*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ \ ۱۲ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Wednesday, December 19, 2018
ضعف ها نباید موجب زیرسوال رفتن دستاوردهای نظام شود
حوزه/فرماندار بیرجند با بیان اینکه وقتی مردم ببینند یک دستگاه با همه تلاش خود کارها را انجام می دهند آنها هم قبول می کنند،گفت: ضعف و کمبود و کاستی نباید موجب زیرسوال رفتن دستاوردهای نظام شود.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۶:۱۶
توصیه به مطالعه یک کتاب توسط مدیران در شورای اداری بیرجند
حوزه/رئیس کتابخانه های عمومی بیرجند ضمن معرفی کتاب «مقدمه ای بر جنگ سایبر و تروریسم سایبر»، گفت: به مدیران دستگاه های اجرایی که موقعیت حساس تری دارند مطالعه این کتاب را توصیه می کنیم.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۵:۵۷
فعالیت ۲۴ ساعته اورژانس اجتماعی در بیرجند
حوزه/رئیس اورژانس اجتماعی خراسان جنوبی گفت: شهروندان در هر ساعت و زمانی می توانند با این سامانه تماس بگیرند و به اورژانس اجتماعی مراجعه کنند چراکه این سامانه ۱۲۳ به صورت شبانه روزی در بیرجند فعال است.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۵:۵۶
«محفل طنز زرشک» به دنبال شناسایی استعدادهای طنز خراسان جنوبی است
حوزه/مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری خراسان جنوبی هدف از راه اندازی دفتر محفل طنز زرشک را شناسایی و کشف استعدادهای طنز استان خراسان جنوبی دانست و گفت: بدین وسیله هنرمندان به جامعه ادبی کشور معرفی می شوند .
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۵:۴۰
لزوم پرهیز از شعاری بودن وحدت حوزه و دانشگاه/ایجاد تفرقه بین حوزه و دانشگاه از توطئه‌های دیرین استکبار بوده است
حوزه/بیست و هفتم آذرماه، یادآور عروج سرخِ مجاهدی خستگی ناپذیر و عالمی ربانی، آیت اللّه دکتر مفتح، است که از پیشروان اندیشه وحدت حوزه و دانشگاه بود، این شهید والامقام در راه تحقق این اندیشه و آرمان بلند که از اندیشه بلند امام راحل رحمه الله برخاسته بود، تلاش های بی وقفه ای انجام داد.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۳:۵۲
حوزه و دانشگاه دو بال پیشرفت جامعه هستند/نیاز امروز کشور شناساندن شهید مطهری ها و مفتح ها به نسل امروز است
حوزه/اگر امروز میان حوزه و دانشگاه پیوندی وجود دارد، برای روشنگری‌های بیشتر، بالابردن تحمل یکدیگر و ارتقای فرهنگ گفتگو باید تلاش کرد. چه اگر این تلاش نباشد دور از ذهن نیست تا با وجود شیطان و فرزندانش، راه گفتگو و مباحثه و مناظره و کرسی‌های آزاداندیشی و زبان قلم و کاغذ بسته شود و راه اسلحه و کینه ورزی و نفرت و قتل یک‌بار دیگر گشوده شود.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۰:۰۰
مستند «رویش های انقلاب» در خراسان جنوبی تولید شد
حوزه/دبیر کارگروه رسانه و فضای مجازی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی از تولید مستند «رویش های انقلاب» خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۲۲:۳۲
۱۴ هزار خانوار جدیدتحت پوشش موردی کمیته امداد قرار می گیرند
حوزه/دبیر کارگروه روستا و محرومیت زدایی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در خراسان جنوبی گفت: براساس مکاتبه با رئیس کمیته امداد کشور، مقرر شد تا پایان اسفندماه ۱۴ هزار خانواده موردی را پذیرش کنیم .
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۲۲:۱۸
دستاوردهای انقلاب احصاء و معرفی شود
حوزه/ دبیر ستاد گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی خواستار احصاء و معرفی دستاوردهای انقلاب شد.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۷:۳۷
در پیاده کردن عدالت کم آوردیم/ مسئولین مقصرند
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: انقلاب، نظام وابسته به استعمار را تبدیل به یک جامعه مستقل ستم‌ستیز کرده، من و شما هستیم که باید ببینیم در این سیستم چه کردیم.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۵:۱۱