*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Thursday, February 21, 2019
بانوی سالمند مراکشی منزلش را به پناهگاه بیماران سرطانی تبدیل کرد
حوزه/ یک بانوی مسلمان ۷۲ ساله که همسرش را به خاطر سرطان از دست داده، زمانی که متوجه شد بیماران سرطانی به سبب فقر و نبود مسکن قادر به درمان نیستند، منزلش را به پناهگاهی برای آنان تبدیل کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۴
کنفرانس مطبوعاتی همبستگی با شیعیان مظلوم نیجریه در کشور مالی برگزار شد
حوزه/ عصر روز گذشته کنفرانس مطبوعاتی با موضوع همبستگی با شیعیان مظلوم نیجریه و با همکاری جمعیت شیعیان کشور مالی موسوم به «حزب الرحمن» در شهر باماکو پایتخت این کشور برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۴
مراکش برای ساخت مساجد در ایرلند خواستار همکاری دولت این کشور شد
حوزه/ مسئول پیگیری امور فرهنگی وزارت خارجه مراکش در دیدار با رئیس مجلس ملی ایرلند گفت: برای اینکه مراکش بتواند در ایرلند به ساخت مساجد و اماکن دینی برای مسلمانان اقدام کند، نیازمند حمایت و همکاری دولت این کشور هستیم.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۹:۲۵
یک مرکز آموزشی اسلامی نوین در غنا ساخته شد
حوزه/ یک مرکز آموزشی اسلامی نوین با امکانات متعدد در شهرک تامالی در استان شمالی غذا ساخته می شود. هدف این مرکز آموزش دادن به مدرسان دینی اعلام شده است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۱۳
دانش ‌آموزان زاریا خواستار مطلع شدن از وضعیت شیخ ابراهیم زکزاکی شدند+تصاویر
حوزه/ روز گذشته جمعی از دانش آموزان مدرسه «الثقلین» شهر زاریا واقع در کشور نیجریه در اعتراض به عدم اطلاع رسانی در مورد وضعیت سلامتی شیخ ابراهیم زکزاکی در خیابان ها این شهر تظاهرات کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۵
تقدیر از مسلمانی که کلیسای مصر را از حمله تروریستی مطلع ساخته بود
حوزه/ کشیشان کلیسای مریم در شهرک نصر مصر امام جماعت مسجدی را که آنان را از وجود ماده انفجاری مطلع ساخته بود، به کلیسا دعوت کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۸:۰۷
الازهر کمیته نظارت بر اساتید تشکیل داد
حوزه/ دانشگاه الازهر اعلام کرد کمیته ای علمی تخصصی به صورت دائمی تشکیل داده است تا برنامه تدریس اساتید و متون علمی و آموزشی الازهر را در دانشکده های مختلف زیر نظر داشته باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۵:۵۸
هزاران نفر از مردم کشور مالی کشور به سیاست های آموزشی جدید دولت اعتراض کردند
حوزه/ در روز های اولیه سال ۲۰۱۹ میلادی هزاران نفر از مردم از جمله جوانان کشور مالی، به دنبال تصمیم جدید دولت این کشور مبنی بر افزودن کتاب درسی جدید با موضوع «آموزش مسائل جنسی» برای دانش آموزان مقطع راهنمایی و دبیرستان در این کشور، به خیابان ها آمده و تظاهرات کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۸
امت اسلامی برای تحقق اهداف خود باید از غرب فاصله بگیرد
حوزه/ شورای علمای تصوف کشور گینه ، در اولین جلسه کاری خود در سال جدید میلادی ضمن تبریک ایام سال نو و میلاد حضرت مسیح به جامعه مسیحیت جهان و به ویژه مسیحیان این کشور، گفت: امت اسلامی برای اینکه بتواند به اهداف عالی خود دست یابد، باید روز به روز از وابستگی و نیاز خود به غرب و ابرقدرت‌ها بکاهد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۷
پدر معنوی ملت مالی درگذشت
حوزه/ ادیب مسلمان و پدر معنوی ملت مالی چند روز پیش و در آستانه ۹۰ سالگی بر اثر کهولت سن در بیمارستان ملی شهر باماکو پایتخت کشور مالی درگذشت.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۰