*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۱۰ شعبان ۱۴۳۹ \ Friday, April 27, 2018
برگزاری بیش از ۱۰۰ گفتمان دینی با حضور اساتید حوزه علمیه قم و مشهد
حوزه/رئیس اداره تبلیغات اسلامی قاین با بیان اینکه در شهرستان قاین ۲۰ مرکز قرآنی مشغول به فعالیت است، گفت: در سال گذشته ۱۱۰ گفتمان دینی با حضور اساتید مجرب از حوزه‌های علمیه قم و مشهد و با همت روحانیت مستقر در طرح هجرت در مدارس و حوزه های علمیه قاین برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۷ - ۰۲:۳۰
تصاویر/ یادواره شهدای مدرسه علمیه مهدی موعود(عج)
عکس: هادی چهرقانی
۱۳۹۷/۲/۷ - ۰۱:۱۴
در دین اسلام تعصبات قومی و جناحی مردود است
حوزه/ مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تعصب به مسائلی مانند قومیت و جناح سیاسی از مواردی نهی شده در دین است، اما تعصب به مسائل اعتقادی از موارد مهم و ضروری یک جامعه اسلامی است.
۱۳۹۷/۲/۷ - ۰۰:۳۵
رفع معضل بانک های ربوی از اولویت کشور است
حوزه/حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان این که رفع معضل بانک های ربوی از اولویت کشور است گفتند:نباید دانشگاه ما پشت میزنشین تربیت کند، این روند، مشکل جامعه ما را حل نمی کند، ما نیاز به نیروی کار متخصص داریم.
۱۳۹۷/۲/۶ - ۲۳:۴۱
اهل سنت در مساله وجود امام مهدی(عج) با شیعیان هم عقیده هستند
حوزه/ عالم اهل سنت بوشهر بیان کرد: ما اهل سنت با ایمان قاطع می گوییم امام مهدی وجود دارند و با برادران شیعه در این زمینه هم عقیده هستیم.
۱۳۹۷/۲/۶ - ۲۳:۲۷
مواریث انبیا و اولیای الهی باعث پیشبرد اهداف ظهور است /اندیشه مهدویت منحصر به مکتب تشیع نیست
حوزه/ محقق و پژوهشگر حوزوی با اشاره به اینکه امام زمان(ع) وارث انبیا و اوصیا الهی هستند،گفت: این مواریث در قیام حضرت باعث پیش بردن اهداف ظهور خواهند بود.
۱۳۹۷/۲/۶ - ۲۳:۲۲
در طرح تحول جامعه المصطفی ۴۰۰ رشته ارائه خواهد شد
حوزه/در نظام آموزشی فعلی جامعه المصطفی، حدود ۱۵۰ رشته در مقاطع کاردانی تا دکتری ارائه می گردد که با اجرای طرح تحول نظام آموزشی، رشته های ارائه شده توسط جامعه المصطفی به ۴۰۰ رشته خواهد رسید.
۱۳۹۷/۲/۶ - ۲۳:۱۵
مفهوم شناسی اشتراک شیعه و سنی در زمینه مهدویت
حوزه/ دو کارشناس حوزوی به تشریح ابعاد مفهوم شناسی اشتراک شیعه و سنی در زمینه مهدویت پرداختند.
۱۳۹۷/۲/۶ - ۲۳:۰۲