*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
چگونه در زندگی آرامش داشته باشیم؟
حوزه/ یکی از عواملی که انسان به واسطه آن می‌تواند آرامش خود را حفظ کند، سرگرم نشدن به دنیاست. امکانات رفاهی خانواده‌اش را فراهم کند. کسی که برای خانواده‌اش تلاش می‌کند، مانند مجاهد است. اما گاهی خانه، ماشین و دیگر وسایل رفاهی، سرور انسان می‌شود!
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۲۰
انتشارات حوزه علمیه خواهران، بانوان مستعد نویسندگی را شناسایی و حمایت می کند
مرکز نشر هاجر( انتشارات حوزه علمیه خواهران) با اجرای طرح "کتابانو" ضمن شناسایی بانوان مستعد در عرصه نویسندگی از آن ها حمایت به عمل می آورد.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۰۸
عرضه مجموعه قصه‌های قرآن در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی
حوزه/ رئیس اداره عرضه محصولات مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی قم گفت: برخی از مجموعه قصه های قرآن که سفارش میز قرآن به این مرکز بود، در نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، عرضه می شود.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۰۶
به سیره اهل بیت(ع) آراسته شوید و با محبت و تواضع با مردم تعامل کنید
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف طلاب را به آراستگی به اخلاق نیکو که برگرفته از سیره معصومین (علیهم السلام) است توصیه کردند و گفتند: با مردم با محبت و تواضع تعامل کنید.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۰۵
تقدیر مدیرکل سابق روابط عمومی حوزه خواهران از فعالان عرصه خبر و رسانه
حوزه/ مدیرکل سابق روابط عمومی و امور بین الملل حوزه های علمیه خواهران در یادداشتی از همکاری فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تقدیر کرد.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۰۴
اجرای ۱۶۰ برنامه گرامی داشت آزادسازی خرمشهر در خراسان جنوبی
حوزه/مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی در خصوص برنامه های گرامی‌داشت سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: در چهار روز ۱۶۰ عنوان برنامه در سطح استان اجرا می شود.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۰۴
ارائه منتخب ۴۰۰ اثر قرآنی مؤسسه معصومیه در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی
حوزه/ معاون پژوهشی موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه قم گفت: این موسسه علمیه با ارائه آثار قرآنی طلاب در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم، حضور یافته است.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۰۴
اگر در منطقه اتفاقی بیفتد اول کسانی ضرر می کنند که افسارشان دست آمریکاست
حوزه/ نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: کشورهایی را بدبخت می دانم که افسار خود را به دست آمریکا داده و این کشور را فرشته نجات می دانند، در حالی که نمی دانند اگر حادثه ای پیش آید نخستین کسانی که متضرر می شوند همین کشورها هستند که می خواهند پای دشمن را به منطقه باز کنند.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۰۳
​ضیافت افطاری با حضور نمایندگان مسلمان در ساختمان کنگره آمریکا برگزار شد
حوزه/ نمایندگان مسلمان کنگره آمریکا چون ایلهان عمر، آندره کارسون و رشیده طلیب در مراسم ضیافت افطاری که برای نخستین بار در ساختمان کنگره برگزار می شد شرکت کردند.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۰۱