*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۲ صفر ۱۴۴۰ \ Sunday, October 21, 2018
سفر اربعین بدون اجازه پدر؛ آری یا خیر؟
حوزه/ رهبر معظم انقلاب اسلامی به استفتائی پیرامون «سفر بدون اجازه پدر» پاسخ گفتند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۳:۱۵
اربعین حسینی؛ حامل پیامهای سیاسی و فرهنگی بسیاری برای جهانیان است
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه سفیران هدایت بیجار با اشاره به اینکه پیاده روی اربعین حسینی، حامل پیامهای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بسیاری برای جهانیان است، گفت: اجتماع بزرگ و عظیم اربعین حسینی بهترین فرصت برای تبلیغ و نشر معارف اسلامی و اهل بیت علیهم السلام در بین سایر ادیان الهی است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۳:۰۲
«اربعین» متعلق به تمامی ادیان توحیدی است
حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: روز بزرگ اربعین حسینی تنها متعلق به مذهب شیعیان نیست، بلکه این روز متعلق به تمام مذاهب اسلامی است و هیچ دین و یا مذهبی نمی تواند این روز بزرگ را به سود خود مصادره کند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۳:۰۰
پرواز غیرمجاز و مشکوک «پهباد» عامل تیراندازی مأموران امنیتی بوده
حوزه/ پرواز غیرمجاز و مشکوک یک فروند «پهباد»، موجب تیراندازی مأموران امنیتی بیت امام جمعه اهواز، به سوی این شیء پروازی، شده است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۲:۵۹
همایش های ملی «الگوی زندگی عفیفانه« برگزار می شود
حوزه/ همایش های ملی «الگوی زندگی عفیفانه با رویکرد اسلامی» در تابستان ۹۸ در قم برگزار می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۱:۵۹
اگر میان عفاف و حجاب تفاوتی قائل نشویم فاجعه برای تبلیغ دین تلقی می‌شود
حوزه/ فضای مجازی و تلقی عمومی از عفاف عامل دیگر در اهمیت پرداختن به عفاف است، زیرا عفاف در جامعه ما با حجاب به یک معنا تلقی وتعبیر می‌شود که این مسئله خطر برای دینداری ما است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۱:۵۵
«وقودِ» آتش جهنم سران استکبار هستند
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان این که «وقودِ» آتش جهنم سران استکبار هستند گفتند: استکبار و صهیونیسم، این کسی که اینجور یمنی‌ها را به خاک و خون می‌کشد، کسانی که قسمت مهم بودجه کشورشان صرف ساختن اسلحه‌های آدم‌کشی است، اینها هیزم جهنم هستند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۱:۲۶
نشست «پاسخگویی معارف علوی به نیازهای جامعه»برگزار شد
حوزه/ نشست«پاسخگویی معارف علوی به نیازهای جامعه با تأکید بر نهج البلاغه و الهام از بیانات رهبری» توسط مجمع جهانی شیعه شناسی با همکاری پژوهشگاه فرهنگ و علوم اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی در در مجمع جهانی شیعه شناسی قم برگزارشد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۱:۰۹
ماجرای پیرمرد عراقی سیگار فروش که نصف درآمد سال خود را خرج زائران می کرد
حوزه/ خانه‌ای بسیار کوچک و قدیمی بود یک آشپزخانه کوچک و حمام و دستشویی در همکف خانه بود و چند پله بالا می‌رفت تا به اتاق کوچکی حدود ۹ متری می‌رسید. وارد اتاق که شدیم با سفره‌ای رنگارنگ روبرو شدیم، مرغ سرخ‌کرده با تزئینات سبزی و هویج پخته ، ترش‌های رنگارنگ به همراه آب میوه و ...، ظاهر سفره به هیچ وجه با ظاهر خانه و اهالی آن تناسب نداشت ...
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۱:۰۰