*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۸ شعبان ۱۴۴۰ \ Tuesday, April 23, 2019
جدیدترین کتب دفاع مقدس خراسان جنوبی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه شد
حوزه/مدیر ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: اداره کل حفظ آثار خراسان جنوبی با ۷۰ عنوان کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شرکت می کند.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۵:۳۸
دانشگاه علوم پزشکی در تربیت پزشک بیشتر به تقویت ایمانش بپردازد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: آنچه به تعلیمات دانشگاه علوم پزشکی برمی گردد این است که در تربیت پزشک بیش از آنکه به تخصص بپردازد به تقویت ایمان افراد کمک کند زیرا ما به دنبال سلامت انسان هستیم تا سلامت تن انسان.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۳:۱۰
نماینده مجلس شورای اسلامی: به تعویق افتادن کنکور سراسری در حال بررسی است
حوزه/نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی به درخواست ها برای تعویق کنکور سراسری اشاره کرد و گفت: خیلی ها متقاضی این هستند که به خاطر حوادث طبیعی، کنکور سراسری به تعویق بیفتد، بر همین اساس طرحی در مجلس مورد بررسی است که آیا کنکور به تعویق بیفتد یا خیر.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۴:۰۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: کشور به جهاد علمی و اقتصادی نیاز دارد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جهاد تنها حالت نظامی ندارد، بلکه دارای جهاد علمی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و... هستیم، لذا باید خود را به انواع سلاح ها مجهز کرد تا بتوانیم در هر جهادی پیروز میدان باشیم.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۴:۰۶
۷۰ درصد تعهدات خیّرین مدرسه ساز در سالیان قبل محقق شده است
حوزه/مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی با بیان اینکه تا کنون در خراسان جنوبی ۲۱ جشنواره خیرین مدرسه ساز برگزار شده است، گفت: طی این جشنواره ها ۱۴۲ میلیارد و ۱۶۴ میلیون تومان تعهدات خیرین بوده که ۷۰ درصد آن محقق شده و یک هزار و ۷۹۸ کلاس ساخته شده است.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۴:۰۰
مشکلات مردم مناطق سیل زده به باد فراموشی سپرده نشود
حوزه/ طلبه جهادی با بیان اینکه طلاب همیشه در همه صحنه ها آتش به اختیار هستند، گفت: طلبه ها در همه صحنه ها حضور داشتند، اما تواضع و فروتنی خودشان را نشان نمی دادند و یا با لباس روحانیت در صحنه ها حاضر نمی شدند.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۳:۵۰
حضور کارگردان فیلم «شیار ۱۴۳» در مراسم صحرای طبس
حوزه/مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی با بیان اینکه واقعه طبس نماد پیروزی اراده الهی بر جنود کفر بود، گفت: از کارگردان فیلم «شیار ۱۴۳» برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آمده است که در آن روز حضور خواهد داشت،
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۳:۵۰
امیدبخشی؛ مهم‌ترین راهبرد مهدویت/ این روزها قلب های مسلمانان آکنده با درد است
حوزه/ این روزها که قلب های مسلمانان آکنده با درد است، مهدویت زمینه ای برای امیدواری جوامع به آینده است و این امیدبخشی به وعده‌ای اشاره دارد که خداوند به انسان‌ها داده است.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۰۹:۳۵
تنها به یاد امام زمان(عج) بودن کافی نیست، عمل لازم است/ امنیت امروز ثمره مجاهدت سربازان گمنام امام زمان(عج) است
حوزه/ سربازان گمنام امام زمان(عج) در طول شبانه روز در آمادگی کامل قرار دارند، تا هیچ کسی نتواند به امنیت مردم خدشه ای وارد کند و در این زمینه همواره از خوگذشتگی نشان داده‌اند
۱۳۹۸/۲/۱ - ۰۸:۳۵
شناخت امام زمان(عج، مهم ترین وظیفه منتظر واقعی است
حوزه/ امام جمعه سرایان کسب معرفت را مهم ترین شاخصه ی منتظران ظهور دانست و تصریح کرد : مهم ترین شاخصه های منتظران، کسب معرفت و شناخت آن امام همام است.
۱۳۹۸/۲/۱ - ۰۲:۲۰