*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ \ ۱۱ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Thursday, January 17, 2019
ارباب رجوع در ادارات سرگردان نشوند/ با قوانین سخت مردم را ناراحت و ناامید نکنید
حوزه/ حجت الاسلام محمدی لائینی با تأکید براین که امروز بخش مهمی از مشکلات اقتصادی کشور ناشی عدم مدیریت صحیح در بخش های مختلف است، گفت: نباید با قوانین سخت مردم را ناراحت و ناامید کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۳
دانش آموزان در معرض آسیب های شدید فضای مجازی قرار دارند
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که حوزه علمیه ظرفیت تبلیغی و علمی بالایی برای تعامل و ارتباط با دستگاه تعلیم و تربیت دارد، گفت: باید از این ظرفیت و پتانسیل بالا در جهت تربیت و پرورش نسلی دیندار، متعهد و انقلابی بهره گرفته شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۴
برنامه های اخلاقی و تربیتی در مدارس علمیه هدفمند باشد
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با بیان این که برنامه های اخلاقی و تربیتی در مدارس علمیه باید هدفمند باشد، تصریح کرد: برنامه هایی که بدون پشتوانه و هدفگذاری مشخص در مدارس علمیه اجرایی شود خروجی مناسبی نخواهد داشت.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۶
راهکارهای حل مشکلات جامعه از قرآن استخراج شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه مازندران گفت: باید مشکلاتی که در ابعاد مختلف فکری، اخلاقی، علمی و ... وجود دارد را با توجه به نیازی که در جهت اهداف خود داریم، در قرآن جستجو کرده تا راهکارهای مناسب را به دست بیاوریم، زیرا قرآن در عرصه های مختلف تربیت، دافع شقاوت و طبیب الدوار است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۹
تلاش عناصر داخلی و خارجی برای معرفی چهره ای دروغین از روحانیت به مردم
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با تأکید براین که روحانیت همواره جزئی از مردم بوده و خواهد بود، گفت: برخی عناصر داخلی و خارجی تلاش می کنند چهره ای دروغین از روحانیت را به مردم معرفی کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۰
اختلاف میان مسئولان مسیر خدمت به مردم را ناهموار می کند
استاد حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که امروز وحدت و همبستگی مسؤولان برای خدمت بیشتر به مردم باید تقویت شود، تصریح کرد کرد: هر گونه تفرقه و اختلافی میان مدیران و مسئولان کشور راه خدمتگزاری به مردم را سخت تر خواهد کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۵
روحانیت در شرایط امروز جامعه وظیفه سنگین تری دارد
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری با تأکید براین که روحانیت باید تفکر انقلابی را در جامعه امروز بیشتر تبیین و تشریح کند، بیان داشت: با این تفکر به راحتی می توانیم از توطئه ها و دشمنی های بدخواهان انقلاب عبور کنیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۵۱
نادیده گرفتن خدمات نظام اسلامی، بزرگترین خیانت به امام(ره) و شهداست
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که دشمنان همه توان خود را به کار گرفتند تا ملت بزرگ ایران چهل سالگی انقلاب را نبینند، تأکید کرد: دشمنان بدانند مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی نخواهند گذاشت خواب آشفته آنها در خصوص انقلاب تعبیر شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۴۷
مدیریت جهادی و تفکر انقلابی راه برون رفت کشور از مشکلات است
امام جمعه بهشهر با تأکید براین که امروز مسئولان کشورمان باید با تفکر انقلابی و مدیریت جهانی کشور را مدیریت کنند، گفت: اگر این دو اصل مهم در مدیریت کشور مورد توجه قرار نگیرد به طور حتم با مشکلات جدی مواجه خواهیم شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۳:۰۶
دشمن به دنبال از بین بردن هویت دینی نسل جوان است
حوزه/ حجت الاسلام صادقی، مبلغان دینی را پرچم داران دفاع از دین و ارزش های الهی در جامعه اسلامی معرفی کرد و گفت: مبلغان دینی در عین خلوص نیت و بدون هیچ ادعایی در مسیر تبلیغ دین گام بر می دارند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۵