*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ \ ۸ صفر ۱۴۴۰ \ Wednesday, October 17, 2018
همایش تجلیل از برترین های علمی برگزار می شود
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی به همایش تجلیل از استعدادهای برتر استان اشاره کرد و گفت: این همایش از محل موقوفه بنیاد فرهنگی البرر، شنبه ۲۸ مهرماه از ساعت ۸ در مجتمع فرهنگی غدیر بیرجند برگزار می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۵۰
صداقت و ارزش های انسانی در مردم عشایر و روستایی پررنگ است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مردم عشایری و روستایی به دلیل آن که کمتر با ارتباطات فاسد جهانی مواجه هستند، صداقت و فطرت اولیه و عواطف و ارزش های انسانی در آنها پررنگ تر است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۴۴
فشار اقتصادی راهبرد دشمن برای فاصله انداختن بین مردم و نظام است
تولیت آستان قدس رضوی گفت: اعمال فشار اقتصادی بر مردم از جمله برنامه هایی است که دشمنان مد نظر قرار داده اند تا از این طریق بین ملت و نظام فاصله اندازند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۰۹:۲۴
خون شهدا انقلاب را بیمه کرد/ صهیونیست ها شب ها خواب راحت ندارند
حوزه/ نوروز با بیان اینکه نسل جوان این چیزها را نمی دانند و فکر می کنند شب خوابیدیم و صبح انقلاب به پیروزی رسیده است، گفت: این که می گوییم آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند به خاطر خون هایی است که پای انقلاب ریخته شده است.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۵:۰۷
خواب آسوده ملت ایران به بیداری نیروهای مسلح بستگی دارد
حوزه/مدیرکل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: اگر بیداری شهدا و نیروهای مسلح نبود، مردم از آسایش و آرامش بهره‌ای نمی‌بردند و ما امروز با شهدا پیمان می‌بندیم تا در مسیر آن‌ها طی طریق کنیم و پرچم این انقلاب را توسط ولی امر مسلمین به امام زمان(عج) خواهیم داد
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۴:۲۲
آمار بالای جراحی پلاستیک در ایران نشان دهنده ظاهربینی برخی افراد است
حوزه/ یک استاد حوزه گفت: آمار بالای جراحی پلاستیک در ایران به این دلیل است که شناخت برخی افراد چشمی و ظاهری است و در همین حد محدود شده است.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۱:۰۰
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز جامعه است
حوزه/ فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: همه تلاش ها برای برگزاری یادواره های شهدا ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۰:۱۸
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: اگر پیکره ارتش مردمی نبود، انقلاب پیروز نمی شد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر پیکره ارتش مردمی نبود، انقلاب پیروز نمی شد چون مانع بزرگی برای پیروزی بود، عنوان کرد: هنوز که هنوز است اندیشه های بیگاه پرست مانع انجام آرمان های نظام اسلامی می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۱:۵۱
برگزاری ۴۰۰ یادواره شهید دانش آموزی در خراسان جنوبی
حوزه/مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان داشت: آموزش‌وپرورش خراسان جنوبی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال فرهنگ شهادت به نسل جوان و تکریم ۴۳۵ شهید دانش‌آموز برنامه های مختلفی اجرا کرده است.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۳:۴۵
دیدار با خانواده شهدا زمینه ساز توسعه تفکر ایثارگری است
حوزه/مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با بیان اینکه دیدار دانشجویان با خانواده شهدا زمینه ساز ایجاد تفکر ایثارگری است، گفت: دیدارهایی که دانشجویان با خانواده شهدا دارند باعث می شود تا با فرهنگ حقیقی ایثار و سبک زندگی اسلامی آشنا شوند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۳:۱۵