*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
ارسال ۵۱۳ اثر به کنگره ملی امام زاده غیاث الدین محمد
حوزه/ ۵۱۳ اثر از ۲۸ استان کشور در بخش های مختلف علمی، ادبی، هنری و مجازی به دبیرخانه نگره ملی غیاث الدین محمد ارسال شد و در اختتامیه کنگره از ۳ مقاله علمی و ۲۱ اثر ادبی و هنری تقدیر به عمل آمد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۸:۰۰
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی خبر داد:
حضور بیش ۱۰۰ مبلغ در طرح «نشاط معنوی» خراسان رضوی
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی با اشاره به برگزاری طرح نشاط معنوی در ۲۱ شهرستان و۷۲ بقعه گفت: بیش از۱۰۰مبلغ بومی، اعزامی و مستقر در این برنامه حضور دارند و با برگزاری برنامه های مختلف معنوی به تبلیغ معارف دین می پردازند .
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۶:۲۳
به همت اداره کل اوقاف وامورخیریه خراسان رضوی:
طرح ضیافت الهی در۹۰ بقعه متبرکه خراسان رضوی اجرا می شود
حوزه/ مدیر کل اوقاف وامورخیریه خراسان رضوی به اعزام ۱۰۰ مبلغ حوزوی در قالبطرح ضیافت الهی بقاع متبرکه این استان خبر داد.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۸:۰۷
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی خبر داد:
حضور بیش از دو میلیون نفر در بقاع متبرکه خراسان رضوی با اجرای طرح آرامش بهاری
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی با اشاره به فعالیت جهادی ۱۴۱ مبلغ در ایام نوروز، گفت: از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین ۹۷ بیش از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار زائر به بقاع متبرکه استان مشرف شدند.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۲:۴۲
مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی:
بیش از ۱۴۰ مبلغ حوزه در طرح نوروزی آرامش بهاری حضور دارند
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: بیش از ۱۴۰مبلغ متخصص از حوزه علمیه خراسان رضوی در هفتمین طرح نوروزی آرامش بهاری در ۱۲۹ بقعه خراسان رضوی به سخنرانی، برگزاری حلقه معرفت و پاسخ گویی به سوالات شرعی می پردازند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۱
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی خبر داد:
وجود بیش از ۱۳۰۰ وقف‌نامه منصوب به علما در استان
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی با بیان اینکه علما علاوه بر توصیه مردم به وقف، خود نیز به این امر خیر اقدام می‌کردند، گفت: در استان بیش از هزار و ۳۰۰ موقوفه منتسب به عالمان دینی وجود دارد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۲۲:۵۰
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی خبر داد:
رقابت ۹۰۰ نخبه قرآنی در مسابقات سراسری قرآن ارومیه
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: بی‌شک قرآن کریم نور حیات‌بخشی است که دشمنان از صدر اسلام تاکنون درصدد خاموشی این نور فروزان بوده اما خوشبختانه تلألو آن به خواست خداوند متعال هیچگاه خاموش نشده است.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۱:۱۵