کدخبر : 426095
سرویس : استان‌ها
تاریخ مخابره :    ۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۷:۳۲
در محکومیت جنایت میانمار؛
کمپین «مرگ جایزه صلح نوبل» راه اندازی شد
حوزه/ در پی کشتار مسلمانان مظلوم میانمار، کمپینی در ارتباط با اعتراض به نحوه اعطای جایزه صلح نوبل که رهبر حزب حاکم این کشور نیز این جایزه را دریافت کرده، تشکیل شده است.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از مشهد، در  پی کشتار مسلمانان مظلوم میانمار، کمپینی در ارتباط با اعتراض به نحوه اعطای جایزه صلح نوبل که رهبر حزب حاکم این کشور نیز این جایزه را دریافت کرده، تشکیل شده است تا مردم جهان نظر خود را درباره تغییر در چگونگی اعطای این جایزه اعلام کنند.

افرادی که می خواهند نسبت به این اعتراض بین المللی و ضد استکباری و در حمایت از مظلومان نقشی داشته باشند می توانند به نشانی اینترنتی www.change.org/p/everyone-death-of-nobel-peace-prize رفته و رای خود را اعلام کنند.

کسانی که با جمله «مرگ جایزه صلح نوبل» و در ادامه تایید لزوم بازنگری و تصحیح در اعطای این جایزه به افراد موافق هستند، می توانند با ورود به صفحه یادشده و درج یک ایمیل(واقعی) و نام و نام خانوادگی(واقعی یا مجازی) خود به صورت فارسی یا انگلیسی بر روی واژه sign کلیک کنند تا جزو کسانی باشند که با این امضای مجازی بر استکبارستیزی خود مهر تاییدی زده و کشتار مسلمانان مظلوم میانمار را محکوم کرده باشند.

انتهای پیام/313/25
 

کلیه حقوق برای خبرگزاری حوزه محفوظ می باشد
چاپ خبر