*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢٧ ذو الحجّة ١٤٣٨ \ Tuesday, September 19, 2017
توییتر دسترسی به صفحه شبکه خبری منتقد آل خلیفه را محدود کرد
حوزه/ شبکه تلوزیونی بحرینی "اللؤلؤة" وابسته به منتقدان نظام آل خلیفه اعلام کرد توییتر اقدام به قطع دسترسی کاربران جدید به صفحه عربی اللؤلؤة نموده است.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۳:۱۰
مردم بحرین در محکومیت تعرض آل خلیفه به نمادهای عاشورایی تظاهرات می‌کنند
حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین خواستار برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز در روز جمعه در محکومیت تعرض نیرو های آل خلیفه به نماد ها و شعائر عاشورای حسینی در بحرین شد.
۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۲۳:۰۵
در آستانه ماه محرم؛
آل خلیفه هیئت های عزاداری بحرین را تهدید کرد
حوزه/ مسئولان هیئت های عزاداری گفتند: افسران وزارت کشور همچنین تاکید کرده اند، در صورتی که پرچم های عزاداری حسینی خارج از محل حسینیه ها و هیئت ها نصب شود، آنها به شدت با هیئت ها برخورد خواهند کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۱:۵۶
نگرانی مردم بحرین از وخامت اوضاع زندان ها
حوزه/ شماری از خانواده های زندانیان بحرینی به تازگی اعلام کردند که زندانیان به تازگی با فشارهای تازه ای از سوی مقامات امنیتی زندان‌ها روبرو شده اند و از سوی دیگر اعتصاب غذای زندانیان نیز به خاطر کیفیت بسیار بد غذای زندان ها ادامه دارد.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۰:۲۳
گزارش عفو بین الملل از یک سال سرکوب وحشیانه در بحرین
حوزه/ سازمان عفو بین الملل گزارش مفصلی درباره اوضاع حقوق بشر در بحرین منتشر کرد و در آن به موارد بسیار زیاد نقض حقوق بشر در بحرین توسط نظام آل خلیفه اشاره کرد. این گزارش با عنوان "کسی نمی تواند از شما حمایت کند" در ۴۸ صفحه منتشر شد.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۰:۳۲
مرکز حقوق بشر و دموکراسی بحرین گزارش داد:
وضعیت زندان زنان بحرین نابسامان است
حوزه/ مرکز حقوق بشر و دموکراسی بحرین اعلام کرد زنان انقلابی بحرین در زندان مسموم شده اند و مسئولان زندان به این خاطر از ارتباط آنها با خانواده های خود جلوگیری می کنند.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱:۴۲
در بحرین اتفاق افتاد؛
درگیری نیروهای آل خلیفه در شهرک المعامیر/ تظاهرات مردم در همبستگی با زندانیان
حوزه/ اهالی دو شهرک ابو صیبع و الشاخوره در شمال بحرین همبستگی خود را با مردان و زنان بازداشت شده در زندان های آل خلیفه اعلام کردند و با راه اندازی تظاهراتی نسبت به جانفشانی های زندانیان به ویژه رهبران بازداشت شده انقلاب، ابراز وفاداری کردند.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۷:۲۶
بحرینی‌ها پنج شنبه تظاهرات می‌کنند
حوزه/ جنبش جوانان انقلابی الدراز از گروه های انقلابی خواست دست به یک قیام حقیقی بزنند و با شرکت در تظاهرات روز پنج شنبه، خشم خود را در برابر آل خلیفه اعلام کنند.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳:۳۸
خشم مردم بحرین از ادامه جنایات آل خلیفه
حوزه/ مردم انقلابی ستره تا صبح امروز با حضور در میدان های شهر، خشم خود را از استمرار جنایت های آل خلیفه نسبت به شهروندان، فعالان انقلابی و زندانیان نشان دادند و مانع ورود خودروهای زرهی آل خلیفه به منطقه شدند.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳:۳۷
۱۱ سازمان حقوق بشر تاکید کردند:
عدم پایندی نظام بحرین به الزامات بین المللی حقوق بشر
حوزه/ ۱۱ سازمان حقوق بشر تاکید کردند: نظام بحرین در التزام به تعهدات بین المللی خود در حمایت از حقوق بشر شکست خورده است و بارها و بارها خود ناقض حقوق بشر بوده و حقوق شهروندان این کشور را آشکارا زیر پا نهاده است.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۰:۲۷