*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ \ ۶ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Wednesday, November 14, 2018
کربلا نماد تقابل حق و باطل است
حوزه/ خطیب حرم مطهر رضوی با اشاره به اینکه کربلا نماد تقابل حق و باطل است، گفت: یاران امام حسین(ع) در عاشورا زیباترین جلوه‌های جوانمردی را از خود نشان دادند.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۲۱:۳۶
تولیت آستان قدس رضوی درگذشت امام جمعه اسبق زابل را تسلیت گفت
حوزه/حجت‌الاسلام‌والمسلمین رئیسی طی پیامی درگذشت حجت‌الاسلام‌ حاج شیخ محمود بیانی را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۲۱:۱۰
بی‌تدبیری عده‌ای در اقتصاد باعث شده طلبه‌ها را مورد توهین قرار دهند
حوزه/حجت الاسلام و المسلمین صدیقی گفت: برخی از سرمایه‌داران امروز اقتصاد کشور را از روی تعمد دچار مشکل کرده‌اند و اگر دولت نتواند بحران ایجاد شده را مدیریت کند، کارآمد نیست. بی‌تدبیری عده‌ای در اقتصاد باعث شده است برخی طلبه‌ها را مورد توهین قرار دهند
۱۳۹۷/۷/۷ - ۲۰:۱۸
جمع آوری ۱۴ عنوان از آثار شیخ عیسی قاسم در یک نرم افزار
حوژه/ مسئول غرفه مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی در چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی مشهد گفت: با بیان این که ۱۴ عنوان از مجموعه آثار شیخ عیسی قاسم نیز به زبان عربی و تصاویر و فیلم های مرتبط با ایشان در مجموعه نرم افزاری به نام اسوة الفقاهه و المقاومه آماده شده است.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۰۹:۳۲
عمق بخشی به تولیدات علمی حوزویان
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه خراسان گفت: اميد است دستاورد نمایشگاه عمق بخشی به مسائل آموزشی در قالب استفاده طلاب از منابع کمک آموزشی و تولیدات علمی جدید باشد و اهداف معاونت پژوهش در این راستا محقق شود.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۰۸:۵۱
تحول در حوزه های علمیه الزام تاریخی دارد/ رسالت حوزه پاسخگویی به روز و کارآمد به همه عرصه هاست
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: تحول در حوزه های علمیه الزام تاریخی دارد و این الزام تاریخی به سبب ماهیت حوزه های علمیه و رسالتی است که آنان در زمینه پاسخگویی در شرائط مختلف در همه عصر های تاریخی برعهده دارند.
۱۳۹۷/۷/۶ - ۲۰:۳۹
کشتن بچه ۴ ساله در حادثه تروریستی، ضعف و زبونی دشمن است/ دشمنان از تقابل نظامی ناامید شدند، سراغ جنگ اقتصادی رفتند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه کشتن بچه ۴ ساله در حادثه تروریستی، ضعف و زبونی دشمن است،گفت:دشمنان از تقابل نظامی ناامید شدند، سراغ جنگ اقتصادی رفتند.
۱۳۹۷/۷/۶ - ۱۵:۰۸
حضور پررنگ «تقریب مذاهب اسلامی» در نمایشگاه کتب حوزوی
حوزه/ غرفه مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی امسال در چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی حوزه علمیه خراسان حضور پررنگی داشته و به جهت ارائه تازه های نشر خود محل رجوع پژوهشگران زیادی از ابتدای نمایشگاه بوده است.
۱۳۹۷/۷/۶ - ۰۹:۱۵
عرضه کتب «همرزمان حسین» و «تفسیر سوره برائت» در غرفه مجموعه آثار رهبری
حوزه/ مسئول غرفه مجموعه آثار مقام معظم رهبری در چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی حوزه علمیه خراسان، از عرضه کتب «همرزمان حسین» و «تفسیر سوره برائت» مقام معظم رهبری در چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۸:۱۶
ارائه ۱۵۰ عنوان کتاب در زمینه واقعه کربلا در غرفه «سرای کتاب»
حوزه/ مسئول غرفه انتشارات سرای کتاب در چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی حوزه علمیه خراسان گفت: در این غرفه حدود ۵۰۰ عنوان کتاب عرضه شده که بیش از نیمی از آن کتب مربوط به واقعه کربلا به تناسب این ایام می باشد.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۸:۰۸