*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
روحانیت در دفاع از منافع ملی و جهان اسلام، نقش پیشتازی دارد
حوزه/ رئیس جمهور نقش روحانیت را دردفاع از منافع ملی و جهان اسلام، نقشی پیشتاز برشمرد و تأکید کرد: روحانیت همواره به عنوان مرجع جامعه، نقش ارزشمندی در عرصه دینداری، علم و فرهنگ، هدایت مردم، کاستن از اختلافات درون جامعه و تقویت صلح و برادری داشته و دارد.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۰۹:۳۷
کتاب «مساجد در آماج حملات» توسط نویسنده هلندی منتشر شد
حوزه/ یک نویسنده هلندی استاد دانشگاه لیدن با کمک یک گروه ۱۲ نفره از اساتید دانشگاهی، وکلا و پژوهشگران کتابی با عنوان «مساجد در آماج حملات» را منتشر کرده و به مسئله اسلام هراسی در کشورش پرداخته است.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۰۸:۴۰
اکرام کریمانه؛ درسی از مکتب کریم اهل بیت(ع)
حوزه/ اکرام کریمانه ، بی منت و بزرگوارانه بی شک یکی از بهترین درس هایی است که ما می توانیم از سیره و مکتب نورانی امام حسن مجتبی(ع) بیاموزیم.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۰۸:۳۸
حدیث روز | بنده و بندگی
حوزه/ امام حسن مجتبی علیه السلام در حدیثی به جایگاه بندگی خدا اشاره کردند.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۰۸:۳۶
سه مرحله روزه/ ما در کدام مرحله قرار داریم؟
حوزه/ مـرحـله ى دوم روزه ، پـرهـيـز از گـنـاه اسـت ؛ يـعـنـى نـگـاهـدارى گـوش و چـشم و زبان و دل ـ حتى طبق بعضى از روايات ـ نگاهدارى بشره ى انسان ، پوست بدن و موى بدن انسان از گـنـاه .
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۰۸:۰۰
رابطه آب و ماه مبارک رمضان
حوزه/ روزه، تلاوت قرآن و دعاهایی که در این ماه خوانده می شود باعث ریزش گناهان و تمیز شدن روح انسان از آلودگی ها می شود. به ویژه آن که انسان اگر بتواند موفق به توبه و استغفار شود از تمام آلودگی ها پاک می شود.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۰۶:۲۰
با دانش آموزی که حجاب اسلامی را رعایت نمی کند چگونه برخورد کنیم؟
حوزه/ اشتباه بزرگ همین است که با بحث های چالشی شروع کرده و به دیگران حمله کنید. حتی پیامبر (ص) هم سال هشتم هجرت شان بحث حجاب را مطرح کردند، توقع نداشته باشیم با یک تذکر ما کسی که مدتها با این شرایط زندگی کرده حالا حرف ما را گوش کرده و حجابش را تغییر دهد.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۰۴:۰۰
نشاط دانش آموزان به معنای بزن‌ و بکوب در مدارس نیست/ عده‌ای خاص در حال بردن آبروی فرهنگیان اند
حوزه/ بر کسی پوشیده نیست که اجرای سند ۲۰۳۰ برنامه استکباری است که فرهنگ اسلامی و هویت ملی ایرانی را از بین می‌برد و نباید به اسم شادی و نشاط دانش‌آموزان اهداف غرب و اهداف این سند در کشور اجرایی شود.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۰۲:۱۵
رفتار کریمانه با دیگران را از سیره کریم اهل بیت (ع) بیاموزیم
حوزه/ دبیر انجمن ها و قطب های علمی حوزه گفت: ما باید نوع مواجهه و برخورد کریمانه با افراد جامعه را از سیره نورانی کریم اهل بیت (ع) فرابگیریم.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۰۱:۰۰