*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ \ ۷ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Friday, December 14, 2018
مطالبات رهبری در بخش نماز تبیین شود
حوزه/ نماینده نهاد ریاست جمهوری در ستاد اقامه نماز کشور گفت: امروز مدیران دستگاه های اجرایی باید مطالبات رهبری انقلاب اسلامی در بخش نماز را استخراج و در جامعه تبیین نمایند.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۶:۱۵
کتابی با موضوع نخستین مسجد کانادا منتشر شد
حوزه/ یک نویسنده و محقق مطالعات دینی در کانادا، به مناسبت هشتادمین سالگرد تاسیس نخستین مسجد این کشور، کتابی به منظور بزرگداشت بنیانگذاران این مسجد به نگارش درآورد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۶:۰۵
تصاویر/ تجلیل از طلاب برتر مدرسه عالی انوار طاهای قم
عکس: عارف عبداله زاده
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۵:۴۸
ستاد بزرگداشت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در سازمان تبلیغات اسلامی تشکیل شد
حوزه/ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به آثار و برکات انقلاب اسلامی و لزوم ترویج دستاوردهای انقلاب برای جامعه گفت: سازمان تبلیغات اسلامی برای ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ستادی تشکیل داده است و در همه استان ها مدیران کل سازمان مسئول این ستاد هستند.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۵:۳۸
زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری مدارس علمیه توسعه یابد
حوزه/ امام جمعه بروجرد گفت: با بیان اینکه زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری در مدارس علمیه توسعه و گسترش یابد، گفت: با توسعه و تجهیز مراکزحوزوی می توان فرهنگ دینی و قرآنی را در جامعه اشاعه دهیم .
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۵:۳۰
هیچ هواپیمایی نیست که در ایران امکان شبیه سازی نداشته باشد
حوزه/مسئول مرکز تحقیقات و جهاد خودکفایی پایگاه هوایی شهید حسینی با بیان اینکه یک نمونه خودباوری شکوفایی شده راه اندازی خط تولید هواپیمایی کوثر است، گفت: کوثر فقط یک اسلحه جنگی داخلی نبود، بلکه اشتغالزایی، کارآفرینی، کسب تجربیات و موضوعات دیگر از جمله فواید بسیاری است که به دنبال دارد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۵:۲۶
بهره برداری آمریکایی ها از فکر جوانان ایرانی
حوزه/فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: امریکایی ها بیشتر از ما از فکر جوانان ایرانی استفاده می کنند، به عنوان مثال در بارورسازی ابرها و دزدیدن ابرها اسرائیلی خیلی کار می کنند و همان هایی که در اسرائیل و آمریکا کار می کنند متاسفانه نخبگان ایرانی هستند که نتوانستیم آنها را در این کشور نگه داریم.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۵:۲۰
لزوم اشاعه فرهنگ قرض الحسنه
حوزه/ مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران دراستان قم با تاکید بر لزوم اشاعه فرهنگ قرض الحسنه، از پرداخت ۳۷۱ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به جوانان استان قم خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۵:۱۸
نشست علمی نرم‌افزار «درایةالنور» در قم برگزار شد
حوزه/ نشست علمی ویژگی‌های پژوهشی نرم‌افزار درایة‌النور به همراه ارائه قابلیت‌های نسخه جدید، با حضور اساتید و پژوهشگران حوزه حدیث و علوم حدیث در سالن اجتماعات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور، برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۵:۱۲