*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۳ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Monday, February 18, 2019
استاد محدثی از افتخارات حوزه و جامعه ادبی کشور است
حوزه/ استاد محدثی حدود ۲۰۰ اثر در عناوین کتاب شعر، تألیف و ترجمه و... از خود به یادگار گذاشته و حدود ۱۵ سال درمباحث آیین نگارش به تربیت شاگرد پرداخته است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۸
آثار استاد جواد محدثی در چارچوب عمومی کردن معارف دینی است
حوزه/ آثار استادمحدثی در چارچوب عمومی کردن معارف دینی است. قالب آثارشان براساس ساده نویسی، نیاز محور، برای جوانان و دور از خرافات و عوام زدگی است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۸
فضای مجازی رقیب اصلی کتاب وکتاب خوانی شده است
حوزه/ امروزه رقیب اصلی کتاب، فضای مجازی،شبکه های اجتماعی و گرانی کاغذ است. با وجود فضای مجازی دیگر کسی سراغ کتاب نمی آید.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۸
بی تردید انتقام خون شهیدان مرزبان را می گیریم/ هدف دشمن ایجاد اختلاف و دو دستگی در کشور است
حوزه/ رئیس جمهور با بیان اینکه ایران عزیز و قدرتمند همواره برای منطقه امنیت آفرین بوده است، تاکید کرد: اجازه نمی دهیم و نخواهیم گذاشت مزدوران جنایتکاری که سلاح و منابع مالی آنها را بیگانگان تامین می کنند، پاسداران عزیز و مرزداران غیور ما را به شهادت رساندند و بتوانند از دست انتقام الهی و مردم مؤمن ایران فرار کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۱
سه گام دشمن برای ضربه زدن به ارزش های اسلام و نظام
حوزه/ حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی گفت:دشمنان سه قدم برای ضربه زدن به ارزشهای اسلام و نظام برداشته اند که گام اول را از آغاز انقلاب شروع کردند، گام دوم مهارسازی قدرت انقلاب و گام سوم اهرم فشار اقتصادی است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۶
مسئولان، مردم را در حفظ منابع طبیعی مشارکت دهند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اهمیت آب‌وخاک و نقش آن در زندگی جوامع، گفت: مسئولان برای حفظ منابع طبیعی باید از مشارکت مردم استفاده کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۵
نجات دو نفر گرفتار در برف کوهستان توسط یک روحانی
حوزه/حجت الاسلام نظرپور گفت: نقش نیروهای مردمی و بالاتر از آن نقش این روحانی در کنار نیروهای مردمی در نجات حادثه دیدگان بسیار موثر بود و حتی پس از این اتفاق، استقبال مردم منطقه نسبت به کار تبلیغی گروه بیشتر شد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۵
گردهمایی بزرگ روحانیون انقلابی استان بوشهر برگزار می شود
حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز بوشهر از برگزاری گردهمایی بزرگ روحانیون انقلابی استان بوشهر خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۳
هدف اصلی اردوهای جهادی فرهنگ سازی و خودسازی است
حوزه/مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند گفت: در اردوهای جهادی بخش کوچکی از کارها به بخش عمرانی مرتبط می شود و در بخش اعظم آن به دنبال فرهنگ سازی و خودسازی طلاب و روحانیون هستیم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۰
ثبت نام پذیرش حوزه علمیه استان بوشهر آغاز شد
حوزه/ حجت الاسلام خدری در جمع خبرنگاران از آغاز پذیرش حوزه علمیه در سراسر استان بوشهر برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۰