*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۶ شعبان ۱۴۴۰ \ Sunday, April 21, 2019
مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند:
اعتکاف خانه تکانی دل است
حوزه/مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند با بیان اینکه اعتکاف باعث تقویت روح انسان می شود، گفت: انسان با از بین بردن کدورت ها، کینه ها و تردید ها خودش را به خداوند نزدیک تر می کند.
۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۵:۱۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
تبلیغ چهره به چهره بهترین روش تبلیغی است
حوزه/مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه باید بر اساس زمانه پیش برویم و بهترین روش تبلیغ نیز روش چهره به چهره است، گفت: روش چهره به چهره همواره در ذهن مخاطب می‌ماند و امیدواریم مُبلغان به این بخش اهتمام داشته باشند.
۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۵:۰۵
مدیر مدرسه علمیه قهستان:
اعتکاف موجب احیای ارزش های دینی در جامعه اسلامی می شود
حوزه/مدیر مدرسه علمیه قهستان گفت: اعتکاف بستری مناسب برای ایجاد و تقویت روحیه جهادی است ارزش اعتکاف فقط برای شخص معتکف نیست؛ اعتکاف موجب احیای ارزش های دینی در جامعه اسلامی است.
۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۲:۲۴
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی یزد خبر داد:
۱۴۹ مسجد استان یزد میزبان بیش از ۱۰ هزار معتکف
حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در سراسر استان با حضور بیش از ۱۰ هزار معتکف خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۱ - ۱۱:۳۵
اعتکاف ۲ هزار نفر در مسجد مقدس جمکران
حوزه/مدیر مسجد مقام و شبستان‌های مسجد مقدس جمکران از آغاز مراسم اعتکاف با حضور دو هزار معتکف در مسجد مقدس جمکران خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۱ - ۰۸:۴۰
کارشناس مذهبی در جمع معتکفین بیرجند:
افق های آینده انقلاب در بیانیه گام دوم ترسیم شده است
حوزه/ کارشناس مذهبی در جمع معتکفین بیرجند، گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب، رهبری افق ها را برای جوانان بیان کرده اند و مخاطب این بیانیه شما هستید که باید اتفاقات بزرگ را رغم بزنید.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۸
مدیر حوه علمیه استان بوشهر:
اعتکاف جامعه را اخلاقی تر می کند
حوزه/ حجت الاسلام خدری گفت: بهره‌مندی از ایام اعتکاف می تواند جامعه ما را اخلاقی تر کند و معتکفین می توانند در تغییرات اخلاقی و فرهنگی جامعه تأثیر بالایی داشته باشند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۵:۵۸
رئیس شبکه کوثر افغانستان:
علاقه مردم افغانستان به اعتکاف افزایش داشته است
حوزه/ اگر قرار بر ترس از دشمن باشد که باید همه چیز را تعطیل کرد، لذا هیچ گونه ترس و هراسی وجود ندارد و مراسم اعتکاف امسال نیز مانند سال‌های گذشته به صورت نورمال در مساجد جامع برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۸
رئیس ستاد اعتکاف استان قم:
درصد بالایی از معتکفین قم، جوان هستند/ ۵هزار نفر در لندن و هامبورگ معتکف می شوند
حوزه/ رئیس ستاد اعتکاف استان قم با بیان این که امسال در قم ۱۶ هزار نفر معتکف می شوند، گفت: درصد بالایی از معتکفین قم، جوان هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۶