*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۲ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 28, 2018
قاریان و حافظان قرآن از خدمت سربازی معاف می شوند
حوزه / نمایندگان به تازگی تصویب کردند که قاریان و حافظان قرآن، همچون ورزشکاران که دارای امتیازاتی مثل معافیت هستند، از امتیازاتی برخوردار شوند و برای همه اینها احکامی تنظیم کردیم تا از خدمت سربازی معاف شوند.
۱۳۹۳/۹/۱۵ - ۱۱:۵۲
مزاج شناسی در ازدواج
حوزه/ مزاج شناسی در انتخاب همسر از جمله موارد مهمی است که باید در کنار دیگر مسائل مانند کفویت در ایمان، اعتقادات و اخلاق و همچنین شرایط خانوادگی و ... مورد بررسی دقیق قرار گیرد.
۱۳۹۴/۸/۱۶ - ۱۷:۵۴
چشم‌انداز پژوهشی حوزه‌های علمیه قم و خراسان
پیش نشست معاونين پژوهش حوزه‌هاي علميه قم و خراسان با هدف ترسيم چشم انداز پژوهشي حوزه هاي علميه در مرکز مدیریت حوزه‌ علمیه خراسان برگزار شد.
۱۳۸۹/۳/۸ - ۱۷:۲۴
عضویت طلاب در كتابخانه هاي عمومي خراسان رضوی آسان شد
با توافق اداره كل كتابخانه هاي استان خراسان رضوي و دفتر فرهنگي تربيتي حوزه علميه خراسان ، طلاب و فضلا مي‌توانند از ۵۰ درصد حق عضويت در كتابخانه هاي اين استان بهره‌مند شوند.
۱۳۸۹/۳/۶ - ۱۱:۲۶
ارزش و جایگاه صلوات در بین اذکار
حوزه/ استاد و پژوهشگر حوزوی گفت: صلوات دارای اثرات ظاهری و باطنی فراوان بوده و بالاترین درجه را در بین اذکار دینی دارد.
۱۳۹۴/۷/۲۷ - ۱۵:۵۵
راه اندازی کانال تلگرام «آیت الله محمد ناصری اصفهانی»
حوزه/ کانال رسمی تلگرام «آیت الله محمد ناصری اصفهانی»، با هدف اطلاع رسانی به روز و دقیق از نگاه و مباحث اخلاقی مطرح شده توسط آیت الله محمد ناصری راه اندازی شد.
۱۳۹۵/۵/۲۳ - ۱۱:۵۹
گفتگوی خواندنی با دندانپزشک بهایی که شیعه شد
حوزه/ بهائیت جزو مسخره ترین فرقه های دنیاست که واقعا برای دفاع از خود هیچ گونه دلیل و سندی ندارد و چه انتظاری می توان از فرقه ای که به دست دشمنان اسلام و پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) ایجاد شده، داشت.
۱۳۹۴/۶/۱۷ - ۰۸:۱۹
استقبال بی نظیر والدین شیرازی از مدارس امین
حوزه/ معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه علمیه فارس از استقبال بی نظیر اولیاء درخصوص ثبت نام فرزندان در مدارس امین خبرداد.
۱۳۹۵/۴/۵ - ۱۲:۱۰
ترویج افکار صهیونیستی در قالب بازی «کلش اف کلنز»
حوزه/ یکی از کارشناسان عرصه فضای مجازی با هشدار در خصوص گسترش کاربران بازی صهیونیستی «کلش اف کلنز» گفت: این بازی با تربیت دینی و آموزشی ما در تضاد است و تبعات مخرب فرهنگی نظیر تبلیغ سرمایه‌داری که از روح حاکم در بازی کلش مشهود است، متناسب با نظام فکری وفرهنگی جامعه ما نیست.
۱۳۹۴/۷/۴ - ۱۲:۲۳
نیم نگاهی به سوابق علمی مدیر و اعضای شورای عالی حوزه علمیه خراسان
حوزه/ حوزه علمیه خراسان مهد پرورش عالمان و شخصیت هایی مانند مقام معظم رهبری بوده و امروز انتظار معظم له پویایی بیشتر و رشد و شکوفایی دوچندان این حوزه مقدسه است.
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۳