*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۲ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 28, 2018
بازیگر معروف هالیوود: اذان یکی از زیباترین صوت‌ها در جهان است
حوزه/ مورگان فریمن بازیگر معروف هالیوودی که برای ساخت فیلم مستندی در مسجد حضور یافته بود، اذان را یکی از زیباترین صوت‌ها در جهان دانست.
۱۳۹۵/۹/۵ - ۰۱:۱۰
قرآن، سند صلح آمیز بودن دین اسلام است
حوزه/ روزنامه ایندیپندنت با انتشار مقاله ای تاکید کرد : برای آگاهی از صلح آمیز بودن دین اسلام، قرآن بهترین سند است.
۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۰
جمع آوری بیش از ۱ هزار البسه برای بی‌خانمان‌ها توسط خیریه اسلامی
حوزه/ سازمان خیریه بین ‌المللی در انگلستان با عنوان « طلب از بشر» در ماه اکتبر کمپینی تشکیل داده و توانست بیش از ۷۰۰ کت و ۴۰۰ البسه دیگر زمستانی برای بی‌خانمان‌ها و فقرا جمع آوری کند.
۱۳۹۵/۹/۴ - ۲۲:۱۵
برنده شدن تیم دختران مسلمان در مسابقات رباتیک لس آنجلس
حوزه/ تیم ۸ نفره رباتیک دانش آموزان دختر مسلمان ، برنده لیگ اول لگو رقابت‌های رباتیک لس آنجلس شدند و این نخستین باری است که یک گروه تماما متشکل از دختران مسلمان در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.
۱۳۹۵/۹/۱۰ - ۰۰:۰۵
کشف مواد مخدر در حمله پلیس آلمان به مراکز وهابی
حوزه/ پلیس آلمان اوایل روز گذشته هنگام یورش به چند مرکز مرتبط با وهابی‌ها در شکل کاسل در غرب آلمان، مواد مخدر غیرقانونی کشف کرد.
۱۳۹۵/۹/۵ - ۰۷:۱۵
سیره پیامبر اسلام اوج فضائل و کمالات است/ تروریست های مدعی اسلام اعتنایی به سیره پیامبر ندارند
حوزه/ مدعیان اسلام به جای اینکه از دستورات پیامبر خود پیروی کنند، شبانه روز بر در خانه دشمنان اسلام تعظیم می کنند تا از آنها برای کشتار مسلمانان کمک بگیرند.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۹:۵۰
از حضور محققان جوان در حوزه علمیه قم شگفت زده شدم
حوزه/ حضور دانشمندان جوان در حوزه علمیه قم که ضمن تسلط به چند زبان در مقطع P.H.D مشغول تحصیل بودند، مرا شگفت زده کرد و برایم جالب بود که چطور این همه جوان، مشغول فعالیت های علمی در این سطح هستند.
۱۳۹۴/۱/۳۰ - ۱۷:۲۱
برگزاری هفته «تقدیر اسلامی» در دانشگاه ویسکانسین آمریکا
حوزه/ دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه ویسکانسین-مدیسن قصد دارند با برگزاری هفته «تقدیر اسلامی»، درباره اسلام و فرهنگ اسلامی در میان مردم آگاهی سازی انجام دهند.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۲۲:۴۵
ملکه زیبایی قرقیزستانی محجبه شد
حوزه/ ملکه زیبایی قرقیز که از این پس حجاب به سر می‌کند گفته است: پوشیدن حجاب تصمیم خودم بود و از این تصمیم بسیار راضی و خرسند هستم.
۱۳۹۵/۷/۱۵ - ۰۸:۴۶
حمله به اتومبیل زن غیرمسلمان آمریکایی به خاطر حجاب
حوزه/ طبق آمار مرکز حقوق فقر جنوب، از هفته گذشته تا اکنون ۴۳۷ حادثه و زورگویی نفرت محور و نژادپرستانه در سرتاسر آمریکا گزارش شده‌اند.
۱۳۹۵/۸/۲۷ - ۱۵:۴۳