*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ \ ۱۰ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 16, 2019
روحانیت منهای ملت هیچ معنایی ندارد
معاون تهذیب مدرسه علمیه سفیران هدایت بیجار با تاکید بر اینکه روحانیت منهای ملت هیچ معنایی ندارد، گفت: دستان بسیاری در کارند که بین جامعه و حوزه اختلاف بیندازند. این دشمنان خارجی و داخلی به دنبال سیاه نمایی و عکس نشان دادن حقایق هستند و هجمه های رسانه ای این روزها بهترین گواه این دشمنی هاست.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۶
کینه توزی های معاندان انقلاب راه به جایی نمی برد
حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به جنگ رسانه ای دشمنان نظام در این روزها، گفت: بسیاری از رسانه های برون مرزی و شبکه های ماهواره ای تمام عزم خود را برای ضربه رساندن به انقلاب اسلامی جزم کرده اند، البته با وجود بینش انقلابی توام با بینش اسلامی این کینه توزی های معاندان تاکنون راه به جایی نبرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۲
رشته‌های دانشگاهی بر اساس نیازسنجی شکل بگیرند/ لزوم حمایت از نخبگان
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان با تاکید بر این که در مسیر توسعه نباید از وجود هیچ گروهی غفلت کرد، گفت: نخبگان و وجود ارزشمند آنان سرمایه اصلی ما هستند که منجر به خلق ارزش افزوده می‌شوند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۸:۵۴
خلاء کادرسازی برای نظام احساس می شود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در کردستان بر ضرورت کادرسازی برای جبهه فرهنگی انقلاب و نظام اسلامی تاکید کرد و گفت: متاسفانه برای جایگاه های مختلف مسئول تربیت نکرده ایم و نسل اول و نسل دوران دفاع مقدس آرام آرام کنار می‌روند و به جای آن ها، نیروی تربیت شده وجود ندارد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۲۰
عبرت های فتنه ۸۸ بازخوانی شود
حوزه/ معاون تهذیب سفیران هدایت شهرستان بیجار گفت: فتنه ۸۸ قطع نظر از همه‌ تلخی‌هایش، پیام‌ها و نکات عبرت‌آموز بسیار مهمی داشت که با تحلیل موشکافانه و درک عمیق آن می‌توان تداوم حرکت بالنده‌ انقلاب اسلامی را در سال‌های آتی ضمانت کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۰:۴۷
خدمات آیت الله هاشمی شاهرودی از خاطره ها فراموش نمی شود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: خدمات شایان علمی و حضور موثر و دلسوزانه آیت الله سیدمحمد هاشمی شاهرودی در طول چهل سال انقلاب، قطعا از خاطره ها فراموش ناشدنی است.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۲:۵۲
فتح باب گفتگو و مفاهمه از‏ ابزارهاى مهم وحدت حوزه ودانشگاه است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: یكى از مهم‏ترین ابزارهاى وحدت و همگرایى، فتح باب گفتگو و مفاهمه بین حوزویان و دانشگاهیان است.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۵:۴۰
تحول و ارتقا علوم تنها با پژوهش و تحقیق میسر است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اینکه تمامی علوم امروز ثمره پژوهش هستند، گفت: باید نگاه ما به مسائل پژوهشی نگاهی کلان و اختصاصی باشد، زیرا تحول و ارتقا علوم تنها با پژوهش و تحقیق میسر است.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۵:۰۷
امروز انقلاب بیش از هر زمان دیگر نیازمند نگاه و کار جهادی است
​حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: جامعه اسلامی و انقلاب بیش از هر زمان دیگر نیازمند نگاه و کار جهادی است، لذا ورود به میدان جهاد، امری بزرگ با اجری معنوی است.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۲:۵۳
زیرساخت های تبلیغی روحانیون در سطح کشور فراهم شود
​حوزه/ مدیرکل فرق و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: مسئله تبلیغ باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و زیرساخت های تبلیغی روحانیون در سطح کشور فراهم شود.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۲:۵۱