*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
مهمترین نیاز جامعه، هدایت است/ حوزه علمیه، چراغ راه بشریت است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با تأکید بر این که مهمترین نیاز جامعه، هدایت است، گفت: حوزه علمیه چراغ راه بشریت بوده و یکی از نعمت‌های بزرگ خداوند است.
۱۳۹۵/۹/۴ - ۱۷:۱۷
اسلام شناسنامه ای، کاربرد ندارد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رضایی بیرجندی با تاکید بر ضرورت دستیابی به حقیقت دین، تصریح کرد: این که چون پدر مادر ما مسلمان بودند ما هم مانند آنها مسلمان هستیم، اسلام شناسنامه ای است.
۱۳۹۵/۹/۱۰ - ۰۱:۰۵
حضور طلاب خواهر در پیاده روی اربعین حسینی افزایش یابد
حوزه / مدیر مدرسه علمیه خواهران نرجس«س» شهرستان بیرجند گفت: حضورجدی طلاب خواهر در پیاده روی اربعین حسینی و پاسخ به سئالات شرعی زائران، باید افزایش یابد.
۱۳۹۵/۸/۲۹ - ۱۸:۳۸
مردم یمن تنها نیستند
حوزه/ تجمعات و حرکت هایی که در حمایت از مردم مظلوم یمن در سراسر دنیا انجام می شود، موجب دلگرمی آنان می شود تا بدانند تنها نیستند.
۱۳۹۴/۲/۱ - ۱۴:۰۳
مهلت ثبت نام سفیران هدایت خراسان جنوبی تمدید شد
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت بیرجند گفت: مهلت پذیرش داوطلبان واجد شرایط در مدرسه علمیه سفیران هدایت تا ۲۵ فروردین ماه سال جاری تمدید شد.
۱۳۹۴/۱/۱۸ - ۱۸:۴۵
زیارت امام رضا(ع) تولد دوباره است/ شرکت ۲۵۰ طلبه خراسان جنوبی در پیاده روی حرم رضوی
حوزه/ مدیر حوزه علمیه رضویه بیرجند ضمن اشاره به اهمیت و فضیلت زیارت امام رضا(ع)، گفت: زیارت امام رضا (ع) با پای پیاده، فصل تازه ای برای تولد دوباره روح است.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۲۱:۵۵
علم بدون اخلاق به کشتار نسل بشر منتهی می شود
حوزه / نماینده ولی فقیه استان خراسان جنوبی با تاکید بر گسترش اخلاق در همه ابعاد جامعه گفت: علم بدون اخلاق به کشتار نسل بشر منتهی می شود .
۱۳۹۵/۸/۲۷ - ۱۵:۴۳
علم بدون دین از هر زهری برای بشریت خطرناک تر است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اصولا علم دنیوی با همه اهمیت آن مانند یک زهر است که برای نمونه می بینیم که امروز با ترکیب کردن زهر یک افعی با دیگر چیزها بهترین دارو به وجود می آید.
۱۳۹۵/۹/۴ - ۱۲:۳۲
بسیج فقط در سنگرهای نظامی خلاصه نمی شود
حوزه/ امام جمعه بشرویه گفت: سابقه درخشان بسیج نشان داده که در هرجایی که بسیج ورود پیدا کرده عمران و آبادانی به دنبال داشته است و توانمندی ها و تلاش های بسیج فقط در سنگرهای نظامی خلاصه نمی شود.
۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۵:۳۹
عید فطر جشن رهایی از بند شیطان است
حوزه/ مسلمانان در روز عید فطر بعد از یک ماه کنترل امیال نفسانی، اطاعت از دستورات خدا و تحمل تمام سختی ها و شب زنده داری ها و آمرزش گناهان، جشن می گیرند.
۱۳۹۴/۴/۲۶ - ۱۸:۱۴