*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
« رهبران گروه افراطی» برای شرکت در انتخابات پاکستان رد صلاحیت شدند
حوزه/ پس از آنکه فعالیت گروه افراطی "اهل سنت و جماعت" در پاکستان ممنوع شد، این گروه تروریستی تصمیم گرفت با کمک کاندیداهای مستقل و ائتلاف با احزاب سیاسی در انتخابات عمومی سال ۲۰۱۸ شرکت کند.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۲۰:۲۰
آمریکا برای استحکام رژیم غاصب اسرائیل از شورای حقوق بشر خارج شده است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید ساجد علی نقوی در واکنش به خارج شدن آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد گفت: در دنیا بیشترین نقض حقوق بشر در فلسطین انجام می شود و آمریکا برای سلب حقوق مردم فلسطین و تقویت رژیم غاصب اسرائیل از شورای حقوق بشر خارج شده است.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۸:۳۵
غیر شیعیان علم را به صورت مستقیم و غیرمستقیم از اهل‌بیت(ع) آموخته‌اند
حوزه/ دکتر محمد علی اللواتي گفت: غیر شیعیان، با همزیستی با اهل بیت و صحابه رسول الله (ص) به صورت مستقیم و غیر مستقیم علم را از اهل بیت (ع) آموخته اند.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۲:۱۳
مردم و احزاب مذهبی و سیاسی پاکستان علیه جنایات عربستان در یمن ساکت نمانند
حوزه/ انصر مهدی در مورد جنایات اخیر عربستان به یمن گفت: آمریکا، عربستان و متحدانش می‌خواهند در منطقه امنیت نباشد و به نام دفاع از حرمین شریفین در منطقه کشتار به راه انداخته اند.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۲۱:۰۵
فرودگاه حدیده در دست انصارالله است/ محور پشتیبانی متجاوزان قطع شد
حوزه/ آخرین اخبار میدانی رسیده از یمن حاکی از آن است که شایعات منتشر شده از رسانه های مزدور مبنی بر اشغال فرودگاه حدیده توسط متجاوزان اماراتی و سعودی فاقد صحت است.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۵:۳۳
مقاومت در ساحل غربی یمن همچنان ادامه دارد
حوزه/ سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن گفت: امکان ندارد متجاوزان بتوانند از خطوط دفاعی و محاصره ما عبور کنند و میزان خسارت هایی که به تجهیرات متجاوزان وارد شده به خوبی نشان دهنده حماسه و روحیه بالا و برتری نیروهای یمنی است.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۰:۳۶
کارگاه ده روزه "خودسازی و معرفت امام زمان (ع)" در اسلام آباد پاکستان برگزار می شود
حوزه/ از طرف سازمان دانشجویان امامیه پاکستان کارگاه تربیتی دانش آموزی با عنوان خودسازی و معرفت امام زمان (ع) در اسلام آباد پاکستان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۲۲:۰۵
رهبران آزادی‌ خواه کشمیر از گزارش کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل تشکر کردند
حوزه/ طبق گزارش کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل درمورد اوضاع کشمیر، از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ بیش از ۱۴۵ نفر از شهروندان کشمیر توسط نظامیان هند کشته شده و بیش از ۶۲۲۱ نفر مجروح شده اند.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۲۰:۳۵
مسجدی در هند «گفتمان میان ادیانی» برای غیرمسلمانان برپا کرد
حوزه/ مسجد قبه در حیدرآباد هندوستان، که یکی از مساجد سبک معماری مصری در این کشور می باشد، برای نخستین بار در نشست گفتمان میان ادیانی، درهایش را به روی غیرمسلمانان گشود.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۰:۵۹
مسجدی در هندوستان که توسط متولیان هندو اداره می شود
حوزه/مسجد آماناتی در شهری در نزدیکی کلکته هندوستان، توسط یک خانواده هندو اداره می شود و با تلاش این خانواده و مسلمانان محلی به مکانی میان ادیانی برای نزدیکی دو گروه هند و مسلمان تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۹:۰۰