*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۳ صفر ۱۴۴۰ \ Monday, October 22, 2018
برنامه «تا آسمان» از سیمای استانی قزوین پخش می شود
حوزه/ تهیه کننده صدا وسیمای مرکز قزوین از پخش برنامه «تا آسمان» با حضور روحانیون واساتید حوزه علمیه قزوین از شبکه استانی مرکز قزوین خبرداد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۹:۴۵
امام حسین(ع) نماد آزادی و هدایت انسان‌ها بود
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: امام حسین(ع) نماد آزادی و هدایت انسان‌ها بوده و از این جهت که فرزند پیغمبر اسلام(ص) هستند که در امت اسلامی در میان غیرمسلمانان هم جایگاه ویژه‌ای دارند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۶:۵۵
استقرار موکب حوزه علمیه قزوین در کربلای معلی
حوزه/ مدیر روابط عمومی ورسانه ای حوزه علمیه قزوین از استقرار کامل موکب رهروان حضرت زینب (س) حوزه استان در کربلای معلی خبرداد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۶:۱۰
بسیاری از مشکلات امروز جامعه به واسطه دنیاپرستی، حرص و طمع است
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: بسیاری از مشکلات امروز ما به واسطه دنیاپرستی، حرص و طمع است که ما را به بردگی و بندگی دنیا می‌کشاند. دنیایی که امروز ما می‌بینیم تصویر شده شیطان است تا رغبت ما را نسبت به دنیا افزایش دهد
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵:۱۵
استقرار موکب شهید حجت اسدی در کربلای معلی
حوزه/ رئیس بنیاد حجاب وعفاف استان قزوین از استقرار گروه جهادی شهید حجت اسدی در کربلای معلی ومسیر نجف به کربلا در مراسم ار بعین حسینی خبرداد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵:۰۰
در فرهنگ سازی نماز خلاقیت و نوآوری به خرج داده شود
حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز استان قزوین گفت: در حوزه فرهنگ سازی نماز باید خلاقیت و نوآوری به خرج دهیم و این موضوع مهم را در نهاد خانواده فرهنگ سازی کنیم.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۸:۲۳
مسئولین میدان را برای جوانان باز کنند
حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: مسئولان وظیفه دارند براساس ابلاغ ها و سندهایی که رهبر معظم انقلاب ارائه می‎دهند، به جوانان میدان بدهند، البته این بدان معنا نخواهد بود که از تجربیات پیشکسوتان استفاده نشود.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۸:۲۲
خدمت به زائران اربعین تمرین ولایت‌ پذیری است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین بر ضرورت خدمات رسانی مطلوب به زائران اربعین تاکید کرد و گفت: خدمت در مسیر اربعین حسینی، تمرین ولایت‌ پذیری است و خادمان موکب ‌ها با در خدمت به زائران، با یکدیگر مسابقه بگذارند.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۸:۰۴
ساخت مصلی در اولویت شورای سیاستگذاری نیست
حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: با توجه به شرایط ویژه کشور و مردم از لحاظ اقتصادی، اولویت دفتر شورای سیاستگذاری ساختن مصلی در شهرها نیست و این دفتر هیچ گونه برنامه ای برای ساخت مصلی های جدید ندارد.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۷:۴۸
پیاده روی اربعین بِرند جهانی شیعه در دنیاست/ احترام مردم عراق حفظ شود
حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، در همایش بانوان اربعینی تصریح کرد: امروز مراسم پیاده روی اربعین حسینی به بِرند جهانی شیعه در دنیا تبدیل شده و در واقع یک سرمایه اجتماعی است که باید بیش از همیشه آن را تقویت کنیم.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۳:۵۹