میانگین استان هم فاصله زیادی دارد؛ ازاین‌رو باید کمک شود این فاصله جبران گردد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۵
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان:
همکاری مراکز حوزوی و مدارس دانش آموزی اجتناب ناپذیر است
حوزه/ مدیرمدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان گفت: همکاری مراکز حوزوی و مدارس آموزش و پرورش ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۰
نماینده آیت الله العظمی سیستانی خواستار اصلاح سیستم آموزش و پرورش عراق شد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد صافی در خطبه های نماز جمعه کربلا، ضمن تاکید بر ضرورت اصلاح سیستم آموزش کشور عراق گفت: برخی از خطر این مسئله غافل هستند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۵
سه شاخصه مبلّغ موفق از نگاه مدیرکل آموزش و پرورش استان قم
حوزه/ امروز مبلّغی در جذب دانش آموزان و نوجوان موفق است که دارای شاخص مقبولیّت، توانمندی و محبوبیّت باشد؛ هر کدام از این مراحل به هم وابسته اند؛ چراکه باید مقبولیّت، محبوبیّت و توانمندی باشد تا جذب جوان اتفاق بیفتد.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۳:۲۹
معاون پرورشی آموزش و پرورش استان قم:
از ظرفیت تبلیغی برای طرح مدارس امین استفاده شود
حوزه/ حمزه ای با اشاره به اینکه باید از ظرفیت تبلیغی برای طرح مدارس امین استفاده شود، گفت: مهمترین مسئله ای که در ارتباط با جوانان و دانش آموزان لازم است به آن توجه کرد، معرفت و شناخت عاطفی نسبت به دانش آموزان است؛ اگر این کار درست انجام شود، می توان در مسائل دیگر اثرگذار بود.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۳:۰۶