*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
بحرینی ها نشست "حق حاکمیت برای صلح و رفاه" را برگزار می کنند
حوزه/ جمعيت الوفاق بحرین اعلام کرد با نزدیک شدن به موعد برگزاری نشست "معامله قرن" در بحرین، نشستی عمومی را تحت عنوان "حق حاکمیت برای صلح و رفاه" برگزار خواهد کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۸:۲۸
نماینده سابق پارلمان بحرین به سفارت آمریکا پناهنده شد
حوزه/ اسامه التمیمی نماینده سابق پارلمان بحرین روز گذشته پس از فرار از دست نیروهای امنیتی آل خلیفه به سفارت آمریکا در بحرین پناهنده شد اما سفارت آمریکا نیز از پذیرش وی خودداری کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۳:۲۰
پنچ جوان بحرینی توسط نیروهای رژیم آل خلیفه بازداشت شدند
حوزه/ مزدوران و شبه نظامی های وابسته به رژیم آل خلیفه با هجوم گسترده به مناطق مختلف بحرین، تعدادی از جوانان را بازداشت کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۵۵
رژیم آل سعود کوچکترین زندانی سیاسی را محاکمه می کند
حوزه/ مقامات آل سعود پنج شنبه آینده "مرتجی قریریص" نوجوان ۱۳ ساله عربستانی که از سال ۲۰۱۴ میلادی به اتهام انتشار اخبار بازداشت شدگان در زندان به سر می برد را محاکمه می کند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۴:۰۸
رژیم آل خلیفه از برگزاری نماز جمعه در بحرین جلوگیری کرد
حوزه/ عناصر مزدور و شبه نظامی های وابسته به رژیم آل خلیفه برای صد و شصت و چهارمین هفته پیاپی از برگزاری نماز جمعه شیعیان در مسجد امام صادق (ع) در الدراز جلوگیری کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۰۶:۵۵
کمپین بین المللی "نه به معامله قرن" تشکیل شد
حوزه/ با نزدیکی برگزاری کنفرانس منامه یا آنچه به کارگاه اقتصادی بحرین موسوم است، کمپین "نه به معامله قرن" با مشارکت مؤسسات، نهادهای اجتماعی و جوانان کشورهای مختلف تشکیل شد.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۰۰:۴۱
ملت بحرین در فعالیت "قدس قابل فروش نیست" مشارکت می کنند
حوزه/ جریان وفاء اسلامی و جنبش آزادی و دموکراسی (حق) بحرین در مخالفت با کنفرانس منامه که در ۲۵ و ۲۶ ژوئن با حمایت آمریکا و رژیم آل خلیفه برگزار می شود، فعالیت های انقلابی را با شعار "قدس قابل فروش نیست" آغاز کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۴:۰۰
یک خطیب دیگر نیز توسط نیروهای امنیتی بحرین احضار شد
حوزه/ ملا عباس الجزیری از خطبای بحرین صبح روز گذشته به مرکز پلیس منطقه الزلاق بحرین برای بازجویی احضار شد. تا کنون علت احضار وی مشخص نیست.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۰۳:۲۰
ممنوعیت انجام اعمال عبادی یک عالم شیعی دیگر از سوی حکومت بحرین
حوزه/ نیروهای امنیتی بحرین در تازه ترین اقدام علیه روحانیون و علمای شیعه، حجت الاسلام سید مجید مشعل را از اقامه نماز جماعت در مسجد امام صادق (ع) منطقه الدراز و همچنین سخنرانی دینی منع کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۵:۰۶
رئیس شورای علمای بحرین احضار شد
حوزه/ نیروهای امنیتی بحرین در راستای محدود ساختن آزادی روحانیون و ایجاد فضای خفقان علیه شیعیان بحرین برای چندمین بار حجت الاسلام و المسلمین سید مجید مشعل رئیس شورای علمای بحرین را احضار و مورد بازجویی قرار دادند.
۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۰:۳۹