*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۳ شوال ۱۴۴۰ \ Monday, June 17, 2019
با حکم رئیس جمهور؛
سید جواد حسینی «سرپرست وزارت آموزش و پرورش» شد
حوزه/ رئیس جمهور در حکمی دکتر سید جواد حسینی را به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش منصوب کرد.
۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۹:۱۶
مجتبی زینی وند سرپرست وزارت آموزش و پرورش شد
حوزه/ طی حکمی از سوی رئیس جمهور، مجتبی زینی وند، سرپرست وزارت آموزش و پرورش شد.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۱:۴۵
معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان مطرح کرد:
تلاش عده ای برای ایدئولوژی زدایی از نظام آموزش و پرورش/ امروز وضعیت خوبی در مهدکودک ها نداریم
حوزه/ حجت الاسلام مومنی گفت: متاسفانه برخی افراد اعم از مدیران، معلمان و متولیان به زعم خود درصدد ایدئولوژی زدایی از نظام آموزش و پرورش هستند، اما باید بدانند اگر دین در صحنه آموزش و پرورش و سطوح نوجوانان و جوانان شکست بخورد، موجب شکست تمام ارزش های اخلاقی و انسانی خواهد شد.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۰۲:۲۵
امام جمعه شهرستان قیر و کارزین:
نشاط دانش آموزان به معنای اجرای رقص در مدارس نیست
حوره/ امام جمعه شهرستان قیر و کارزین با تاکید بر اینکه نشاط دانش آموزان به معنای اجرای برنامه های پایکوبی و رقص در مدارس نیست، گفت: اگر بنابر این باشد که رقص و پایکوبی در مدارس اجرا شود، قطعا یکی از بندهای اجرای ۲۰۳۰ است که باید از آن جلوگیری کرد.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۰:۵۱
یادداشت رسیده؛
جنجال‌انگیزی یک مانکن در مدارس
حوزه / علی قهرمانی نوشت:هم‌زمانی این وقایع با تلاش آشکار عده‌ای برای به‌زانو درآوردن جمهوری اسلامی در امور مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اذعان برخی مسئولان در همایش‌های بین‌المللی نسبت به اجرایی سازی سند ننگین ۲۰۳۰ انسان در قالب چهارشنبه‌های سفید، تجمع‌های غیرقانونی در دانشگاه از سوی مردان برای اعتراض به حجاب بانوان و ... انسان عاقل را به این باور می‌رساند که محال است این وقایع آن‌هم به این شکل، اتفاقی باشد یا حاصل توطئه تعدادی مدیر و معاون در چند مدرسه.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۹:۱۲
امام جمعه رامسر:
مسئولان آموزش و پرورش پاسخگوی ناهنجاری های اخیر مدارس باشند
امام جمعه رامسر با بیان این که برنامه های تربیتی و اخلاقی در سطح مدارس باید بیشتر تقویت شود، تصریح کرد: آموزش و پرورش باید بیشتر از ظرفیت بالای حوزه های علمیه در جهت گسترش برنامه های دینی و تربیتی در مدارس بهره گیرد.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۷:۵۸
امام جمعه گراش:
پخش یک آهنگ ضدارزشی در چند مدرسه برنامه ریزی شده بود
حوزه/ امام جمعه گراش با بیان اینکه اجرای یک آهنگ ضدارزشی در چند مدرسه برنامه ریزی شده بود، گفت: عده ای با برنامه ریزی در صدد از بین بردن شعارهای ارزشی و انقلابی نظام مقدس اسلامی هستند.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۴:۲۴
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری:
حواشی اخیر مدارس، هشدار جدی به مسئولان آموزش و پرورش بود
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری از حواشی های اخیربرخی مدارس کشور به شدت انتقاد کرد و گفت: بروز چنین اتفاقات ناگواری در جامعه اسلامی بسیار جای تأسف دارد.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۷:۱۸