*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ \ ۱۰ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 16, 2019
کتاب «از حوزه تا سنگر» رونمایی شد
حوزه/ از کتاب «از حوزه تا سنگر» (مجموعه خاطرات شفاهی شهدای روحانی عملیات کربلای ۵) با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی رونمایی شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۶
در انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل سوم و چهارم کوتاهی شده است
حوزه/ حجت الاسلام نجفقلی‌زاده سرایی گفت: نقش روحانیت در جنگ بی‌بدیل بود و متاسفانه در انتقال این رشادت‌ها به نسل سوم و چهارم انقلاب کوتاهی صورت گرفته است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۴
برای رسیدن به قله طلبگی تنها خواندن کتب حوزوی کافی نیست
حوزه / حجت الاسلام کاظم سلامتی گفت: برای رسیدن به قله طلبگی، تنها خواندن کتب حوزوی کافی نیست، هم باید علمیت یک طلبه در حوزه پیشرفت کند و هم در کنار علم، به اخلاق و آداب طلبگی پایبند باشد. علم و اخلاق باید در کنار هم باشند و داشتن علم بدون اخلاق برای جامعه خطرناک است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۰:۲۵
حضورحداقلی مردم در نماز جمعه قابل قبول نیست
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: متاسفانه به نسبت جمعیت شهرها حضور مردم در نماز جمعه پایین است و باید نماز جمعه برهمه کارها مقدم شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۶
انس با دعا از لوازم طلبگی است
حوزه / حجت الاسلام محمدرضا عبدی گفت: برای رسیدن به مقصد طلبگی باید به سلاح اشک‌ چشم، دعا و نماز شب مسلح بود و با دعا انس گرفت.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۷
ولایت مداری مهم‌ترین شاخصه حضرت زینب(س) بود
حوزه / حجت الاسلام زایری گفت: ولایت‌مداری مهم‌ترین شاخصه حضرت زینب (س) بود و حضرت در این راه همه هستی خود حتی فرزندانش را هم فدا کرد و از امامت دفاع و پشتیبانی کردنذ.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۱
طرح جامع تربیتی در مدرسه رسول اکرم ( ص ) تکاب اجرا می‌شود
حوزه/ حجت الاسلام زائری گفت: تبلیغ دین مهم‌ترین وظیفه و رسالت طلبگی است و مدرسه علمیه رسول اکرم (ص) تکاب در این راستا برنامه‌های جامع تربیتی را برای طلاب اجرا می‌کند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۹
عده‌ای با نفوذ به جایگاه‌ های تصمیم‌ساز دنبال از بین بردن استقلال کشورند
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: امروز عده‌ای به جایگاه‌ای تصمیم‌ساز نظام نفوذ کرده‌اند و دنبال از بین بردن استقلال ملی و دنبال رابطه با دشمنان اسلام و دشمنان انقلاب هستند و این افراد همان نفوذی‌هایی هستند که به غرب و آمریکا وابسته‌اند و قرآن از آن‌ها به منافقین یاد می‌کند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۴
پاسخ منفی بشار اسد به درخواست فرماندهان ایرانی
حوزه/ تمام دنیا می‌گفتند باید بشّار اسد برود و هدف از مطرح کردن این مسئله ‌آن بود که فردی بیاید و جایگزین اسد شود که پای ایران را از سوریه بِبُرد و تنها کسی که گفت بشّار اسد باید بماند امام خامنه‌ای بود و وقتی در محاصره دمشق به اسد گفتیم، مدتی این‌جا را ترک کن تا ما بتوانیم پاکسازی کنیم، او جواب داد ...
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۹
در این دنیا نمی‌توان معیار ارزش خدمت به جانبازان را مشخص کرد
حوزه/ امام جمعه ارومیه گفت: در روایات ائمه معصومین (ع) اجر و پاداش خدمت یک شبانه روز به بیمار موجب می‌شود صاحب این عمل با حضرت ابراهیم محشور شود و خدمت به جانبازان عزیز قطعا ثواب به مراتب بالایی را دارد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۰:۲۶