*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Friday, July 19, 2019
آیت الله العظمی مظاهری: بدحجابی ظلم به اجتماع و جوان هاست
حوزه/ يکی از ظلم‌هايی که الان هست و خيلی هم بالاست و می‌بينيم اين دخترها کيفر خود را می‌چشند، اين وضع بيرون آمدن دخترها و بعضی از خانم‌هاست. اينها ظلم است، ظلم به اجتماع است، ظلم به مردهاست و ناامنی در اجتماع است. اما بالاتر از اين ظلم‌ها اذيت به جوان‌هاست. اين جوان زن ندارد و از بی‌زنی می‌سوزد و غريزۀ جنسی او را می‌سوزاند. وقتی چشمش به اوضاع ما می‌افتد، می‌سوزد. اين اثر وضعی دارد.
۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۰۷:۴۵
چگونه بدانم خدا مرا دوست دارد؟
حوزه/ امام باقر (علیه السلام) فرمود: هرگاه خواهى بدانى در تو خيرى هست، به قلب خود نظر كن، اگر اهل طاعت خدا را دوست و اهل معصيت خدا را دشمن دارد، در تو خير است و خدا هم تو را دوست دارد.
۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۰۶:۱۵
نگاه رهبر انقلاب به جوانان مؤمن کشور
حوزه/ امروز نیروهای مؤمن و جوان انقلابی ‌مان، بیشترین کارهای خوب کشور را دارند انجام می دهند؛ همین دانش ‌بنیان‌ ها، همین کارهای گوناگون، همین فعّالیّت ها، اینها بیشتر به ‌وسیله‌ ی جوان های مؤمن و مانند اینها انجام می گیرد.
۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۰۴:۰۵
مقام امنیتی در ویسکانسین، کودک مسلمان را با زباله برابر کرد!
حوزه/ یک مقام امنیتی در ایالت ویسکانسین در هفته های اخیر پست اینترنتی در فیس بوک گذاشته و یک کودک مسلمان محجبه را با زباله برابر کرده است.
۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۰۳:۰۰
افرادی که می گویند «سیاست را با دیانت مخلوط نکنید» تفکر ضد اسلامی دارند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: افرادی که ادعا می کنند مسائل سیاسی را نباید با مسائل عبادی مخلوط کرد، دارای تفکر صددرصد ضد اسلامی هستند. این جمله معروف شهید مدرس که «سیاست ما عین دیانت ماست»، یک شعار نیست، بلکه واقعیتی مهم است.
۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۰۲:۰۵
ارتقای سطح علمی و معنوی طلاب، ثمره تحول مطلوب در حوزه است
حوزه/ استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم گفت: بی شک از جمله ثمرات تحول مطلوب در حوزه، ارتقای سطح علمی و معنوی طلاب است.
۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۰۱:۰۰