*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ \ ۷ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Friday, December 14, 2018
وظيفه حوزه‌هاي علميه حفظ انقلاب است/طلبه نباید منزوی باشد
حوزه/ رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) با بیان این که وظيفه حوزه‌هاي علميه حفظ انقلاب است گفت: امروز فضاهاي مجازي بسيار در اين زمينه حرف درست کرده و شبهه افكني مي‌كنند، بايد اينها را جواب داد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۴:۵۳
تقدیر شهردار منطقه ۶ اهواز از اقدام جهادی روحانیون
حوزه/ آیت اهوازی، شهردار منطقه ۶ اهواز از اقدام جهادی و به‌موقع روحانیون در راستای کمک به مردم منطقه کوی علوی اهواز، تقدیر و تشکر کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۴:۵۲
تصاویر/ نشست شورای نویسندگان مجله مبلغان
عکس: عباس فرامرزی
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۴:۴۷
فاز اول ساختمان حوزه علمیه پیشوا به بهره برداری رسید
حوزه/ فاز اول ساختمان مدرسه علمیه جعفریه پیشوا با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور، به بهره برداری رسید.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۴:۲۱
وقتی اردوهای جهادی روحیه طلاب برای درس خواندن و خدمت به مردم را چند برابر می کند
حوزه/ حجت الاسلام موسوی گفت: وقتی طلاب در بین مردم قرار گرفته و محرومیت و مشکلات را می‌بینند، عزمشان برای بهر درس خواندن افزایش پیدا می‌کنند؛ چراکه معتقدند با ارتقاء جایگاه معنوی و ارتباطات اجتماعی‌شان، می‌توانند سیر کمک‌های مردمی و انسان دوستانه به مناطق محروم را بیش از پیش افزایش دهند.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۴:۱۶
دائرة المعارف ها ابزار های رایج در جهان امروز برای انتقال اندیشه ومبانی فکری است
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی گفت: علاوه بر تدوین دائرةالمعارف، ایجاد زیر ساخت دانش های عقلی اسلامی برای پژوهش و فراهم آوردن زمینه های سهولت، دقت و جامعیت پژوهش های عقلی از اهداف این مرکز است.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۴:۱۴
فعالیت های ضد یهودیت در اروپا افزایش چشمگیری داشته است
حوزه/نتایج مطالعات انجام شده توسط آژانس حقوق بنیادی اتحادیه اروپا از بین جامعه ای ۱۶ هزار نفری از دوازده کشور اروپایی، حاکی از آن است که یهودیان این کشور ها بر این باورند که فعالیت های و اقدامات ضد یهودیت در کشور هایشان به صورت قابل ملاحظه ای از ۸ سال گذشته تا کنون افزایش داشته است.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۴:۰۵
انقلاب زمینه رشد علوم اسلامی را فراهم کرد/ فراموشی نعمت انقلاب، خطری که جامعه را تهدید می کند
رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: از وقتی انقلاب در ایران پیروز شد، زمنیه رشد علوم اسلامی و عالم گیر شدن آن ها فراهم شد به گونه ای که همه مدارس و کشور های اسلامی به اینگونه تحقیقات و پژوهش ها احساس نیاز می کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۴:۰۵