*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۴ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 20, 2019
عیادت مسئولین مدرسه علمیه امام خمینی ارومیه از استاد پیشکسوت حوزه
حوزه/ طلاب، اساتید و مسئولین مدرسه علمیه امام خمینی (ره) ارومیه از حجت الاسلام زینالی تیلی استاد پیشکوست حوزه عیادت و از زحمات ده‌ها ساله وی قدردانی کردند.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۱:۰۷
ویزیت رایگان ۴۵۰ نفر در سال ۹۸ توسط خادمیان رضوی در آذربایجان‌غربی
حوزه/ حجت الاسلام نوروزنژاد گفت: کانون خادمیاران سلامت نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی از ابتدای سال ۹۸ تاکنون خدمات بهداشتی و درمانی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال برای افراد بی‌بضاعت انجام داده‌ و ۴۵۰ نفر نیازمند را به صورت رایگان ویزیت کرده‌اند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۸:۵۰
مدیران مدارس علمیه زمینه آشنایی طلاب با متون کتب حدیثی را فراهم سازند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت: مدیران مدارس نقایص موجود در جهت محوریت قرار گرفتن کتب حدیثی در حوزه و مهیا شدن زمینه آشنایی طلاب با متون احادیث، را برطرف کنند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۸:۳۵
طلاب خواهر ارومیه مربی سواد رسانه‌ای می شوند
حوزه/ دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای و آشنایی با سواد رسانه‌ای و فضای مجازی برای طلاب خواهر مدرسه علمیه الزهراء (س ) ارومیه برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۲۳
فعالیت های روحانیت، شبکه سازی شود
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت: همگرایی و ایجاد شبکه و کار تشکیلاتی برای انسجام کارهای فرهنگی روحانیت بسیار لازم و ضروری است و همه روحانیون در تمامی سطوح باید در این راستا با نگاه مثبت و حضور فعالانه شرکت کنند تا بتوان به اتحاد و انسجام در امور مساجد و تاثیرگذاری آن در سطح شهر دست یافت.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۲۰
مرکز افق در آذربایجان‌غربی راه‌اندازی شد
حوزه/ حجت الاسلام میرزایی گفت: با راه‌اندازی مرکز افق در سال ۹۸ در استان، تمام موقوفات و نذوارت زیر نظر اوقاف در امامزاده‌ها و بقاع متبرکه متمرکز شده و بین نیازمندان و مستعضفین پخش خواهد شد.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۲۱:۲۵
اسوه‌های قرآنی به مردم معرفی می‌شوند
حوزه / حجت الاسلام حیدری‌زاد گفت: در جلسات قرآنی مدارس علمیه خواهر آذربایجان‌غربی که با حضور عموم بانوان شهر برگزار می‌گردد، اُسوه‌های قرآنی به مردم معرفی می‌شوند.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۲:۴۲
اولین سالگرد ارتحال امام جمعه سابق ارومیه برگزار می‌شود
حوزه / اولین سالگرد حجت الاسلام حسنی نماینده سابق ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه دوم خرداد برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۱:۵۸
فعالیت‌ های مدرسه امام خمینی(ره) ماکو در یک نگاه
حوزه / حجت الاسلام حدادی به تشریح فعالیت‌ های مدرسه علمیه امام خمینی(ره) ماکو پرداخت.
۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۸:۴۵
ترجمه انجیل به ۱۵۰۰ زبان و قرآن به ۱۰۰ زبان!
حوزه/ مسیحیت به همه زبان‌های دنیا فعالیت تبلیغی دارد و بیش از ۷۰۰ سال است که وارد ترجمه انجیل به زبان‌های مختلف شده‌ و آن را به بیش از ۱۵۰۰ زبان دنیا برگردانده‌اند، در حالی که قرآن فقط به ۱۰۰ زبان دنیا ترجمه شده است.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۱:۳۷