*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۷ شعبان ۱۴۴۰ \ Monday, April 22, 2019
مسجد باستانی در حفاری های شبه جزیره عربستان کشف شد
حوزه/ یک تیم از باستان شناسان که حفاری هایی را به منظور کشف آثار باستانی در منطقه تاریخی معادن العبلا در شهر بیشه در شبه جزیره عربستان آغاز کرده اند، یک مسجد باستانی را کشف کردند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۲۱:۱۰
احکام ظالمانه هرگز ملت بحرین را تسلیم نخواهد کرد و از ادامه مسیر باز نخواهد داشت
حوزه/ علمای بحرین در پی صدور احکام ظالمانه علیه شهروندان بحرینی به اتهامات ساختگی، بیانیه ای صادر کرده و آن را جنایتکارانه خوانده و محکوم کردند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۲۰:۴۰
جنایت ویرانی مساجد دلیل آشکاری بر آزار و اذیت شیعیان بحرین است
حوزه/ علمای بحرین به مناسبت هشتمین سالگرد تخریب مساجد با صدور بیانیه ای گفتند: جنایت تخریب مساجد دلیل آشکاری بر پروژه رسمی آزار و اذیت شیعیان بحرین به عنوان ساکنان اصلی این کشور است.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۲۱:۳۱
گارد پادشاهی بحرین تحت آموزش ارتش انگلیس
حوزه/ روزنامه انگلیسی مورنینگ استار با نشر تصاویری، از آموزش محافظان شخصی پادشاه بحرین (گارد پادشاهی بحرین) توسط افسران انگلیسی خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۴:۳۸
تخریب مسجد البربغی تعرض به عقاید شهروندان شیعه بحرین است
حوزه/ جمعیت ملی اسلامی الوفاق بحرین با نشر تصاویری از یکی از مساجد تخریب شده شیعیان بحرین توسط رژیم آل خلیفه در سال ۲۰۱۱ نوشت: این نیز از جنایات وحشتناک رژیم آل خلیفه در تعرض به عقاید شهروندان بحرین است.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۴:۳۸
حق ایران در مقابله به مثل با آمریکا را به رسمیت می شناسیم
حوزه/ جمعیت العمل الاسلامی بحرین ضمن اعلام همبستگی با جمهوری اسلامی ایران؛ اقدام اخیر آمریکا ضد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اقدامی متکبرانه و خارج از عرف بین الملل خواند.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۲۰:۰۴
بازداشت گسترده فعالان حقوقی و حامیان فلسطین از سوی رژیم آل سعود
حوزه/ مقامات رژیم آل سعود طی حمله همزمان به مناطق مختلف عربستان ۱۳ نفر از فعالان، نویسندگان، روزنامه نگاران و دانشجویان را که دو تن از آنان شیعه بودند بازداشت کردند.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۹:۲۰
مردم بحرین در مخالفت با عادی سازی روابط با اسرائیل راهپیمایی کردند
حوزه/ مردم بحرین در مناطق مختلف این کشور در مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و در حمایت از ملت فلسطین راهپیمایی کردند.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۹:۰۴
جمعیت العمل الاسلامی بحرین هفته مخالفت با عادی سازی روابط با اسرائیل برگزار می‌کند
حوزه/ جمعیت العمل الاسلامی بحرین در پی اعلام اخباری مبنی بر قرار حضور چند صهیونیست در کنفرانس منامه در آینده نزدیک از مردم بحرین برای حضور در برنامه های هفته مخالفت با عادی سازی روابط با اسرائیل دعوت به عمل آورد.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۰۹:۵۹
بی توجهی اتحادیه عرب به قضایای اصلی امت اسلام، مایه تاسف است
حوزه/ شیخ عبدالله الصالح معاون جمعیت العمل الاسلامی بحرین گفت: با تاسف شدید کنفرانس ها و نشست های اتحادیه عرب بی ارزش شده و این اتحادیه به نماینده حاکمان مستبد تبدیل شده شده است.
۱۳۹۸/۱/۱۵ - ۱۷:۲۵