*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۲ صفر ۱۴۴۰ \ Sunday, October 21, 2018
سفر اربعین بدون اجازه پدر؛ آری یا خیر؟
حوزه/ رهبر معظم انقلاب اسلامی به استفتائی پیرامون «سفر بدون اجازه پدر» پاسخ گفتند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۳:۱۵
ماجرای پیرمرد عراقی سیگار فروش که نصف درآمد سال خود را خرج زائران می کرد
حوزه/ خانه‌ای بسیار کوچک و قدیمی بود یک آشپزخانه کوچک و حمام و دستشویی در همکف خانه بود و چند پله بالا می‌رفت تا به اتاق کوچکی حدود ۹ متری می‌رسید. وارد اتاق که شدیم با سفره‌ای رنگارنگ روبرو شدیم، مرغ سرخ‌کرده با تزئینات سبزی و هویج پخته ، ترش‌های رنگارنگ به همراه آب میوه و ...، ظاهر سفره به هیچ وجه با ظاهر خانه و اهالی آن تناسب نداشت ...
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۱:۰۰
آیا اختصاص ارز سامانه نيما به زائران اربعين اشکال دارد؟!
حوزه/ دليل اختصاص ارز سامانه نيما به زائران اربعين و نيز ساير خدمات احتمالي به زائران اربعين در وضعيت سخت اقتصادي مردم چیست؟ آيا اين تبعيض نيست و حق الناس نمي باشد؟
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۴:۵۰
تعلیقه‌اى بر یک یادداشت
حوزه/ شگفت آنکه نویسنده یادداشت، اهل خوانسار است که از توابع اصفهان مى‌باشد، ولى در معرفى بانوى بزرگوار و فاخر این خطه بلکه افتخار ایران، یعنی بانو مجتهده امین غفلت کرده و از ایشان نامى نبرده است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۲:۳۰
درسنامه سيره تربيتي پيامبر«ص» و اهل بيت «ع» منتشر شد
حوزه/ پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با همكاري سازمان مطالعه و تدوين كتب دانشگاهي (سمت) و دانشگاه فرهنگيان درسنامه سيره تربيتي پيامبر«ص» و اهل بيت «ع» براي عنوان درسي (سيره تربيتي پيامبر «ص» و اهل بيت «ع») تدوين كرده است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۰:۳۴
پاداش زیارت امام حسین(ع) با پای پیاده
حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از روایات نورانی خود پاداش زیارت امام حسین علیه السلام با پای پیاده را بیان کردند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۷:۳۵
حکم پیش فروش خودرو
حوزه/ مرجع تقلید جهان تشیع به سؤالی پیرامون «پیش فروش خودرو» پاسخ دادند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۶:۱۰
بررسی عوامل قیام عاشورا در زیارت اربعین
حوزه/ امام صادق علیه السلام در زیارت اربعین، غرور، بی توجهی به سرای آخرت، هوا پرستی و پیروی از فرافکنان و مستوجبین آتش را از عوامل مهم ضلالت و گمراهی برمی شمرند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۴:۰۵
حکم زیارت اربعین در ایام تحصیلی
حوزه/ رهبر معظم انقلاب اسلامی به استفتائاتی پیرامون « زیارت اربعین در ایام تحصیلی» پاسخ گفتند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۱:۰۰
خانه ای که با اسکان به زائرین امام حسین(ع) افتتاح شد
حوزه/ ابومصطفی جلوی در ایستاده بود ، بعد از کمی خوش و بش گفت: این خانه تازه ساخته شده و در این ایام خانه‌ام را به روی زائرین باز کردم تا تبرّک شود و اولین کسانی که در این خانه بیتوته کردند، زوّار امام حسین علیه السلام بودند و شما مایه برکت خانه ما هستید، هلابیکم!.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۱:۰۰