*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ \ ۸ محرم ۱۴۴۰ \ Tuesday, September 18, 2018
مجالس عزاداری محرم راهی برای رسیدن افراد به شخصیت حسینی
حوزه/ محقق و پژوهشگر حوزوی گفت: تمام مجالس محرم و صفر برای رسیدن به شخصیت، اخلاق، مرام و ادب حسینی است و جز این باشد این مجالس رسالتشان را انجام نداده‌اند.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۲:۱۵
قیام امام حسین(ع) برای تامین امنیت اسلام و مسلمین شکل گرفت
حوزه/ رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: مساله امنیت فقط مخصوص دنیا نیست، بلکه امنیت آدمی زمانی حاصل می شود که امنیت ابدی او آسیبی نبیند.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۲:۱۱
برخی از مدعیان دین در مقابل زندگی مادی استکبار، متزلزل می شوند
حوزه/ رئیس فرهنگستان علوم اسلامی با اشاره به تزلزل برخی از مدعیان دین در مقابل جبهه مادی استکبار بیان کرد: خداوند در سوره جمعه بشارت می دهد که استکبار نابود شده و عاقبت با متقین خواهد بود.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۱:۵۸
ضرورت استقلال و اقتدار اقتصادی/ روح الله از طرف آیت الله العظمی بروجردی
حوزه/ هر ماشینی که می خواست وارد دربار شود رنگ آن باید مشکی می بود و حتما یک سرنشین می داشت ... اما حضرت امام سوار ماشین سفید رنگی شد و به درب کاخ که رسید گفت: «روح الله از طرف آیت الله العظمی بروجردی.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۱:۰۰
در تصویرگری انقلاب موفق نبودیم
حوزه/ بازیگر سینما و تلویزیون گفت: بررسی عملکرد سینما در ۴ دهه گذشته و اینکه آیا این رسانه توانسته عملکرد مطلوبی در حوزه انقلاب اسلامی داشته باشد، بسیار سخت است، زیرا در برهه‌ای ما شاهد موفقیت سینما در این زمینه بوده‌ایم، اما در زمان دیگر این اتفاق به هیچ وجه رخ نداده است.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۰۸:۲۰
انقلاب اسلامی امروز از هر زمان دیگری قدرتمند و قوی‌تر شده است/ تداوم اسلام با فرهنگ عاشورا محقق شد
حوزه/ جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی امروز از هر زمان دیگری قدرتمند و قوی‌تر شده است، گفت: پیشرفت‌های چشمگیر نظام موجب «ناامیدی» دشمنان شده است.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۰۲:۴۲
جبهه حق، در عصر حاضر فقط جبهه ولایت است / «آمدنیوز» ابزار آمریکا و اسرائیل در جنگ رسانه‌ای امروز است
حوزه/ آیت‌الله خاتمی در حرم رضوی با بیان اینکه افراد حق‌گریز تحت تأثیر امواج و جوسازی‌ها هستند، گفت: «آمدنیوز» رسانه جاسوس آمریکا و اسرائیل که از سوی بهائی‌ها حمایت مالی می‌شود، کارش جوسازی و ایجاد موج است.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۰۲:۱۳
چهار امر لازم برای پیش نیازهای تحقق اقتصاد مقاومتی
حوزه/ یکی از محورهای اصلی اقتصاد مقاومتی این است که باور کنیم که در خطریم. در آیات و روایات همواره خطر دشمن خارجی و دشمن داخلی گوشزد شده است. این که ما در خطر مکر و کید کافران و دشمنان جامعه اسلامی قرار داریم و این که مهمتر از همه ما در مقابل خطر نفس اماره قرار داریم که خطرش حتی بیشتر از دشمن خارجی است
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۲۳:۴۰
نگاهی بر دستاوردهای بهداشتی و پزشکی انقلاب اسلامی ایران
حوزه/ یکی از دستاوردهای مهم حوزۀ پزشکی، رشد پزشکان و متخصصان است؛ چنان‌که پیش از انقلاب اسلامی در کل کشور، تنها ۵ هزار و ۸۹۰ متخصص وجود داشت که ۶۸ درصد آنان در تهران بودند، اما در حال حاضر بر اساس آمار نظام پزشکی، ۷۸ هزار نفر پزشک عمومی، ۳۶ هزار نفر پزشک متخصص و فوق تخصص، ۲۴ هزار نفر دندانپزشک عمومی، ۲ هزار نفر دندانپزشک متخصص و ... داریم.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۹:۳۵
مراجع تقلید نجف درگذشت آیت‌الله اشرفی شاهرودی را تسلیت گفتند
حوزه/ حضرات آیات سیستانی و فیاض از مراجع تقلید نجف در پیام هایی درگذشت مرحوم آیت الله اشرفی شاهرودی را تسلیت گفتند.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۸:۱۸