*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Wednesday, July 17, 2019
راهپیمایی و اعتصاب کارمندان مسلمان و آفریقایی آمازون در "پرایم دی"
حوزه/ درحالی که پرایم دی، بزرگترین رویداد سالانه فروش آنلاین آمازون در جریان است، بسیاری از کارمندان مسلمان و فعالان دینی به سبب شرایط سخت کاری و بی عدالتی دینی دست به اعتصاب و راهپیمایی زدند.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۹:۰۰
آشنایی با تازه مسلمانی که در خانواده نژادپرست بزرگ شد!
حوزه/ مرد تازه مسلمانی که در یک خانواده حامی برتری نژادسفید بزرگ شده، پس از گرویدن به دین اسلام، دستیار امام جماعت دو مسجد سیاه پوستان شد.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۵:۴۷
نمایشگاه "تاثیر دنیای اسلام بر آثار هنری غربی" در موزه بریتانیا برپا شد
حوزه/ نمایشگاه بزرگی از آثار هنرمندان برجسته غربی در موزه بریتانیا به نمایش گذاشته شده و تاثیر دنیای اسلام بر آثار هنر غرب و شرق شناسی را نشان می دهد.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۱:۵۴
جوانان محلی داوطلب نگهبانی از مسجدی در کانادا را بر عهده گرفتند
حوزه/ در دو شب متوالی افراد ناشناس اقدام به حمله خرابکارانه در مسجد اوون ساند در انتاریوی کانادا کردند. در همین راستا جمعی از جوانان محلی داوطلب نگهبانی شبانه از مسجد شدند.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۰۳:۳۰
خیریه اسلامی ابتکار «کوله پشتی» را در ۳۵ ایالت آمریکا آغاز کرد
حوزه/ در ابتکار جدید سازمان امداد دایره اسلامی آمریکای شمالی (ایکنا) بیش از ۲۰۰۰ کوله پشتی و لوازم نوشتاری میان کودکان نیازمند در ۳۵ ایالت مختلف آمریکا و پورتو ریکو توزیع می شوند.
۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۸:۵۵
ادعای اهانت آمیز بوریس جانسون خشم مسلمانان را برانگیخت
حوزه/ افشای مقاله بوریس جانسون نامزد نخست وزیری انگلستان که در آن اسلام را عامل عقب ماندگی در کشورهای مسلمان نشین دانسته، خشم زیادی را در فضای مجازی و در میان مسلمانان غرب برانگیخت.
۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۵:۳۳
نظر تعجب برانگیز کاپیتان تیم ملی کریکت انگلیس پس از پیروزی در جام جهانی
حوزه/ ایان مورگان کاپیتان تیم ملی کریکت انگلستان پس از اینکه تیمش برای اولین بار در جام جهانی برنده شد، با اشاره به گفته های یکی از بازیکنان مسلمان گفت: الله با ما و پشتیبان ما در این مسابقات بود.
۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۲:۳۰
مسلمانان کانادا دعوتنامه شرکت در نشست ترامپ را رد کردند
حوزه/ شورای ملی مسلمانان کانادایی، یکی از گروه های برجسته اسلامی در کانادا اعلام کرد، دعوتنامه شرکت در نشست دولت ترامپ را به سبب تبعیض علیه مسلمانان و پناهندگان نمی پذیرد.
۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۰:۲۶
وجود بسته مشکوک در مسجد لوس آنجلس سبب نگرانی نمازگزاران شد
حوزه/ پیدا شدن یک بسته مشکوک در مرکز اسلامی نورثریج در لوس آنجلس، سبب شد واحد خنثی سازی بمب به محل اعزام شده و پلیس خیابان ها را مسدود کرد.
۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۰۳:۳۰
مسلمانان تگزاس در اعتراض به خشونت علیه مسلمانان در هند تظاهرات کردند
حوزه/ صدها عضو جامعه اسلامی شهر دالاس در ایالت تگزاس آمریکا روز گذشته با شرکت در تجمعی، نسبت به حملات اخیر علیه مسلمانان و اقلیت های مذهبی در هند، اعتراض کردند.
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۲۲:۱۰