کدخبر : 455572
سرویس : حوزه علمیه قم
تاریخ مخابره :    ۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۲۱:۲۷
آغاز ثبت‌نام جهت تعیین زمان مصاحبه دوره تربیت مربی «نقد سلفیه»
حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغی از آغاز ثبت نام برای تعیین زمان مصاحبه دوره تربیت مربی «نقد سلفیه با تأکید بر نقد وهابیت» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، حجت‌الاسلام‌ حسین تهرانی با اشاره به این که نخستین دوره نیمه‌حضوری تربیت مربی «نقد سلفیه با تأکید بر نقد وهابیت» که از سوی معاونت فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها برگزار می‌شود، عنوان کرد: امسال فراخوان ثبت نام در این دوره اعلام شد و حدود صد نفر از طلاب سطح سه و سطح چهار در این دوره ثبت نام کردند.

معاون فرهنگی تبلیغی با بیان اینکه قبولی در مصاحبه علمی از جمله شرایط پذیرش در این دوره است، اظهار داشت: کتاب «آشنایی با عقائد وهابیان» اثر آیت‌الله العظمی سبحانی و کتاب «دروس فی العقائد الخاصه بالشیعه الامامیه» اثر حجت الاسلام مهدی فرمانیان به عنوان منابع مصاحبه در نظر گرفته شده است.

حجت‌الاسلام‌ تهرانی یادآور شد: ثبت‌نام‌کنندگان جهت تعیین زمان مصاحبه علمی می‌توانند  تا ۲۳ تیرماه ساعت ۸ تا ۱۲ با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۱۹۴ تماس بگیرند.

وی تصریح کرد: بانوان طلبه در این دوره با مبانی فکری و باورهای غلط گروه‌های سلفی به ویژه وهابیّت آشنا می‌شوند و در پاسخگویی به سؤالات و شبهات در حوزه مبانی فکری گروه های سلفی توانایی لازم را کسب می‌کنند.

معاون فرهنگی تبلیغی بیان داشت: این دوره تحت اشراف حجت‌الاسلام‌ مهدی فرمانیان رییس دانشکده مذاهب اسلامی دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می‌شود.

 

 

۳۱۳/۳۲

کلیه حقوق برای خبرگزاری حوزه محفوظ می باشد
چاپ خبر