*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Monday, November 19, 2018
اربعین به کربلا رفتن یکی از مصادیق یاری رساندن به ائمه است/ مسئولان برای برگزاری مراسم اربعین به بهترین شکل گام بردارند
حوزه/خطیب حرم مطهر رضوی با بیان اینکه در حال حاضر یکی از مصادیق «نصرتی لکم معده» رفتن به اربعین حسینی است،گفت:متاسفانه برخی از هیئت‌ها در طول سال مجلس عزا به پا می‌کنند، اما برای اربعین و راه انداختن کاروان حسینی فعالیت خاصی انجام نمی‌دهند در حالی که همه باید برای این مهم قدم برداریم.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۲۱:۴۴
برپایی ۴۶ موکب پذیرایی از زائران اربعین در خاک عراق
نماینده ولی فقیه و رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: ۴۶ موکب در داخل خاک کشور عراق، موکب ثقلین در عمود ۱۲۱۷ و ۴ موکب داخل کشور ایران با نظارت سازمان اوقاف، به زائران اربعین حسینی خدمت رسانی می کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۰۸:۱۶
حوزه های علمیه مسئله محور عمل کنند/ جامعه بیش از گذشته به نگاه فقهی نیازمنداست
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه امام صادق(ع) تهران با تاکید بر اینکه حوزه های علمیه با توجه به نیاز امروز، باید مسئله محور عمل کنند، گفت: چرا بعضی مسائل که جزو اوّلیات نیازهای کشور می‌باشد، بر زمین مانده است؟
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۰:۰۹
مدیران آستانه تحمل خود را بالا ببرند
حوزه/ حجت الاسلام سجادی زاده با تاکید بر این که مدیران آستانه تحمل خود را بالا ببرند، گفت: توجه به نقاط اشتراک در کار و زندگی به تحمل افراد در یک محیط بسیار کمک می کند.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۰۹:۴۳
توصیه های مهم اخلاقی آیت الله سیدان
حوزه/ آیت‌الله سیدان گفت: این گونه نیست که انسان با تقوا در مقابل مردم یا در حالت تنهایی رفتار متفاوتی داشته باشد، بلکه همواره متوجه حضور خداوند است، هم چنین برخورد، کسب و کار، سخن گفتن و سایر کارهای او حالتی پسندیده دارد.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۰۷:۵۹
دعوت طلبه رزمی کار مشهدی به اردوی تیم ملی
حوزه/ طلبه مشهدی در رشته هاپكيدو به اردوی تيم ملي برای اعزام به مسابقات آسيايي ۲۰۱۸ و جهاني ۲۰۱۹ راه یافت.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۲۱:۴۴
سند چشم انداز حوزه خراسان از نگاه صاحب نظران
حوزه/ سند چشم انداز حوزه علمیه خراسان در قالب ۱۳ جلسه در شورای عالی مورد بررسی قرار گرفت و بناست برنامه ها بر اساس این سند تصویب و سپس در دستورکار حوزه علمیه خراسان قرار گیرد.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۳:۲۰
رویکرد کمیسیون پژوهش شورای عالی حوزه خراسان مبتنی بر آموزش پژوهش محور است
حوزه/ رئیس کمیسیون پژوهش شورای عالی حوزه علمیه خراسان با بیان این که یکی از تاکیدات در کمیسیون پژوهش بحث آموزش پژوهش محور است، گفت: رویکرد آموزش پژوهش محور به عنوان رویکرد جدی در حوزه خراسان باید به رسمیت شناخته شود.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۳:۰۳
اطلس جامع تبلیغ حوزه خراسان در حال تدوین است/ تاکید بر اهمیت همگرایی مجامع تبلیغی
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان گفت: در عرصه تبلیغ، اطلس جامع تبلیغ بر اساس نیاز های تبلیغی حوزه علمیه خراسان در حال تدوین بوده و کار تا حد عمده ای نیز پیش رفته است.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۳:۰۰
سند چشم انداز حوزه علمیه خراسان تصویب می شود
حوزه/ رئیس کمیسیون آموزش شورای عالی حوزه علمیه خراسان با بیان این که باید کمیسیون ها مجدانه در زمینه تحقق سند چشم انداز حوزه علمیه خراسان فعالیت کنند، گفت: همه باید تلاش کنند تا آنچه مدنظر مقام معظم رهبری است محقق شود.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۲:۵۵