*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۲ صفر ۱۴۴۰ \ Sunday, October 21, 2018
رشادت های مردم کردستان در دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست
​حوزه/نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه کردستان یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است، گفت: وضعیت جغرافیای و سیاسی منطقه و همچنین رشادت این مردم در دوران هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۶:۴۸
مساجد پارلمان های مهم مردمی در حل مشکلات جامعه اسلامی
حوزه/ امام جمعه مریوان گفت: در صدر اسلام مساجد مانند پارلمان های مهم، محل بیان و حل مشکلات جامعه اسلامی بودند.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۴:۵۳
کاتب قرآن کریم از بی مهری ها می گوید؛ مسئولان فرهنگی هیچ حمایتی نکردند
حوزه/ با وجود این که بیشتر اوقاتم را صرف کتابت قرآن کریم کردم، ولی بازهم کسی از مسئولان حتی برای تشویق و دادن روحیه به بنده در منزلم حاضر نشد و این کار باعث نارضایتی بنده از مدیران استانی و محلی گردید.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۴:۵۲
اعزام کاروان اساتید و طلاب مدرسه سفیران هدایت بیجار به کربلا
​حوزه/ معاون پژوهش مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (ع) بیجار گفت: هماهنگی های صورت گرفته با ادارات و سازمان های مربوطه امسال جمعی از اساتید، معاونین و طلاب مدرسه سفیران هدایت شهرستان بیجار در قالب یک کاروان مشترک اعزام کربلای معلی خواهند شد.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۲:۱۰
زائران اربعین مراقب تفرقه افکنی جریان های منحرف باشند
حوزه/ گروه ها و جریانات ضددینی و منحرف می خواهند از فرصت اربعین به سود خود بهره ببرند و بذر نفاق و فتنه را در جامعه مسلمین بکارند.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۱:۳۴
راهپیمایی اربعین حسینی نماد وحدت و صلح در جهان است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان راهپیمایی اربعین حسینی را نماد وحدت و صلح در جهان بشریت دانست و گفت: حرکت عظیم اربعین حسینی برای دشمنان جهان اسلام به ویژه صهیونیستم جهانی پیام های بسیاری به دنبال دارد و همین اجتماع می تواند ستون های این رژیم های خودکامه را به لرزه درآورد.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۰۲:۴۰
زیرساخت های پذیرایی و اسکان زائران اربعین در کردستان مهیاست
حوزه/ طبق بررسی های به عمل آمد و نیز گزارش های رسیده تمام زیرساخت های موجود برای پذیرایی، اسکان، ایجاد موکب و... در سطح استان کردستان مهیاست و از این حیث مشکل خاصی دیده نمی شود.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۲۲:۲۷
مسئولان امکان حضور آسان و حتی رایگان مردم در اربعین را فراهم می کردند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان، بر تلاش برای افزایش حضور مردم در پیاده روی اربعین تاکید کرد و گفت: باید امکان حضور آسان و حتی رایگان مردم را فراهم می‌کردیم و این مراسم هر چه باشکوهتر برگزار می‌شد تا عظمت مکتب امام حسین(ع) را هرچه بیشتر به جهان بشناساند.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۶:۴۸
زائران اربعین فریب جریان های انحرافی را نخورند
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق (ع) قروه گفت: در سال های اخیر یک جریان به ظاهر دینی، ولی در اصل منحرف با حمایت سرویس های جاسوسی غرب در چنین ایامی فعالیت تخریبی و تفرقه انگیز خود را چندبرابر می کند و در این راه هزینه های مالی بسیاری را نیز صرف می کند، لذا مسئولان موکب ها به ویژه روحانیون باید خطرات این جریان را به زائران گوشزد کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۶:۴۲
مردم با شکوه تر از گذشته در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کنند
​حوزه/ امام جمعه مريوان گفت: از مردم همیشه در صحنه می خواهیم که با حضور پرشور خود راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان مشت محکمی بر دهان یاوه گویان جهان بزنند.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۱:۳۸