*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ \ ۱۴ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Thursday, November 22, 2018
یک خیّر مسلمان در کانادا به یاد پدرش، مرکز درمانی سرطان راه اندازی کرد
حوزه/ یک فرد خیّر مسلمان در انتاریوی کانادا، با اهدای کمک مالی قابل توجه به بیمارستانی، طی مراسمی با حضور صدها نفر اقدام به احداث یک مرکز درمانی سرطان کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۲۰:۲۵
کتاب جدیدی که خدمات مسلمانان آمریکا را معرفی می کند
حوزه/ یک نویسنده برنده جایزه در ایالات متحده، کتاب جدیدی منتشرکرده است که در آن شخصیت های مهم مسلمان آمریکایی در حوزه های مختلف معرفی شده اند.
۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۳:۳۳
مسلمانان آمریکا از پلیس خواستند تهدیدهای تروریستی علیه مساجد را جدی بگیرد
حوزه/ مدیر روابط عمومی شورای روابط اسلامی آمریکایی (کایر) از مقامات پلیس ایالت کالیفرنیای آمریکا خواست تهدید به بمب گذاری در مسجدی در شهر شارلوت را جدی و یک جرم نفرت محور تلقی کنند.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۲۱:۲۰
مسلمانان آمریکایی خواستار افزودن تعطیلات اسلامی به تقویم مدارس شدند
حوزه/ گروهی از مسلمانان در کارولینای شمالی، ضمن پر کردن یک درخواست اینترنتی، خواستار افزودن تعطیلات مربوط به اعیاد اسلامی به تقویم رسمی مدارس شده اند.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۸:۰۵
بانوی محجبه در اتوبوسی در اسپانیا مورد اهانت قرار گرفت
حوزه/ تصاویر منتشر شده از اهانت به زن محجبه در اتوبوس نشان می دهد که یک زن میان سال اسپانیایی تبار، زن مسلمان را مخاطب قرار داده و به وی تهمت «تروریست» بودن و «حمل بمب» زده است.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۰:۱۶
متهمان توطئه بمب گذاری در مسجد کانزاس، ترامپ را مقصر دانستند!
حوزه/ سه مرد مسلح که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶، توطئه حمله به مسجد مسلمانان سومالیایی و کشتار دسته جمعی را کشیده بودند، دونالد ترامپ را مقصر تحریک مردم دانستند.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۰:۱۴
حزب راست افراطی در ایتالیا مانع «مسجدسازی» در این کشور شد
حوزه/ درحالی که مسلمانان در یک مزایده در شهر شمالی برگامو در ایتالیا کلیسایی را در مزایده برده بودند و قصد داشتند آن را به مسجد تغییرکاربری دهند، سیاستمداران لیگ ایتالیا با اعمال نفوذ مانع پیشرفت این پروژه شدند.
۱۳۹۷/۸/۸ - ۰۳:۲۵
شیعیان شهر آمریکایی پنسیلوانیا «راهپیمایی اربعین» برگزار کردند
حوزه/ مسلمانان شیعه درحالی که لباس سیاه به تن داشتند، با تجمع در خیابان های شهر ایری در پنسیلوانیا، مراسم عزاداری اربعین حسینی را با نام «راهپیمایی وحدت» برگزار کردند.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۶:۰۳
شیعیان بویسی آمریکا پنجمین «راهپیمایی اربعین» را برگزار کردند
حوزه/ در راهپیمایی اربعین که روز گذشته با حضور صدها تن از شیعیان شهر بویسی در ایالت آیداهوی آمریکا برگزار شد، عزاداران سیاه پوش هدف شان را ترویج پیام صلح امام حسین (ع) اعلام کردند.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۰:۴۵
بیانیه مرکز تعلیمات اسلامی واشنگتن در محکومیت اقدام تروریستی پنسیلوانیا
حوزه/ مرکز تعلیمات اسلامی واشنگتن ضمن محکوم نمودن حادثه تروریستی پنسیلوانیای آمریکا تاکید کرد: امیدواریم خون بر زمین ریخته شده این مقتولانِ کینه و نفرت، سبب همبستگی بین آحاد ملت و طرد هرگونه تفکر نژادپرستانه گردد.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۷:۰۵