*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
سه آمریکایی متهم به نقض حقوق دینی مسلمانان در ایالت مینه سوتا شدند
حوزه/ یک دادگاه عالی سه آمریکایی اهل ایالت ایلینوی را که به جرم بمب گذاری در مسجد دارالفاروق در بلومینگتون دستگیر شده اند، متهم به جرایم نفرت محور و ضدحقوق مدنی کرد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۲۳:۱۵
رستورانی در نیومکزیکو متهم به تبعیض دینی علیه بانوی محجبه شد
حوزه/ یک رستوران در ایالت نیومکزیکوی آمریکا، توسط کمیسیون فرصت های شغلی برابر ایالات متحده متهم شده است که به یک کارمند مسلمان اجازه داشتن حجاب اسلامی را نداده و وی را به خاطر این درخواست اخراج کرده است.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۲۱:۰۵
پیاده روی سالانه « دوستی میان ادیانی» در آکسفورد برگزار می شود
حوزه/ پیاده روی سالانه «دوستی میان ادیانی» قرار است پنج شنبه این هفته با حضور حداقل ۵۰۰ تن از پیروان ادیان مختلف و به منظور تقویت روابط میان آن ها در شهر آکسفورد برگزار شود و تا مسجد مرکزی آکسفورد ادامه داشته باشد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۲۰:۲۰
ضیافت شام مشترک مسلمانان و غیر مسلمانان در مرکز اسلامی هامبورگ+ تصاویر
حوزه/ ضیافت شام مشترک مسلمانان و غیر مسلمانان هامبورگ، با حضور جمعی از شخصیت‌­های علمی، فرهنگی، دینی و اقتصادی شهر هامبورگ و نیز نمایندگان احزاب از ملّیت‌­ها، ادیان و مذاهب مختلف برگزار گردید.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۴:۰۶
آژانس اطلاعات امنیت کانادا خطر افراط گرایان جناح راست را نادیده گرفته است
حوزه/ طبق گزارش جدید دیدبان حقوق بشر، سازمان اطلاعات امنیت کانادا ضمن اینکه نژادپرستان جناح راست افراطی را یک تهدید امنیت ملی در نظر نگرفته اند، تهدید آن ها را برای جامعه نادیده فرض کرده اند که منجر به حادثه تیراندازی در مسجد کبک شد.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۲۲:۲۰
موتور جستجوی گوگل، اسمارت باکس «اوقات شرعی» را اضافه کرد
​حوزه/ موتور جستجوی گوگل، اخیرا اسمارت باکس جدیدی برای نشان دادن اوقات شرعی در نقاط مختلف جهان، در یک جدول جداگانه با اسامی«فجر»، «طلوع خورشید»، «ظهر»، «عصر»، «مغرب» و «عشاء» را به شما نشان می دهد.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۵:۲۴
شهرداری نیویورک بودجه ای برای تهیه غذای حلال در مدارس اختصاص داد
حوزه/بنا بر اعلام یک عضو شهرداری شهر نیویورک در آمریکا، شورای شهر بودجه ۱ میلیون دلاری در بودجه مالی سال ۲۰۱۹ برای آغاز برنامه غذای حلال، اسلامی و کوشر در مدارس دولتی و غیردولتی اختصاص داده است.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۵:۱۷
دادستان ۱۵۰ سال زندان برای متهم تیراندازی به مسجد کِبک پیشنهاد داد
حوزه/ توماس جاکوس دادستان ارشد پرونده تیراندازی به مسجد کبک در کانادا ضمن بیان اینکه متهم «جرمی نفرت محور و بی سابقه» علیه مسلمانان «به سبب دین و مذهب شان» مرتکب شده، خواستار بالاترین مجازات برای وی شد.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۰۳:۵۰
آثار هنر خوشنویسی اسلامی درموزه سین سیناتی آمریکا به نمایش گذاشته می شوند
حوزه/ موزه هنری شهر سین سیناتی در ایالت اوهایو نمایشگاه «آثار هنر زیبای خوشنویسی» را که از ۷ سپتامبر تا ۲۷ ژانویه ادامه خواهد داشت، به نمایش می گذارد که در آن ۵۵ اثر هنری منحصر به فرد وجود خواهد داشت.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۹:۵۰
رستوران دار مسلمانی در واشنگتن غذای رایگان به نیازمندان می‌دهد
حوزه/ یک رستوران دار مسلمان در واشنگتن که در اقدامات خیریه هر روز به نیازمندان و بی خانمان ها و کسان دیگری که قادر به تهیه غذا نیستند خوراک رایگان می دهد، از سیاست های ضدمهاجرتی ترامپ به شدت انتقاد کرد.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۷:۵۰