*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Thursday, February 21, 2019
شخصیت ها در شان نظام اسلامی رشد و تربیت شوند
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: ایران اسلامی دارای یک نظام مقدس جمهوری اسلامی است و باید شخصیت‌ها در شأن این نظام رشد کرده و تربیت شوند تا آرمان‌های انقلاب را در تمدن اسلامی عهده‌دار شوند و این امر فقط با اتحاد و همدلی همه شکل می‌گیرد
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۹
امور مربوط به موقوفات نیازمند اعتمادسازی در بین مردم است
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: بحث وقف محصول حوزه بوده و اگر علما و روحانیون مردم را ارشاد به وقف نمی‌کردند، بعید بود کسی مال خود را وقف کند و در نظام ولایی هر کار مثبتی انجام شود، در تاریخ و در کارنامه ولایت فقیه ثبت خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۱
جشنواره «همسفر» فرصتی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی
حوزه/ رئیس هیئت مؤسس شبکه ملی وارثون گفت: موفقیت‌های چهل ساله نظام به علت اعتقاد به فرهنگ جهاد و شهادت و ضعف‌های فعلی کشور به علت بی‌ایمانی به فرهنگ جهاد و شهادت است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۴
دروس خارج فقه در موضوع وقف برگزار شود/ خیانت رژیم پهلوی به وقف
حوزه/ مدیر حوزه‌های علمیه گفت: ما باید به سمتی برویم که مسائل حوزه و فرهنگ دینی روی شانه مردم و موقوفات قرار گرفته و از چرا که عزت حوزه در تحقق این امر است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۰
حوزه نباید نسبت به پیام رهبری برای دهه پنجم انقلاب غفلت کند
حوزه/ آیت الله فاضل لنکرانی با بیان اینکه نباید با این پیام به صورت شعاری برخورد شود، گفت: باید حوزه برای انتقال این پیام به نسل امروز و برای استمرار انقلاب همه تلاش های خود را بکار بگیرد تا انقلاب ادامه پیدا کند و در این رابطه هر چه اندیشه نو تولید کند عمل کردن به پیام است. حوزه نباید نسبت به پیام آن، غفلت کند
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۴
کانون های فرهنگی مساجد ظرفیت خوبی برای جذب جوانان به دین می باشند
حوزه/ کانون های فرهنگی مساجد ظرفیت بسیار خوبی برای جذب استعداد، تربیت و نقش آفرینی آنها در جامعه است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۹
حوزه علمیه ای که بعد از یک قرن تعطیلی بازگشایی شد
حوزه/ حوزه علمیه «درخش» که حداقل از دوره قاجار فعال بوده و عالمان بزرگی دینی در دامان خود پروده است، در دوره پهلوی اول تعطیل شد، با تعطیلی مدرسه علاوه بر زیان‌های معنوی و علمی که متوجه منطقه شد، موقوفات متعدد آن نیز به فراموشی سپرده و بخش‌هایی نیز توسط غاصبان سودجو به فروش رفت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۰
طرح ساماندهی اساتید مشاور به مرحله اجرا رسید
حوزه/ مدیر مشاوره و خانواده معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه از انجام بسترسازی ازدواج آسان طلاب خبر داد و گفت: در این زمینه کارگروه مشاوره و خانواده تشکیل شده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۵
هیئت رئیسه شورای طلاب استان اصفهان انتخاب شدند+ اسامی
حوزه/ مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان از برگزاری سومین مجمع شورای طلاب استان اصفهان و انتخاب هیئت رئیسه این شورا خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۰
نشست ورشو مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و عادی سازی روابط با اسرائیل است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به نشست ورشو اشاره کرده و گفتند: نشست ورشو، مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و تلاشی برای نزدیکی و دوستی نوچه های عربی آمریکا با رژیم اسرائیل است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۴