*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ \ ۴ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Wednesday, July 18, 2018
مهمترین دستاوردهای اجرای طرح «میثاق طلبگی»
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: اولین و شاید مهمترین دستاورد برگزاری طرح میثاق طلبگی، آشنایی طلاب جدید با فضای حوزه علمیه است.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۹:۲۵
کسانی که نگاه تبعیض گونه به زن دارند از دین اسلام بی اطلاع اند
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: کسانی که هنوز از تفاوت بین دختر و پسر و از جایگاه پایین بانوان و در مقابل جایگاه برتر مردان و پسران دم می زنند، افرادی بی بصیرت و بی اطلاع از دین اسلام هستند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۹:۱۶
شیخ علی یاسین از موضع آیت الله سیستانی در قبال تظاهرات عراق قدردانی کرد
حوزه/ شیخ علی یاسین رئیس انجمن علمای صور لبنان از موضع گیری آیت الله سیستانی در حمایت از مطالبه گری ملت عراق قدردانی کرد و از مسئولان برگزاری تظاهرات ها خواست اعتراضات را مسالمت آمیز و به دور از اغتشاش، تخریب و خسارت به منافع کشور برگزار کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۹:۱۵
فعالیت ۱۳۰ روحانی طرح هجرت بلندمدت در روستاهای خراسان شمالی
حوزه/ مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: درمجموع ۱۳۰ روحانی طرح هجرت بلندمدت در روستاها و مناطق مختلف این استان فعالیت می‌کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۹:۱۱
روحانیت در خط مقدم جنگ با جبهه کفر و نفاق است
معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه کشور با بیان اینکه فعالیت تبلیغی روحانیان درواقع مواجهه با جنگ جبهه کفر و نفاق است، گفت: فعالیت و حرکت در جنگ، از فعالیت ارشادی و اعتقادی مهم‌تر است.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۹:۰۸
بازگشت ۷۵ پیکر تازه تفحص شده به ایران
حوزه/ همزمان با میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، ۷۵ شهید تازه تفحص شده از مرز بین‌المللی شلمچه وارد ایران می‌شوند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۹:۰۴
فعالیت تبلیغی روحانیان نباید محدود به زمان و فصل خاصی باشد
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی با تأکید بر اینکه فعالیت تبلیغی ما طلبه‌ها باید استمرار داشته و همیشگی باشد و مقطعی نباشد، گفت: رسالت تبلیغی طلاب و روحانیان محدود به زمان و فصل خاصی نیست.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۹:۰۲
در طول تاریخ اتکای حوزه‎های علمیه به مردم بوده است
مدیر حوزه علمیه استان قزوین با بیان این که در طول تاریخ اتکای حوزه‎های علمیه به مردم بوده است، گفت: پیامبر اکرم (ص) بهترین مردم را کسی می دانند که پس از ایمان به خدا نفعش به مردم برسد، بنابراین ما باید سعی کنیم یار مردم و نیازمندان باشیم
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۹:۰۰
ترکیه «آژانس اعتبارسنجی حلال» تاسیس می کند
حوزه/ آژانس اعتبارسنجی حلال در ترکیه که به فرمان ریاست جمهوری و تحت نظر وزارت تجارت این کشور راه اندازی شده، مسئولیت ارزیابی اعتبار موسسات ارائه هنده گواهینامه حلال را به عهده داشت و تمامی عملیات سازمان های حلال را در این کشور تحت نظارت قرار می دهد.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۸:۴۸
برنامه ریزی دشمنان برای دو کانون مهم «خانواده» و «مسجد»
حوزه/ حجت الاسلام رضوانی با بیان این که در حال حاضرخانواده و مسجد اصلی ترین کانون تهاجم فرهنگی دشمن هستند، گفت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی برای این دو کانون مهم اجتماعی برنامه ریزی کرده و مورد هدف شوم خود قرار داده اند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۸:۰۰