*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ \ ۸ صفر ۱۴۴۰ \ Wednesday, October 17, 2018
احکام ۲۲۵ نفر از هیئت‌امنای مساجد قم صادر شد
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم از مراسم رسمی تودیع و معارفه هیئت‌امنای مساجد پس از احراز صلاحیت خبر داد و گفت: احکام ۲۲۵ نفر از هیئت‌امنای مساجد قم در سال گذشته صادرشده است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۴:۱۳
همایش هم اندیشی زیارت اربعین و روابط فرهنگی ایران و عراق
حوزه/همایش یک روزه هم اندیشی زیارت اربعین و روابط فرهنگی ایران و عراق با حضور اندیشمندان ایران و عراق درسالن اجتماعات حوزه های علمیه خواهران برگزار می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۴:۱۰
آیا امام حسن مجتبی(ع) به جرجان و مازندران حمله کردند؟!
حوزه/ شبهه مطرح شده درباره این که «امام حسن مجتبی(ع) به جرجان و مازندران حمله کردند»؛ هیچ یک از منابع شیعه به این موضع نپرداخته اند و تنها در منابع اهل سنت آمده است و همه این منابع از یک شخصی به نام" مدائنی" نقل قول کرده اند که این مدائنی نیز وابسته به درگاه بنی عباس بوده است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۴:۰۶
اعزام ۸۰ مبلغه زبان دان به موکب های اربعین
حوزه/ برای ایجاد وحدت و ترویج اندیشه حسینی و علوی، ۸۰ مبلغه که به ۷ زبان دنیا مسلط هستند به عنوان کمیته فرهنگی ستاد اربعین در موکب ها حضور خواهند یافت.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۳:۰۴
شرایط حضور هر چه بیشتر مردم در پیاده روی اربعین فراهم شود/ اربعین مانور وحدت و اقتدار امت اسلامی
حوزه/ دبیر شورای عالی حوزه های علمیه لزوم فراهم سازی زمینه حضور هر چه بیشتر مردم در پیاده روی عظیم اربعین حسینی تاکید کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۰۹:۲۷
راه رسیدن به خداوند مودت اهل بیت(ع) است
حوزه/ رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: رسیدن به خداوند غیر از مودت فی القربی امکان پذیر نیست؛ از این جهت انسان باید مودت را در خود تقویت کند؛ به همین جهت است که نباید اجازه کمرنگ شدن این عنصر را در زندگی خود و خانواده بدهیم.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۰۹:۲۱
انسجام و همدلی اساسی ترین پیام مسجد است
حوزه/ امام جمعه قم با بیان این که دشمن فروپاشی خود را در تبیین حقیقت کلمه الله در سایه مسجد می بیند، گفت: انسجام و همدلی اساسی ترین پیام مسجد است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۰۹:۲۱
سوگواره شعر امام حسن مجتبی (ع) در قم برگزار شد
حوزه/ سوگواره شعر امام حسن مجتبی (ع) با عنوان «حماسه صبر» با حضور اساتید شعر آئینی در قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۰۶:۴۵
هیئت مدیره جدید انجمن تعلیم و تربیت حوزه انتخاب شدند
حوزه/ در مراسمی با حضور مدیر حوزه های علمیه انتخابات هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره و بازرسان انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه علمیه برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۰۶:۴۰
نباید با تحلیل خود به فعل معصوم(ع) تنزل دهیم
حوزه/ رئیس فرهنگستان علوم اسلامی گفت:درباره مسئله صلح امام حسن (ع) مباحث زیادی مطرح می‌شود و این تحلیل‌ها برای اهل علم خوب است؛ اما باید بدانیم که نباید با تحلیل خود به فعل معصوم تنزل دهیم.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۰۶:۳۲