*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۵ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Monday, January 21, 2019
طب اسلامی قدرت درمان «ام اس» و «سرطان» را دارد
حوزه/ غربی ها مزایای طب سنتی را درک کرده اند و حتی گاهی زودتر از ما به دستورات طب اسلامی عمل می‌کنند، طب اسلامی تمام بیماری ها را علاج می کند و درمان بیماری هایی مانند «ام اس» و «سرطان» بر اساس طب اسلامی همانند معالجه سرما خوردگی است .
۱۳۹۳/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۱
پنج چیزی که محتضر هنگام مرگ می بیند
حوزه/ فرشته مرگ به او مي ‌گويد: اينجا منزل تو است و نعمت پايدار، اموال،‌ خانواده و خويشاوندانت در اينجايند. هر كدام از خويشاوندان و خانواده ‌ات صالح باشند، در اينجا با تو خواهند بود.
۱۳۹۵/۵/۳ - ۱۳:۰۴
شعر مولوی در بوته نقد امام خمینی(ره)
هر وقت نام گرامی امام راحل را می شنویم به یاد علم، فقاهت، ولایت فقیه، سیاست مداری توانمند، استاد اخلاق و.... خواهیم افتاد؛ اما امام یک جنبه نیز داشته و آن جنبۀ شعر و شاعری است.
۱۳۹۳/۱۱/۱۳ - ۱۴:۴۸
روایت عبرت انگیز علامه طهرانی از تاثیر لقمه حلال و حرام
حوزه/ آیات و روایات متعدد قرآن و اهل بیت(ع) بیانگر آن است که مال حلال و حرام تأثیر مستقیم در شکل گیری شخصیت بشر دارد و هرگونه دقت یا سهل انگاری کسب روزی حلال یا حرام در رقم زدن آینده او نقش بسزایی را ایفا می کند.
۱۳۹۳/۷/۱۵ - ۱۷:۳۲
خمس کارمندان چگونه محاسبه می شود؟
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی به استفتائاتی درباره " نحوه محاسبه خمس کارمندان"، " محاسبه خمس زن و شوهری که در تامین مخارج خانه سهیم هستند"، " سال خمسی برای بانوان " و"تغییر زمان سال خمسی" پاسخ دادند.
۱۳۹۴/۳/۴ - ۱۷:۳۸
شیوه‌های کنترل خشم در قرآن و روایات
چه قدر افرادی که به واسطه خشم گرفتن بیجا باعث شده، خود و دیگران را به مصیبتی گرفتار نماید و عوارض شومی را در پرتوِ این عمل زشت در دنیا و آخرت نصیب خود نماید.
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ - ۱۶:۲۲
گزارشی از سیره علما و مراجع در توسل به حدیث کساء
حوزه/ یکی از امتیازات پیروان خاندان عصمت وطهارت (ع) آن است که هنگام سختی ها و گرفتاری ها هم از طریق بهره مندی از معارف الهی و اخبار اهل بیت(ع) و هم با بهره مندی از ادعیه ، زیارتها و اذکاری که از طریق قرآن و روایات معصومان(ع) به آنها رسیده است ، راه صحیح را از میان پیچ و خمهای دشوار می پیمایند.
۱۳۹۳/۹/۱۱ - ۱۳:۴۲
از تجافی در نماز چه می دانیم
حوزه / تجافی یعنی موقع تشهّد امام، انگشتان دست و پا را به زمین بگذارد و زانوها را بلند کنیم یا همان نیم خیر نشستن كه نه نشسته است و نه ايستاده .
۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۴
حکم شرعی پورسانت در بازاریابی شبکه ای
حوزه/ حضرت آیت الله شبیری زنجانی در پاسخ به سئوال یکی از مقلدان حکم شرعی پورسانت و بازاریابی شبکه ای را بیان کرده اند.
۱۳۹۴/۴/۱۱ - ۰۹:۲۶
خاطره‌ای جالب از علامه امینی / آیا بعد از درگذشت پدر و مادر دچار عاق والدین می‌شویم؟
حوزه/ خوشا به حال پدران و مادرانی که فرزندانی صالح داشته باشند تا بعد از مرگشان نیز از اعمال نیک آنان بهره‌ مند شوند. جلب رضایت پدر و مادر حتی بعد از مرگ آنان از وظایف فرزندان است.
۱۳۹۴/۲/۳ - ۱۶:۵۸