*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ \ ۳ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Wednesday, August 15, 2018
راهکار آفت زدایی از زندگی های امروزی
حوزه/ مدیر حوزه علمیه آذربایجان‌غربی گفت: خداوند در قرآن کریم اهل‌بیت(ع) را در کنار کتاب آسمانی خود دو وسیله برای رسیدن به رستگاری انسان‌ها معرفی می‌کند و هر دوی این‌ها در کنار هم معنا پیدا می‌کنند و بدون یکدگیر نمی‌توان به رستگاری نیست.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۷:۲۳
شهدا سرآمدان مخلصین در عصر حاضرند
حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: مصداق بارز داشتن اخلاص در کارها را می‌توان در شیوه و منش شهدا جست‌وجو کرد.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۱:۱۹
پاسخ امام جمعه تکاب به یک شبهه
حوزه/ امام جمعه تکاب گفت: بوسیدن پارچه متبرک به حرم امام رضا(ع) که تنها نشانی برای توسل بودن به این امام بزرگوار بوده است، اشکالی ندارد.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۱:۲۱
پرداخت ارز دولتی به حجاج کمک به تقویت اسلام ناب است
حوزه/ نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: چرا باید برخی نسبت به پرداخت ارز دولتی برای رفتن به سفر حج اعتراض داشته باشند، در حالی که دولت برای این سفر نیز مانند سایر سفرهایی که مردم برای تفریح به کشورهای خارجی می‌روند ارز دولتی پرداخت می‌کند، درحالی که سفرهای تفریحی آمار بالایی را نسبت به حج دارند.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۱:۱۸
خبرگزاری حوزه به حوزه های علمیه مناطق آزاد نگاه ویژه ای داشته باشد
حوزه/ رئیس شورای فرهنگی منطقه آزاد ماکو گفت: خبرگزاری حوزه باید حوزه های علمیه و مسائل فرهنگی مناطق آزاد را به صورت ویژه ببیند، چراکه ظرفیت های بالایی در این مناطق وجود داشته و می تواند انعکاس مناسبی داشته باشد.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۱:۱۷
کسانی که اهل قرآن و نماز هستند به مملکت خیانت نمی کنند
حوزه/عضو خبرگان رهبری با اشاره به این که آنانی که طرفدار دشمنان هستند و برای نابودی اسلام چه در داخل و چه در خارج تلاش می کنند، کسانی هستند که زبانشان با قرآن آشنا نیست، گفت: کسانی که اهل قرآن و نماز هستند به مملکت خویش خیانت نمی کنند و در مقابل آمریکای جنایتکار می ایستند.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۸:۳۴
الگوبرداری دختران امروزی از غربی ها ریشه در ناآگاهی دینی دارد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه در جهان اسلام بانوان ارزنده‌ای چون حضرت معصومه‌(س) می‌توانند الگوی خوبی برای دختران مسلمان باشند، گفت: متاسفانه الگوی دختران امروزی برخی الگوهای غربی است و این مسئله ریشه در عدم مطالعه و آگاهی از زندگی بزرگان دین دارد.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۰۷:۲۵
شرکت ۱۵۰ طلبه جدید در دوره «میثاق طلبگی» آذربایجان‌غربی
حوزه/ معاون تبلیغ و تهذیب حوزه علمیه آذربایجان‌غربی گفت: طرح میثاق طلبگی از ۳۰ تیر برای طلاب جدید‌الورود در سطح استان آغاز شده است.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۹:۰۱
یازدهمین جشنواره «زیر سایه خورشید» در آذربایجان‌غربی برگزار می شود
حوزه/ مدیرعامل موسسه دارالحافظین قرآن کریم گفت: یازدهمین دوره جشنواره «زیر سایه خورشید» ۲۸ تیرماه در آذربایجان‌غربی آغاز به کار می‌کند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۶:۳۶
ایران کشور صلح و امنیت است/ اقلیت ها آزادانه در ایران زندگی می کنند
حوزه/ خلیفه کل ارامنه آذربایجان گفت: در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و همدلی ملت ایران اسلامی تمامی اقوام و مذاهب در این کشور در کنار هم و با صفا و صمیمیت زندگی می کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۶:۲۴