*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
تولید محتوای مناسب در فضای مجازی نیازمند مشارکت حوزه و دانشگاه است
حوزه/ عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه علمیه قم گفت: تولید محتوای مناسب و به روز در فضای مجازی نیازمند مشارکت نخبگان حوزه و دانشگاه است.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۸:۰۵
تسلیت مدیر حوزه های علمیه در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حسینی
حوزه/ آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه با صدور پیامی در گذشت حجت الاسلام والمسلمین حسینی از اساتید اخلاق را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۷:۵۹
طلاب بیجار زبان انگلیسی را فرا می گیرند
حوزه/ مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار برای اولین بار در تابستان امسال، اقدام به برگزاری کلاس های زبان انگلیسی برای طلبه های پایه یک کرده است.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۷:۳۵
مخاطب شناسی و نیازسنجی از الزامات مهم توفیق مبلغان دین است
خوزه/ عضو خبرگان رهبری، مخاطب شناسی و نیازسنجی از الزامات و بایسته های مهم در موفقیت مبلغان دین دانست.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۷:۰۵
حکم بازی با ورق و حضور در مجالس آن
حوزه/ رهبر معظم انقلاب اسلامی به استفتائی پیرامون «بازی با ورق و حضور در مجالس آن» پاسخ گفتند.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۶:۱۵
جشن خیریه «حمایت از بیماران اُستومی» برگزار شد
حوزه/ جشن خیریه «حمایت از بیماران اُستومی» از سوی گروه هنری رسانه ای ستاک(زیر نظر حوزه هنری استان قم) و انجمن حمایت از بیماران اُستومی قم، با حضور مسؤلین و خیرین در دانشگاه مفید برگزار شد.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۵:۵۷
دانشگاه مفید از اقدامات خیرخواهانه حمایت می کند
حوزه/ معاون فرهنگی دانشگاه مفید، در جشن خیریه «حمایت از بیماران اُستومی»، گفت: دانشگاه مفید همواره از زمان تأسیس تاکنون از اقدامات خیرخواهانه حمایت کرده و در این عرصه برنامه ها و فعالیت های اثرگذاری داشته است.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۵:۵۵
هزینه های بالای درمان بیماران اُستومی نیازمند کمک خیرین است
حوزه/ حجت الا سلام لیالی با اشاره به اینکه راز تحمل بیماران اُستومی همراهی خانواده ها است، گفت: این بیماری هزینه های بالایی دارد که کمک بالای خیرین را می طلبد.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۵:۵۳
انجمن های خیریه تقویت شوند/ حمایت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی از انجمن بیمارن اُستومی
حوزه/ مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی با بیان اینکه هزینه بالای درمان بیماران نیازمند کمک خیرین حوزه سلامت است گفت: لازم است که تشکل های اجتماعی هرچه بیشتر حمایت وتقویت شوند.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۵:۵۱
دست های پشت پرده می کوشند قوه قضاییه را نا کارآمد جلوه دهند/ سال ۹۶ بیش از ۹ میلیون پرونده وارد دستگاه قضاء شد
حوزه/ دادستان کل کشور با اشاره به این که قوه قضاییه امروز با چالش هایی مواجه است که امر قضا را سخت تر کرده است، تصریح کرد: دست هایی در پشت پرده می کوشند اقتدار دستگاه قضایی را از بین ببرد و آن را نا کارآمد جلوه دهد.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۵:۱۸