*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ \ ۷ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Friday, December 14, 2018
تأمین معاش و اقتصاد طلبه‌های مستعد در دستور کار باشد
حوزه/ حضرت آیت‌الله‌ جوادی آملی با بیان اینکه حوزه‌های علمیه موظف هستند نهال فروشی نکنند، گفتند: تأمین معاش و اقتصاد طلبه‌های مستعد در دستور کار باشد.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۳:۲۷
با کمک روایات فلسفه را زنده کنیم
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی در پیام خود به این مراسم با اشاره به جایگاه رفیع عقل بیان داشتند: ذات أقدس الهی نه تنها عقل را حجت می‌داند، مثل نقل؛ برای عقل آن قدر قداست قائل است که با عقل گفتگو می‌کند و اجازه می‌دهد که عقل با او گفتگو کند و با او احتجاج کند و احتیاج خود را به صورت احتجاج با خدا در میان بگذارد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۲۲:۱۱
انقلاب زمینه رشد علوم اسلامی را فراهم کرد/ فراموشی نعمت انقلاب، خطری که جامعه را تهدید می کند
رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: از وقتی انقلاب در ایران پیروز شد، زمنیه رشد علوم اسلامی و عالم گیر شدن آن ها فراهم شد به گونه ای که همه مدارس و کشور های اسلامی به اینگونه تحقیقات و پژوهش ها احساس نیاز می کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۴:۰۵
تربیت طلبه فقیه در اولویت برنامه‌های مدارس علمیه باشد/ لزوم ساکن شدن علما در استان‌ها
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: طلاب باید فقیه تربیت شوند و گرنه نمی‌توانند پاسخگوی نیازهای جامعه باشند و طلبه‌ای که فقیه نباشد ضررش برای دین بیش از منفعتش است.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۰۹:۴۰
شکست نقشه «تابستان داغ»/ جریان های سیاسی به دشمن میدان ندهند
حوزه/ حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان دفاع مقدس و مدافع حرم و دفاع از مرزها و امنیت کشور، بازآفرینی روحیه شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه انقلاب» برشمردند و ...
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۳:۲۶
FATF برنامه ای برای نفوذ غرب و صهیونیسم در ایران است
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: FATF برنامه ای است برای نفوذ غرب و صهیونیست ها در کشور و علما، و حوزه علمیه در برابر تصویب این‌گونه طرح‌های نفوذی سکوت نخواهند کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۳:۰۲
دولت مسئله کاغذ را حل کند/ با ارز دولتی کاغذ می خرند و با نرخ آزاد می فروشند !
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: گرانی و کم خواندن کتاب در جامعه باعث عقب ماندگی علمی و مذهبی می شود و باید دولت مسئله کاغذ را حل کند، چرا که خوراک روح مردم از خوارک جسم مقدم تر است.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۱:۱۰
برداشتن تکلیف از دانش ‌آموزان در مدارس اشتباه است/وزیر آموزش و پرورش رسیدگی کند
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با بیان اینکه با زحمت انسان به درجه بالا می رسد گفت: برداشتن تکلیف از دانش آموزان در مدارس اشتباه و بر خلاف سنت قرآن و سیره علما است و وزیر آموزش و پرورش باید به این مسئله رسیدگی کند.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۰:۰۲
اختلاف، بیماری بدخیمی است که ثمری جز ویرانی برای جامعه ندارد
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: همه باید به این موضوع توجه داشته باشند که اختلاف یک بیماری بدخیم است که ثمری جز ویرانی برای جامعه ندارد و هم دنیا و هم آخرت انسان را تهدید می کند، لذا باید با توجه به سرمایه های فراوانی که خداوند در اختیار ما قرار داده است، با همدلی امور را به پیش ببریم.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۲۲:۱۷
نباید بگذاریم غرب نخبگان ما را جذب کند/ بازیگری زنها با کلاه گیس در صحنه تئاتر شایسته نیست
حوزه/حضرت آیت الله سبحانی گفت: ما در کشور نخبگان را پرورش می دهیم، ولی غرب با روش های مختلف آن ها را جذب می کند که باید برای آن فکری شود.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۲۰:۴۲