*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ \ ۳ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Wednesday, August 15, 2018
دوره های آموزشی فرق و ادیان در مازندران برگزار شد
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: دوره های آموزشی فرق و ادیان در ۷ گرایش برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۵:۱۲
طلاب برای لحظه لحظه عمر خود برنامه ریزی داشته باشند
مدیر مدرسه علمیه امام علی(ع) ساری، از علم و اخلاق به عنوان دو بال پرواز برای طلاب حوزه عنوان کرد و گفت: یک طلبه برای پیشرفت مادی و معنوی نیازمند فراگیری علم و اخلاق است.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۳:۱۱
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر : حوزه برای پاسخگویی به نیازها راهی جز به روز شدن ندارد
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر با تأکید بر ورود جدی تر فقه به مسائل روز جامعه، تصریح کرد: امروز در موضوعات مهمی نظیر مسائل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی نیازمند بهره گیری از ظرفیت بالای فقه هستیم.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۱:۰۶
مشکلات امروز کشور نتیجه بی تدبیری مسؤولان است
امام جمعه رامسر با اشاره به این که مشکلات اقتصادی امروز کشور نتیجه برخی بی تدبیری و عدم برنامه ریزی های مسؤولان است، گفت: نباید همه مشکلات کشور را به تحریم ها نسبت داد بلکه باید مدیریت داخلی را اصلاح کرد.
۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۷:۵۱
تبیین کار آمدی نظام اسلامی رسالت امروز حوزه های علمیه است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران مطرح کرد: با توجه به این که تبیین کار آمدی نظام اسلامی موجب تحول اساسی و بنیادی در جهان می گردد، لذا حوزه های علمیه خواهران مسئولیت خطیری نسبت به این امر دارند.
۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۳:۵۴
دولت با تدبیر و برنامه ریزی، آرامش را به اقتصاد کشور بازگرداند
حوزه/ حجت الاسلام روحانی با تأکید براینکه مسئولان نباید بگذارند عده ای در این کشور از فضای به وجود آمده سوء استفاده کنند، گفت: دولت باید با برنامه ریزی و تدبیر مناسب آرامش اقتصادی را به کشور بازگرداند.
۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۰۹:۱۰
دولت در حوزه اقتصادی نیاز به خانه تکانی جدی دارد/ روحانیت همیشه در کنار مردم است
حوزه/ حجت الاسلام جبّاری با بیان این که دولت در حوزه مدیران اقتصادی نیازمند یک خانه تکانی جدی است، تصریح کرد: روحانیت همواره در کنار مردم است و هیچ گاه آنها را تنها نخواهد گذاشت.
۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۰۹:۱۰
دولت و مجلس زمینه ازدواج آسان جوانان را فراهم کنند
استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که امروز همه مسؤولان اعم دولت و مجلس باید برای تقویت ازواج آسان جوانان ایرانی فکری اساسی کنند، تصریح کرد: پرداخت تسهیلات بانکی ناچیز آن هم در شرایط اقتصادی امروز جامعه دردی را دوا نمی کند.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۶:۳۲
رشد قارچ گونه فرهنگ غرب در جامعه ایرانی
استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که امروز سبک زندگی غربی در جامعه به طور قارچ گونه در حال رشد و گسترش است، تصریح کرد: سبک زندگی غربی عامل بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی و نابسامانی ها در جامعه اسلامی است.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۵:۴۸
نمایشگاه عفاف و حجاب برگزار شد
حوزه/ نمایشگاه کتاب با موضوع «عفاف و حجاب» از سوی مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) ساری برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۵:۰۸