*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۲ محرم ۱۴۴۰ \ Saturday, September 22, 2018
اهدای پرچم متبرک رضوی به ۲۸۰ هیأت مذهبی از سراسر کشور
آیین اهدای پرچم متبرک رضوی به ۲۸۰ هیأت مذهبی از سراسر کشور در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۰:۱۱
اختتامیه دوره آموزشی گیاهان دارویی ویژه طلاب برگزار می‌شود
حوزه/ اختتامیه نخستین دوره آموزشی کاربردی گیاهان دارویی طلاب، با حضور مدیر کل معیشت و توانمند‌سازی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور، در مشهد برگزار می شود.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۲۲:۱۸
نشست تبیین الگوی جدید نگهبانی از نظام برگزار می‌شود
حوزه / نشست «تبیین الگوی جدید نگهبانی» از نظام با موضوع مقابله با تهاجم علیه هویت شیعی در مشهد برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۲:۰۳
استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی در عرصه تبلیغ
حوزه/ مدیر سابق تبلیغ حوزه علمیه خراسان با بیان این که باید در منبر دفاع از انقلاب صورت بگیرد، گفت: دشمنان می خواهند شما به سختی و فساد بیافتید، در این راه مخاطب اصلی آنان مومنین بوده و راه نجات نیز تعقل و بصیرت در شرائط زمان است.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰۱:۰۳
دشمن می خواهد ناکارآمدی نظام را القا کند/ پای پیمان با «ولی» بایستید
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به ضرورت حفظ روحیه دشمن شناسی و دشمن ستیزی در ایام با برکت عاشورا گفت: وعظ و عمل شما در شرایطی که دشمنان می خواهند نسبت به نظام، القای ناکارآمدی کنند، می تواند نماد وحدت ملی باشد.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰۰:۳۷
نباید گذاشت در شرایط امروز مقدسات مخدوش شود
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: امروز در نوع نگاه اندیشه ای در خط مقدم قرار داریم که نباید گذاشت مقدسات اسلامی مخدوش شود و تلاش مجاهدانه خواهران و برادران مبلغ باید در این حوزه مورد توجه باشد.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰۰:۳۱
تاثیر نهضت حسینی برای امت اسلامی تبیین شود/ محرم و صفر ایام آزمایش الهی است
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه علمیه با بیان این که محرم و صفر ایام امتحان و آزمایش الهی است، خطاب به مبلغان گفت: امروز باید تاثیر نهضت حسینی را برای امت اسلامی بدرستی تبیین کرده و نگذارید پیام ارزنده عاشورا از بین برود.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰۰:۲۹
تشکیل حدود ۵۸۰ تشکل جهادی تبلیغی در کشور
حوزه/ نماینده گروه های جهادی شرکت کننده در همایش «جهاد دائمی به سبک ولی» گفت: امروز حدود ۵۸۰ تشکل شکل گرفته است و گروه های تبلیغی می توانند در زمینه منبر سنتی، حضور در فضاهای عمومی و فعالیت های جهادی، آبادانی، حضور در ورزشگاه ها و یا سایر روش های تبلیغی نقش آفرینی کنند.
۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۴:۲۹
شناسایی ۶۰ گروه جهادی تبلیغی در مشهد/ پای کار «ولی» باشیم
حوزه/ نماینده گروه های جهادی مشهد به تاکید چندین ساله مقام معظم رهبری نسبت به عرصه جهاد اقتصادی اشاره کرد و گفت: امروز نقطه هدف دشمنان عرصه اقتصاد ماست.
۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۴:۲۴
غیرت ایرانی در جنگ اقتصادی پررنگ شود / درآمد سرانه ایرانیان ۱۹برابر شده است
حوزه/ معاون پژوهشی دانشگاه امام صادق(ع) با بیان این که در جنگ اقتصادی نیز مشکل در بعد حماسی و غیرت است، گفت: اگر جنس خارجی می بینید باید تعصب به خرج دهید و نگذارید جنس خارجی در بازار رواج پیدا کند.
۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۴:۲۱