*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۰ رمضان ۱۴۳۹ \ Saturday, May 26, 2018
ترویج افکار صهیونیستی در قالب بازی «کلش اف کلنز»
حوزه/ یکی از کارشناسان عرصه فضای مجازی با هشدار در خصوص گسترش کاربران بازی صهیونیستی «کلش اف کلنز» گفت: این بازی با تربیت دینی و آموزشی ما در تضاد است و تبعات مخرب فرهنگی نظیر تبلیغ سرمایه‌داری که از روح حاکم در بازی کلش مشهود است، متناسب با نظام فکری وفرهنگی جامعه ما نیست.
۱۳۹۴/۷/۴ - ۱۲:۲۳
تنها قسمت بدن قاری قرآن که کبود نشده بود
حوزه/ وضعیت پیکر «حاج حسن» بی اراده همه را به گریه وا می داشت، همه جسم این قاری قرآن کبود شده بود، اما یک چیز غیر طبیعی ذهنم را عجیب درگیر کرد ...
۱۳۹۴/۷/۱۵ - ۱۸:۰۲
نهمین شماره گاهنامه شمیم حوزه یزد منتشر شد
حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان یزد از انتشار نهمین شماره گاهنامه شمیم حوزه علمیه استان یزد پیرامون مسائل اربعین و مقالاتی که اساتید ، کادر و طلاب حوزه علمیه استان به رشته تحریر در آ‌ورده اند، خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۴ - ۱۹:۲۳
وقتی امام حسین(ع) مشتاق پیامبر(ص) می‌شد چه می‌کرد؟
حوزه/ مورخان در میان خانواده پیامبر(ع)از کسی که در تمام صفات شبیه ایشان باشد به جز حضرت علی اکبر(ع) نام نبرده اند.
۱۳۹۴/۳/۹ - ۱۲:۲۱
سه اصل مهم در برنامه ریزی درسی طلاب
حوزه/ آیت الله العظمی مکارم شیرازی تفسیر ۲۷ جلدی نمونه که ده ها بار به چندین زبان به چاپ رسید را زمانی نگاشته شده اند که دروس حوزه تعطیل بوده است و این امر اهتمام ایشان را نشان می دهد که از تعطیلات بهترین بهره برداری را کرده اند.
۱۳۹۴/۱۰/۶ - ۱۳:۱۰
اهداء اسناد شخصي آیت الله ناصری به مركز اسناد و كتابخانه ملي
حوزه/آيت الله ناصري، نماينده ولي فقيه و امام جمعه يزد، بخشی از اسناد شخصي خود را به مركز اسناد و كتابخانه ملي این استان اهداء كرد.
۱۳۹۴/۳/۵ - ۱۰:۴۰
اجرای طرح "مقر کتاب" در حوزه خواهران یزد کلید خورد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد با تاکید بر لزوم نهادینه سازی فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه، از اجرای طرح "مقر کتاب" در این استان خبر داد.
۱۳۹۴/۳/۹ - ۱۱:۱۳
انجمن کتابداران مدارس علمیه خواهران و برادران یزد تشکیل شود
حوزه / مدیرکل سابق اسناد و کتابخانه ملی استان یزد گفت: انجمن کتابداران مدارس علمیه خواهران و برادران حوزه های علمیه یزد به منظور هم افزایی با مراکز همسو و اجرای برنامه های تخصصی تشکیل شود.
۱۳۹۵/۸/۲۷ - ۱۵:۱۱
سیره نبوی در جامعه ترویج یابد
حوزه/ حجت الاسلام نجم الهدی با اشار به داستانی از محبت رسول اکرم(ص)نسبت به امیر المومنین علی(ع)، بر لزوم ترویج سیره علوی در جامعه تاکید کرد.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۷:۰۹
بسیج ظرفیتی عظیم برای رفع مشکلات کشور است
حوزه/مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: تجربه نشان داده در هرزمان و در هرکجا مشکلی در کشور پیدا شده پس از ورود بسیج به میدان، نقشه های شوم دشمنان نقش برآب شده است.
۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۵:۳۷