*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ \ السبت ٠ رجب ١٤٣٩ \ Saturday, March 17, 2018
قرآن، سند صلح آمیز بودن دین اسلام است
حوزه/ روزنامه ایندیپندنت با انتشار مقاله ای تاکید کرد : برای آگاهی از صلح آمیز بودن دین اسلام، قرآن بهترین سند است.
۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۰
بازیگر معروف هالیوود: اذان یکی از زیباترین صوت‌ها در جهان است
حوزه/ مورگان فریمن بازیگر معروف هالیوودی که برای ساخت فیلم مستندی در مسجد حضور یافته بود، اذان را یکی از زیباترین صوت‌ها در جهان دانست.
۱۳۹۵/۹/۵ - ۰۱:۱۰
جمع آوری بیش از ۱ هزار البسه برای بی‌خانمان‌ها توسط خیریه اسلامی
حوزه/ سازمان خیریه بین ‌المللی در انگلستان با عنوان « طلب از بشر» در ماه اکتبر کمپینی تشکیل داده و توانست بیش از ۷۰۰ کت و ۴۰۰ البسه دیگر زمستانی برای بی‌خانمان‌ها و فقرا جمع آوری کند.
۱۳۹۵/۹/۴ - ۲۲:۱۵
برنده شدن تیم دختران مسلمان در مسابقات رباتیک لس آنجلس
حوزه/ تیم ۸ نفره رباتیک دانش آموزان دختر مسلمان ، برنده لیگ اول لگو رقابت‌های رباتیک لس آنجلس شدند و این نخستین باری است که یک گروه تماما متشکل از دختران مسلمان در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.
۱۳۹۵/۹/۱۰ - ۰۰:۰۵
کشف مواد مخدر در حمله پلیس آلمان به مراکز وهابی
حوزه/ پلیس آلمان اوایل روز گذشته هنگام یورش به چند مرکز مرتبط با وهابی‌ها در شکل کاسل در غرب آلمان، مواد مخدر غیرقانونی کشف کرد.
۱۳۹۵/۹/۵ - ۰۷:۱۵
سیره پیامبر اسلام اوج فضائل و کمالات است/ تروریست های مدعی اسلام اعتنایی به سیره پیامبر ندارند
حوزه/ مدعیان اسلام به جای اینکه از دستورات پیامبر خود پیروی کنند، شبانه روز بر در خانه دشمنان اسلام تعظیم می کنند تا از آنها برای کشتار مسلمانان کمک بگیرند.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۹:۵۰
از حضور محققان جوان در حوزه علمیه قم شگفت زده شدم
حوزه/ حضور دانشمندان جوان در حوزه علمیه قم که ضمن تسلط به چند زبان در مقطع P.H.D مشغول تحصیل بودند، مرا شگفت زده کرد و برایم جالب بود که چطور این همه جوان، مشغول فعالیت های علمی در این سطح هستند.
۱۳۹۴/۱/۳۰ - ۱۷:۲۱
برگزاری هفته «تقدیر اسلامی» در دانشگاه ویسکانسین آمریکا
حوزه/ دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه ویسکانسین-مدیسن قصد دارند با برگزاری هفته «تقدیر اسلامی»، درباره اسلام و فرهنگ اسلامی در میان مردم آگاهی سازی انجام دهند.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۲۲:۴۵
ملکه زیبایی قرقیزستانی محجبه شد
حوزه/ ملکه زیبایی قرقیز که از این پس حجاب به سر می‌کند گفته است: پوشیدن حجاب تصمیم خودم بود و از این تصمیم بسیار راضی و خرسند هستم.
۱۳۹۵/۷/۱۵ - ۰۸:۴۶
حمله به اتومبیل زن غیرمسلمان آمریکایی به خاطر حجاب
حوزه/ طبق آمار مرکز حقوق فقر جنوب، از هفته گذشته تا اکنون ۴۳۷ حادثه و زورگویی نفرت محور و نژادپرستانه در سرتاسر آمریکا گزارش شده‌اند.
۱۳۹۵/۸/۲۷ - ۱۵:۴۳