*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ \ ۸ رمضان ۱۴۳۹ \ Thursday, May 24, 2018
بزرگ ترین سرمایه در جامعه اسلامی، قرآن کریم است
حوزه/ مسئول دبیر خانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین گفت: مهم ترین سرمایه در جامعه اسلامی، قرآن کریم است، چرا که ترویج وعمل به آموزه‌های قرآن می تواند همه برنامه ها ونفوذ‌های دشمن را خنثی سازد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۶:۳۴
فتح خرمشهر با نیروی ایمان و توکل رزمندگان صورت گرفت
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: فتح خرمشهر با نیروی ایمان و توکل رزمندگان صورت گرفت، چرا که افسانه شکست ناپذیری استکبار جهانی در این مسئله در هم شکست.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۶:۰۸
حجت الاسلام افشار: مستند ابر فیاض آماده شد
حوزه/ مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین از تدوین نهایی و ساخت مستند تلویزیونی سید آزادگان با عنوان ابر فیاض خبرداد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۵:۳۳
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: حامیان غرب و کدخدا پاسخگوی وعده‌های خود در برجام باشند
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: عده ای با تمسک به فرهنگ غرب و مذاکره با کدخدا در برجام به دنبال حل مشکلات بودند؛ امروز باید از آنها پرسید، چرا مردم هر روز به جای گشایش اقتصادی دچار گرفتاری بیشتری می‌شوند؟ حامیان فرهنگ غرب و کدخدا پاسخگوی وعده‌های دروغین خود در برجام باشند.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۴:۳۴
سالروز فتح خرمشهر پیام‌آور عزت، پایمردی و استقامت ملت ایران است
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: روز سوم خرداد از نقاط پرافتخار تاریخ به ویژه سال‌های دفاع مقدس است که اراده، ایثارگری و مقاومت ملت ایران در آن نمایش داده شد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۲:۴۹
ماجرای تابلوی معروف «جمعیت خرمشهر ۳۶ میلیون نفر»
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: به خطاط دفتر تبلیغات خرمشهر گفتم بنویس «جمعیت خرمشهر ۳۶ میلیون نفر»، هدفم این بود که در آن زمان چون جمعیت کشور ۳۶ میلیون نفر بود نشان دهیم که همه ملت ایران پشتیبان مردم خرمشهر در جنگ بودند.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۱:۰۷
اعتماد به دشمن راه نجات کشور نیست بلکه عقب ماندگی وادادگی است
حوزه/ در قرآن به صراحت بیان شده که که چنانچه با دشمن همراه شوید ذلیل خواهید شد و ای کاش این متن زیبا را بر سردر کلیه وزارت خانه ها و ریاست جمهوری نصب کنند تا بدانیم که اعتماد به دشمنان راه نجات این کشور نیست، بلکه عقب ماندگی وادادگی است.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۰:۴۴
نیروهای جبهه انقلاب وحدت و انسجام خود را حفظ کنند
حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: نیروهای جبهه انقلاب باید وحدت و انسجام خود را حفظ کنند تا بتوانند به رسالت خود عمل نمایند.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۰:۲۶
رسانه ها «امید» را به جامعه تزریق کنند
تهیه کننده صدا وسیمای مرکز قزوین با تاکید بر این که اصحاب رسانه باید حفظ وحدت و انسجام، امانت داری در رساندن خبر، جریان سازی مثبت و امیدوار کردن مردم را در اولویت قرار دهند، گفت: محور اصلی فرمایشات رهبر انقلاب درباره رسانه این است که صداوسیما و خبرنگاران در جریان خبررسانی امید را به جامعه تزریق کنند.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۰:۱۸
باید از ظرفیت جوانان به خوبی استفاده کرد
حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: طبق فرمایش رهبری ما اگر می‌خواهیم مشکلات اقتصادی و بیکاری را سامان دهیم باید موانع موجود در این راه را از بین ببریم و برای اینکار باید از ظرفیت جوانان به خوبی استفاده کرد اما متاسفانه برخی به این ظرفیت ها اهمیت نمی دهند.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۷:۲۸