*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Monday, November 19, 2018
"وحی و شبهات معاصران" در حوزه علمیه نجف اشرف بررسی شد
حوزه/ مرکز تخصصی پژوهش های اسلامی امام صادق(ع) در نجف اشرف با برگزاری نشستی علمی تخصصی با عنوان "وحی و شبهات معاصران" به بررسی مفهوم وحی و شبهات معاصر در این زمینه پرداخت.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۱:۳۹
مانور سپر عرب نمایشی در مقابل نفوذ ایران در منطقه است
حوزه/ سید رضا صدرالحسینی گفت: به نظر می رسد آمریکایی ها با کمک دلارهای نفتی عربستان به دنبال ناتوی عربی و مقابله با قدرت و نفوذ ایران در منطقه هستند.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۰:۲۲
مجلس وحدت مسلمین: در سراسر پاکستان «هفته وحدت» برگزار خواهیم کرد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد اقبال رضوی گفت: با فرمان حضرت امام خمینی (ره) امسال نیز همزمان با فرا رسیدن میلاد پیامبر رحمت مجلس وحدت مسلمین پاکستان از ۱۲ تا ۱۷ ربیع در سراسر پاکستان «هفته وحدت» برگزار خواهد کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۸:۳۲
تمام مردم یک روستا در فیلیپین به دین اسلام گرویدند
حوزه/ یک گروه از مبلغان اسلام که برای تبلیغ و توزیع غذا به روستایی در فیلیپین رفته بودند اعلام کردند که تمامی ۲۱۵ تن از اعضای یک روستا در این کشور باهم به دین اسلام گرویده اند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۰۸:۰۲
مرکز اسلامی هالیفاکس کانادا درهایش را به روی مردم گشود + تصاویر
حوزه/ در مراسم «از مسجد من بازدید کن» که اخیرا توسط مساجد و مراکز اسلامی متعدد در سرتاسر کانادا برگزار شده، مسجد هالیفاکس در نوا اسکوشیا شرکت کرده و شاهد بازدید قابل توجه از سوی غیرمسلمانان بود.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۸:۱۵
تور نمایشنامه «بدون حجابم نه!» در شهرهای مختلف آمریکا برگزار می شود
حوزه/ یک نویسنده و سخنران مسلمان در آمریکا، پروژه ای با نام «بدون حجابم نه!» برگزار کرده که در آن نمایشنامه و کارگاه های آموزشی به منظور قدرتمندسازی و ایجاد عزت نفس در زنان و دختران برگزار می شود.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۰۸:۲۶
آیا زمان تجزیه اخوان المسلمین فرا رسیده است؟
حوزه/ برکناری قرضاوی و روی کارآمدن ریسونی مقدمه طرح تفکیک اخوان المسلمین است و از این پس اخوان المسلمین سازمانی با ده ها رهبر خواهد بود.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۰۷:۵۸
جنبش های اسلامی باید با ملاک فلسطین سنجیده شوند
حوزه/ شیخ حمود گفت: التزام به مسئله فلسطین و مبارزه با صهیونیست ها امروز ملاکی است که باید تمام جنبش های اسلامی و ملی با آن سنجیده شود.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۴:۴۵
مقامات کِبک کانادا ماه اکتبر هر سال را به عنوان «ماه میراث اسلامی» نامگذاری کردند
حوزه/ مقامات ایالت کِبک کانادا جهت آشنایی نسل جوان این کشور با میراث اسلامی و زبان عربی، ماه اکتبر هر سال را به عنوان ماه «میراث اسلامی» و زبان عربی نامگذاری کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۱:۵۸
پیشنهاد آمریکایی آتش بس در یمن فریب افکار عمومی است
حوزه/ محمد رضا مرادی کارشناس غرب آسیا گفت: اگر آمریکا می خواهد در یمن آتش بس برقرار شود ابتدا باید محاصره را بر دارد دو میلیون زن باردار در معرض مرگ و ۱۴ میلیون یمنی در معرض قحطی هستند.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۲:۴۱