*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۰ صفر ۱۴۴۰ \ Friday, October 19, 2018
رسانه حسینی قدرتمند ترین رسانه حاضر در جهان است
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که همه قدرت های ظالم جهان در سال های اخیر تلاش کردند تا مانع از گسترش حرکت عظیم اربعین شوند، گفت: رسانه حسینی قدرتمند ترین رسانه حاضر در جهان است و سایر رسانه ها علیرغم سانسور این حضور با عظمت نتوانستند مانع جهانی شدن آن شوند.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۸:۲۲
رشد حوزه در گرو تقویت تحقیق و پژوهش است
معاون پژوهش حوزه علمیه مازندران با بیان این که رشد علمی حوزه به گسترش و تقویت فرهنگ تحقیق و پژوهش وابسته است، گفت: حوزه به عنوان مرکز تولید علم باید در مسائل پژوهشی بسیار عمیق ورود پیدا کند.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۷:۲۲
دوره تربیت مشاوره در حوزه مازندران برگزار شد
حوزه/ دوره تکمیلی تربیت مشاور حوزه علمیه مازندران با موضوع «فرزند پروری» در مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) شیرگاه برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۴:۳۱
ولایت شاهراه رسیدن به توحید است
حوزه/ استاد حوزه علمیه مازندران گفت: سرمایه های مادی و معنوی زندگی ما اگر برای اهل حق و ولایت نباشد در جای دیگر همچون اهل باطل استفاده می شود، چرا که اساس دین و طریقه رسیدن به توحید بحث ولایت و پذیرش آن است.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۰۹:۰۲
دیدار آیت الله شیرازی با آیت الله نظری خادم الشریعه
حوزه/ آیت الله سید محمد علی شیرازی از علمای مشهد مقدس، امروز در ساری با آیت الله نظری خادم الشریعه دیدار و گفت و گو کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۰۸:۲۱
هیئت امنای مساجد با جوانان درست برخورد کنند
حوزه/ مدیرحوزه علمیه خواهران مازندران گفت: حدود یک هزار و ۵۰۰مسجد مازندران در طول سال باز هستند، اما در تعدادی از این مساجد، هیئت امنا افرادی کهنسال بوده که با جوانان و فعالیت های آنها به درستی برخورد نمی کنند و این مسئله، عدم استفاده درست از اين اماكن موثر را به همراه دارد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۳:۴۹
تلاش دشمن برای کاهش حضور مردم در اربعین شکست خورده است
امام جمعه بابلسر با بیان این که تلاش دشمنان برای کاهش حضور مردم در اجتماع عظیم اربعین حسینی شکست خورده است، افزود: اربعین حسینی در سال های اخیر به صحنه حضور میلیونی عاشقان حسینی از سراسر جهان تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۳:۰۲
طلبه باید در کسب علم و تقوا جدیت داشته باشد
حوزه/ حجت الاسلام صالحی با بیان اینکه طلبه باید در کسب علم و تقوا جدیت داشته باشد، گفت: اگر این تلاش و جدیت وجود داشته باشد به طور حتم خداوند متعال نیز راه رسیدن طلبه به موفقیت را نیز هموارتر خواهد کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۰۴
ولایت مداری تنها به شعار نیست
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر با تأکید براین که ولایت مداری به شعار دادن نیست، گفت: امروز وقت آن رسیده کسانی که مدعی ولایت مداری هستند در مقام عمل نیز ولایت مداری خود را اثبات کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۷:۱۹
واقفان خیر اندیش به اداره و توسعه حوزه های علمیه کمک کنند
حجت الاسلام حیدری با تأکید براین که در حال حاضر نیز نیازمند تقویت موقوفات مربوط به حوزه های علمیه هستیم، گفت: یکی از بهترین راه هایی که می تواند موجب تقویت و گسترش فعالیت های حوزه های علمیه شود سوق دادن واقفان خیر اندیش به سوی حوزه های علمیه است.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۶:۴۱