*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۲ صفر ۱۴۴۰ \ Sunday, October 21, 2018
صدها نظامی صهیونیستی به روستایی در طولکرم یورش بردند
حوزه/ در یورش روز گذشته صهیونیست ها به طولکرم، یک مدرسه محاصره شده و صدها نظامی اسرائیلی با حمله به مدرسه و خانه های مردم، به تفتیش وحشیانه متوسل شدند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۸:۲۲
تحلیل یک بحث فقهی در خصوص قوانین کیفری در میزگرد علمی
حوزه/ اگر قانون گذار گفته است؛ عکس برداری ممنوع است فیلم برداری نیز به طریق اولی ممنوع می باشد و این نیاز به تامل ندارد و از ظهور لفظ همه این معنی را می فهمند و قاضی در فهم این مساله ممتاز از عرف نیست، ولی اگر طوری باشد که گویا قاضی در سمت قانون گذار قرار بگیرد و با عقلش استنباط کند و اولویت را بفهمد این را نمی توان در قوانین تسری داد و در مقام قضاوت به کار برد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۸:۱۷
نشست علمی ”نقد کتاب مبانی عرفان وحیانی” برگزار می شود
حوزه/ نشست علمی ”نقد کتاب مبانی عرفان وحیانی” توسط گروه عرفان پژوهشکده حکمت و دین‌پژوهی و با مشارکت گروه عرفان مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره)، با حضور اساتید و صاحبنظران این حوزه در قم برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۸:۰۷
پذیرایی از زائران حسینی در مسجد جمکران و موکب عمود ۱۰۷۰
حوزه/ معاون اجرایی مسجد مقدس جمکران از خدمات دهی ویژه این مکان مقدس به زائران اربعین حسینی به ویژه زائران غیر ایرانی و پاکستانی خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۷:۳۸
پاداش زیارت امام حسین(ع) با پای پیاده
حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از روایات نورانی خود پاداش زیارت امام حسین علیه السلام با پای پیاده را بیان کردند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۷:۳۵
دومین نشست تخصصی همایش ملی المیزان و علوم انسانی برگزار شد
حوزه/ دومین نشست تخصصی با موضوع ”ویژگی‌های پارادایمی موضوع علوم انسانی از منظر علامه طباطبایی(ره)” در راستای برگزاری همایش ملی المیزان و علوم انسانی، با حضور اساتید و صاحبنظران این حوزه در قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۷:۲۶
ویژگی های سیاسی و فرهنگی اربعین امسال
حوزه/ حجت الاسلام حکمت حکیمی فر، مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار به اهمیت سیاسی، فرهنگی و دینی اجتماع بزرگ اربعین امسال پرداخت.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۷:۲۵
حکم پیش فروش خودرو
حوزه/ مرجع تقلید جهان تشیع به سؤالی پیرامون «پیش فروش خودرو» پاسخ دادند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۶:۱۰
ظرفیت‌های بالفعل خوزستان برای ورود به عرصه اعزام مبلغ بین‌الملل
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین حسینی کوهساری، حضور بیش از ۱۵۰۰ طلبه آشنا به زبان عربی و تجربه تبلیغ خارج از کشور در خوزستان را یک ظرفیت ویژه خواند و گفت: بحمدالله هم اکنون اسناد و چشم‌اندازهایی تدوین شده که می‌توان از آن‌ها برای استفاده از ظرفیت‌های حداکثری خوزستان و دیگر استان‌های مرزی بهره برد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۴:۳۳
لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌های ویژه خوزستان برای تبلیغ بین‌الملل
حوزه/ در جلسه مسئول مرکز ارتباطات و بین‌الملل حوزه با مدیر حوزه علمیه خوزستان، لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌های ویژه خوزستان برای تبلیغ بین‌الملل، تأکید شد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۴:۲۹