*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۴ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 20, 2019
مسجد مریدن آمریکا مراسم "درهای باز رمضان" برگزار کرد
حوزه/ در ماه مبارک رمضان مساجد بیش از ۲۰ ایالت مختلف آمریکا مراسم درهای باز برگزار کردند و مسجد بیت الامین در شهر مردین در ایالت کنتیکت یکی از این مساجد بود.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۲:۰۲
اهانت به مسلمانان در عملیات تمرینی ضدتروریستی در پنسیلوانیا ی آمریکا
حوزه/ شبیه سازی تیرانداز فرضی در یک عملیات تمرینی ضدتروریستی به مسلمانان با چفیه در مدرسه ای در پنسیلوانیای آمریکا، انتقادات زیادی را در شبکه های مجازی برانگیخته است.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۱:۲۸
صدها نفر در مریلند آتش افروزی در مسجد نیوهیون را محکوم کردند
حوزه/ در تظاهرات خیابانی مردم در ایالت مریلند، صدها تن از مردم، آتش افروزی در مسجد دیانت در شهر نیوهیون کنتیکت را محکوم کرده و این حادثه را به هیچ عنوان پذیرفتنی ندانستند.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۰:۳۲
نژادپرستی که به روی مسلمانان اسلحه کشیده بود فقط به ۴۵ روز زندان محکوم شد!
حوزه/ یک مرد نژادپرست در شهر "کری" در مینه سوتای آمریکا که در فروشگاه مک دونالد به روی گروهی از نوجوانان از جمله یک دختر محجبه سیاه پوست اسلحه کشیده بود، تنها به ۴۵ روز زندان، پرداخت جریمه و منع استفاده از اسلحه محکوم شد.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۲۳:۰۰
تظاهرات مردم شهرهای مختلف نیوزیلند علیه نژادپرستی و اسلام هراسی
حوزه/ در پاسخ به حملات مساجد کرایست چرچ مردم شهرهای مختلف نیوزیلند از جمله ولینگتون پایتخت این کشور و شهر های کرایست چرچ، دانیدین و اوکلند، علیه نژادپرستی و اسلام هراسی دست به تظاهرات زدند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۰۹:۲۱
رستوران «غذای حلال چینی» در آمریکا تاسیس می شود
حوزه/ صاحب رستوران غذای حلال چینی در سن دیگو آمریکا که خودش یک مسلمان چینی تبار می باشد، هدف خود را وجود مکانی برای خوردن غذاهای اسلامی در میان مسلمانان توصیف کرده است.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۰۳:۴۰
انجمن اسلامی کلگری در کانادا کمپین کمک رسانی برای مسجد تشکیل داد
حوزه/ انجمن اسلامی شمال غربی کلگری در کانادا صفحه وبسایتی برای تامین هزینه ۲.۶ میلیون دلاری برای ساخت یک مسجد جدید با فضای کافی برای مسلمانان تشکیل داده است.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۷:۰۰
جشنواره «سحری» در دیترویت آمریکا برگزار می شود
حوزه/در دومین جشنواره «سحری» در ایام ماه مبارک رمضان که در شهر دیترویت در ایالت میشیگان برگزار می شود، ۲۲ توزیع کننده غذاهای مختلف سنتی اسلامی حضور داشته و ده ها هزار شرکت کننده از غذاها بازدید می کنند.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۵:۲۵
شکایت مسلمانان گلاستر از بی توجهی پلیس انگلیس به سرقت از مساجد
حوزه/ به گفته بانیان مسجد شهر گلاستر در جنوب غربی انگلیس، سرقت ها از مسجد این شهر زیاد بوده و بی توجهی پلیس تا اندازه ای است که دیگر زحمت گزارش دادن به پلیسرا به خود نمی دهند.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۰۹:۲۶
مستند "نماز آیت الله بهجت" به مرحله نهایی جشنواره رادیویی رومانی راه یافت
حوزه/ مستند نماز آیت الله بهجت با عنوان عارف بالحق که توسط مرتضی نمازی تهیه کننده رادیو معارف تولید شده این بار در کشور رومانی و در جشنواره رادیویی پری نووا به مرحله نهایی رفت.
۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۶:۴۰