*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Sunday, November 18, 2018
صعود به قله‌های کمال با تبیین جایگاه کتاب در بین افراد/ نقش روحانیت در ترویج فرهنگ کتابخوانی
حوزه/ فرهنگ کتاب و کتابخوانی حلقه گمشده‌ی امروز جامعه ماست لذا می‌طلبد تا روحانیون که ارتباط مستقیمی با ملت دارند در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی گام بردارند و به اهمیت مطالعه و کتاب بپردازند.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۵:۰۹
حسد از عوامل تاثیر گذار در بیماری های روح و روان است
حوزه/آیت الله نعیم آبادی گفت: حسد از عوامل تاثیر گذار در بیماری های روح و روان در انسان ها است.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۴:۵۸
برگزاری همایش ملی شهید مدرس در اردستان/ شهید آیت الله مدرس یک شخصیت فراملی است
حوزه/ امام جمعه اردستان با تاکید بر این که شخصیت شهید مدرس یک شخصیت فراملی است،گفت: هر کس بتواند شخصیت این شهید والامقام را بازتاب دهد به فرهنگ کشور کمک نموده است، امام راحل همیشه شهید مدرس را بهترین الگو برای نمایندگان مجلس می دانستند.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۴:۵۸
دست یابی به آرمان های بلند نیاز به همتی بلند دارد
حوزه/خانم معصومی گفت: دست یابی به آرمان های بلند نیاز به همتی بلند دارد زیرا که سختی ها و موانع با هم در آمیخته شده اند و انسان برای انجام امور نباید منتظر زمان و رفع موانع باشد بلکه خود باید همه موانع و سختی ها را از مسیر بردارد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۴:۵۷
وحدت نیاز اصلی جامعه است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق نی ریز نیاز اصلی امروز جامعه را وحدت دانست و گفت: علما و روحانیون به عنوان پرچم دار دین باید بیشتر از گذشته مسائل وحدت در جامعه را تبلیغ و تبیین کنند تا مردم با حقیقت دین بیشتر از گذشته آشنا شوند.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۴:۵۷
حوزه های علمیه در زلزله سرپل ذهاب سنگ تمام گذاشتند/حضور مقام معظم رهبری ،کوتاهی مسئولان در خدمت رسانی را جبران کرد
حوزه/ حجت الاسلام سلیمانی با بیان اینکه حوزه های علمیه و نیروهای مسلح در زلزله سرپل ذهاب سنگ تمام گذاشتند،گفت: حضور مقام معظم رهبری در بین زلزله زدگان،کوتاهی مسئولان در خدمت رسانی را جبران کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۴:۳۱
حوزویان اسیر آموزش دانشگاهی و نمره محوری نشوند
حوزه/ مدیر حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به این که متاسفانه مدل آموزشی دانشگاه و مراکز عالی در حوزه های علمیه غالب شده و این امر از جذابیت حوزه ها به شدت کاسته است، گفت: در موضوع آموزش قرآن، فقه و حدیث، آموزش‌های نوینی مدنظر باشد تا اسیر آموزش دانشگاهی و نمره محوری نباشیم و زیبایی و شیرینی کار حوزه تجلی یابد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۴:۲۲
۴هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی موقوفه ای در اصفهان احیا شد
حوزه/ حجت الاسلام صادقی گفت: بیش از ۴هزارو ۵۰۰ هکتار از اراضی استان اصفهان که موقوفه بوده است، احیا و احصا شده و سند وقفی آنها تنظیم و آماده شده است.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۴:۱۵