*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ \ الجمعة ٢٥ ذو القعدة ١٤٣٨ \ Friday, August 18, 2017
نجات بی گناهان برای ما از کشتن داعش مهم تر است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین صافی گفت: رزمنده شجاع کسی است که بتواند جان شهروندان بی گناه را حفظ کند تا این افراد بی گناه تاوان گناه ظالمان را پرداخت نکنند و ما تاکید می کنیم که نجات جان بی گناهان برای ما از کشتن داعش مهم تر است.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۱:۳۷
تجزیه منطقه توطئه ای غربی است و باید در برابر آن ایستاد
حوزه/ برخی مسئولان لبنان خیال می کنند اگر در عرصه درگیری های منطقه سر خود را زیر برف کنند مشکلی از لبنان حل می شود در صورتی که تجزیه منطقه توطئه ای غربی است که شامل تمام کشورها از جمله لبنان می شود و باید در برابر آن ایستاد.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۲:۰۶
راهپیمایی پرشکوه «صلح» و «وحدت» در ۸۰۰ شهر مختلف هندوستان
حوزه/سازمان اسلامی جماعت علمای هند، به منظور مبارزه با جرایم نفتر محور، تنش‌های دینی و اسلام‌هراسی در این کشور، راهپیمایی صلح در ۸۰۰ شهر و روستای مختلف برگزار کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۰۱:۴۰
توطئه آل سعود برای حمله به سایر مناطق شیعه نشین عربستان
حوزه/ قرائن نشان می دهد اتفاقات محله المسوره و اطراف آن و اتفاقاتی که احتمالا به زودی برای محله الشویکه رخ خواهد داد، چیزی نیست جز توطئه ای برای انتقام جویی از مردمی که روزی دست به تظاهرات علیه نظام جنایتکار عربستان زده اند.
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۱۷:۴۹
مسلمانان از فرصت و اهداف حج غافل هستند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین کشمیری گفت: امروز مسلمانان راهی برای بازگشت هیبت و قدرت و شکوه خود ندارند مگر اینکه مبانی اسلام را اجرا کنند و به کافران و ظالمان و دنیای فانی دل نبندند.
۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۱۱:۳۷
گذری بر دین و دین‌داری در ازبکستان
حوزه / ازبکستان یکی از مهمترین کشور های اسلامی می باشد که در خود شهر هایی مانند سمرقند و بخارا را جای داده است.
۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۰۷:۵۵
گسترش مساجد و کاهش تعداد کلیساها در فرانسه
حوزه/موسسه تحقیقاتی گیت استون در فرانسه اعلام کرد تعداد مساجد و مراکز اسلامی ساخته شده در ۳۰ سال گذشته در فرانسه بیشتر از تعداد کلیساها در یک قرن گذشته بوده‌اند.
۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۰۱:۰۰
سوءفهم واژه «شهادت» از عوامل اصلی پیوستن به داعش است
حوزه/ یک وزیر مالزیایی طی نامه‌ای درخصوص میزان حضور شهروندان مالزیایی در داعش، از دستگیری ۲۵۸ شهروند این کشور در سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ خبر داد.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۲۰:۱۸
صندوق های عربی حمایت از قدس یا وعده سر خرمن!
حوزه/ سال ها است که در کنفرانس های عربی و اسلامی مختلف، خبر تاسیس صندوق های حمایت از قدس اعلام شده، اما این صندوق ها از حد یک خبر در رسانه فراتر نرفته و مردم قدس خبری از این صندوق ها ندیده اند.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۴:۳۵
انتقاد شدید کشیش نیجریه‌ای از کشتار شیعیان
حوزه/یک کشیش برجسته در نیجریه طی نامه‌ای به اسقف اعظم کانتربری، طی انتقاد از سکوت جهانیان درباره کشتار شیعیان زاریا، از وی خواست رئیس جمهور نیجریه را مورد بازخواست قرار دهد.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۰۷:۰۵