*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Thursday, February 21, 2019
ترجمه کتاب «تاریخ اسلامی» اثر آیت الله مدرّسی منتشر شد
حوزه/ با همکاری بخش فرهنگی دفتر آیت الله سید محمدتقی مدرّسی در مشهد و آستان قدس رضوی، کتاب «تاریخ اسلامی» با ترجمه آقای سید سبط حیدر زیدی به زبان اردو در بیش از ۶۰۰ صفحه منتشر شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۴
قاضی «پابرهنه» شد تا یک معتاد «پابرهنه» نماند
حوزه/ دادستان بهم نگاه کرد و دید کفش توی پاهام ندارم، دیدم دولا شد و از زیر میز کارش یک جفت کفش درآورد و داد به من و گفت:«جوون بیا اینا کفشای خودم هستند بپوش» ...
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۷
رهبران دینی نقش مهمی در پیاده سازی عدالت دارند/ احترام متقابل به ادیان را باور داشته باشیم
حوزه/ اسقف یونانی گفت: رهبران دینی باید به صورت آزادنه تعالیم دینی را برای پیروانشان پیاده کنند و اساسا در این راستا رهبران دینی نقش مهمی در پیاده سازی تعالیم دینی و عدالت در سطح جامعه دارند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۴۸
هدف گفتگوهای ادیان، توسعه فرهنگ مسالمت آمیز در افق جهانی است
حوزه/ مشاور ویژه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با بیان این که حضرت رضا(ع) الگوی کامل گفتگوی ادیان محسوب می شوند، گفت: گفتگوهای ادیان آغازی در چهلمین سال پیروزی انقلاب است تا بتوان این فرهنگ مسالمت آمیز را در افق جهانی آن ترویج کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۴
پیروان ادیان الهی در ایران اسلامی یکپارچه و متحدانه در راه صلح جهانی می کوشند
حوزه/ مرجع دینی کلیمیان ایران با بیان این که سرزمین ایران همیشه سرزمین صلح و سازگاری بوده و ادیان الهی همه با صلح و دوستی در کنار یکدیگر زندگی کردند، گفت: در این کشور افراد با دین های متفاوت یکپارچه در راه صلح جهانی تلاش کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۲
گفتگوی میان رهبران ادیان الهی زمینه را برای صلح و همزیستی هموار می کند
حوزه/ اسقف اعظم ارامنه تهران با بیان این که تا زمانی که در میان رهبران ادیان گفتگوی صادقانه نباشد، زمینه برای ایجاد صلح و همزیستی و همکاری فراهم نمی شود، گفت: مسیحیان و مسلمانان باید روابط خود را براساس گفت‌وگو و همکاری تنظیم کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۰
گفتگوی بین ادیان خدمتی واجب به بشریت است
حوزه/ سفیر واتیکان با بیان اینکه گفتگو خدمت واجب به بشریت است و اگر به نحو احسن انجام گیرد موجب درک متقابل و توافق ما بین مولفه های متعدد جامعه می‌شود، گفت: پیروان ادیان توحیدی در ارزش های مذهبی با پیروان سایر ادیان سهیم هستند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۷
گفتگو با اندیشمندان ادیان مختلف از برجسته ترین ویژگی های سیره رضوی است
حوزه/ عضو شورای علمی و برنامه ریزی نخستین همایش امام رضا(ع) و گفتگوی ادیان با بیان اینکه یکی از سیره‌های امام رضا(ع) گفت‌وگو با اندیشمندان ادیان مختلف و ارتباط با نخبگان و اندیشمندان ادیان دیگر بوده است، گفت: مناظرات علمی این امام همام همواره مورد توجه علما و اندیشمندان است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۳
همایش امام رضا(ع) طلیعه ای در مسیر خدمت به مقام مقدس ربوی و بشریّت است
حوزه/ رئیس شورای علمی نخستین همایش بین‌المللی امام رضا(ع) گفت: امیدوارم این همایش علمی طلیعه ای برای همکاری و همراهی ادیان الهی در مسیر خدمت به مقام مقدس ربوی و بشریت باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۲
امام رضا(ع) بنیانگذار گفتگوی بین ادیان هستند
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی گفت: حضرت رضا(ع) بنیان گذار گفت‌وگوی بین ادیان هستند و ان‌شاءالله به برکت نام حضرت رضا(ع) این جلسه منشا برکات برای همه ادیان توحیدی باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۸