*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ \ ۴ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Wednesday, July 18, 2018
پیشنهاد ممنوعیت پوشیه در اماکن عمومی سوئیس به کابینه دولت رسید
حوزه/ درحالی که اخیرا گروهی از فعالان اسلام هراس در کشور سوئیس کمپین ضدپوشیه تشکیل داده اند، کابینه دولت سوئیس اعلام کرده قانونی در این باره تصویب نمی کند، اما به زودی رفراندمی در کشور در این خصوص برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۲۲:۳۸
خودداری مامور پست فرانسه از تحویل بسته پستی به بانوی محجبه
حوزه/ یک متصدی اداره پست در شهر کوچک آلبی در غرب فرانسه به دلیل برخورد نامناسب با یک شهروند محجبه این شهر و مشروط کردن تحویل بسته به اینکه او می بایست حجاب خود را بردارد، به ۱۰۰۰ یورو جریمه نقدی محکوم شد.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۶:۰۰
زن مسیحی برای عمل به جهاد نکاح به سوریه رفته بود!!
حوزه/ کلرا خسر زن فرانسوی که برای عمل به جهاد نکاح به سوریه رفته بود، به هفت سال زندان بدون تجدید نظر محکوم شد.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۳:۰۳
گروه سرود کودکان فرانسه و فلسطین برای صلح در شهر لیون برگزار می‌شود
حوزه/ امروز خوانندگان کوچکی از شهر لیون فرانسه و همتایان فلسطینی آنها از گروه سرود بین المللی «امواج» در کلیسایی در شهر لیون گرد هم می آیند تا آواز صلح سر دهند.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۰۳:۲۰
غفلت از موقعیت و جایگاه والای انسانی باعث گمراهی می‌شود
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رمضانی در خطبه های نماز جمعه هامبورگ گفت: غفلت از موقعیت و جایگاه والای انسانی باعث می شود آدمی در مسیر گمراهی قرار گیرد.
۱۳۹۷/۴/۸ - ۲۳:۳۱
نقشه جدید داعش در فرانسه استفاده ازکودکان انتحاری است
حوزه/ یکی از افراد مظنون به همکاری با داعش بعد از بازداشت توسط پلیس امنیت ملی فرانسه گفت: داعش به شکل جدی مشغول آموزش کودکان بین ۱۰ تا ۱۵ سال برای انجام حملات انتحاری در فرانسه است.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۸:۳۵
کمپین اعتراض به کمبود نمازخانه در متروپل فرانسه
حوزه/ جامعه مسلمانان شهر متروپل فرانسه در یک حرکت اعتراضی ضمن نوشتن طوماری خطاب به رئیس جمهور، با جمع آوری امضا اعتراض خود را نسبت به کمبود نمازخانه و مسجد در این شهر ابراز کردند.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۴:۰۵
ساخت موسسه تمدن اسلامی در فرانسه در حال تکمیل است
حوزه/ پروژه ساخت موسسه فرانسوی تمدن اسلامی موسوم به IFCM در ابتدای بهار سال ۲۰۱۶ در منطقه ۸ شهر لیون و در زمینی واقع در نزدیکی مسجد بزرگ این شهر آغاز شد.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۸:۲۰
بازگشت اعضای اروپایی داعش تهدید جدی برای امنیت اروپا است
حوزه/ نمایندگان کشورهای فرانسه، آلمان، بلژیک و اسپانیا در جلسه اعضای اتحادیه اروپا از سایر اعضای دیگر این اتحادیه دعوت به عمل آوردند تا با همکاری جدی راه حلی اثرگذار برای مبارزه با تروریسم رادیکالی یا افراطی در اروپا پیدا کنند.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۲:۳۵
مسجد روچستر آمریکا با گوشت خوک مورد هتک حرمت قرار گرفت
حوزه/ یک مرکز اسلامی در روچستر واقع در ایالت مینه سوتای آمریکا در روبروی درب ورودی و همچنین درمنطقه پارکینگ مورد خرابکاری قرار گرفت و گوشت خوک در این بخش ها انداخته شدند.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۰۳:۳۵