*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ \ ۱۴ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Thursday, November 22, 2018
مدیرانی در کشور وجود دارند که همسو با تفکر انقلابی نیستند
حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات موجود تنها به خاطر اعمال تحریم ها نیست، بلکه مدیرانی در کشور وجود دارند که همسو با تفکر انقلابی نیستند.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۶:۲۱
تلاش خبرگزاری حوزه در عرصه ترویج فرهنگ دینی ارزشمند است
حوزه/ مجید ملکیان با تشکر از تلاش های خبرگزاری حوزه در عرصه ترویج فرهنگ دینی، گفت: امروز باید با استفاده از رسانه های موجود مردم را با اسلام ناب محمدی آشنا کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۷:۰۵
رسانه ها مروج اخلاق اسلامی در جامعه باشند
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: به نظر بنده باید هر روزنامه یک ستون را به گسترش معنویت و اخلاق در جامعه اختصاص دهد و در آن از نظات علما و بزرگان دین استفاده کند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۷:۰۰
راه های درمان دردهای جامعه از قرآن استخراج شود
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: باید با قرآن همه درد های جامعه را درمان کنیم و راه های حل مشکلات خود را از آیات نور دریافت کنیم و در نتیجه عشق خود را روز به روز نسبت به کلام الهی افزایش دهیم.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۸:۱۵
کاهش آسیب های اجتماعی با ترویج فرهنگ قرانی
حوزه/ مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا گفت: هر چه قدر انس و الفت با کلام وحی و معارف دینی در فضای دانشگاه و جامعه گسترش پیدا کند، آسیب های اجتماعی کم رنگ خواهد شد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۸:۱۱
ارتباط پایدار بین ائمه جمعه و مدیران اوقاف برقرار شود
حوزه/ مسؤول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان همدان گفت: اگر در سفر مسئولان اوقاف به شهرستان ها طوری برنامه ریزی شود که با ائمه جمعه نیز دیدار صورت گیرد، مطمئنا نتیجه این ارتباط حل بسیاری از مشکلات خواهد بود.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۷:۴۴
وقف های حوزوی در کشور کمتر از ۲ درصد کل موقوفات است
حجت الاسلام کاروند با بیان این که موقوفات حوزه های علمیه در کشور کمتر از ۲ درصد کل موقوفات است گفت: در استان همدان نیز وقفی که مربوط به این حوزه باشد، تنها یک مورد می باشد و آن هم در شهرستان تویسرکان است.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۷:۴۰
امروز روحانیت شیعه آماج پیکان های زهر آلوددشمنان است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان: امروز روحانیت شیعه آماج پیکان های زهر آلود انواع و اقسام دشمنی ها است و همه این ها تلنگری است برای امت اسلام که بصیرت و هوشیاری خود را روز به روز افزایش دهند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۷:۳۶
دوست و دشمن بر تسلط رهبری در مسائل داخلی و بین المللی اذعان دارند
حوزه/ خانم رایس وزیر اسبق امور خارجه آمریکا در یکی از مصاحبه های خود گفت "رهبر ایران می‌تواند نقشه‌هایی را که بهترین ذهن‌ها، با صرف بیش‌ترین بودجه‌ها، در زمانی بسیار طولانی کشیده و مجریانی ماهر اجرای آن را به عهده گرفته‌اند، با یک سخنرانی یک‌ساعته خنثی کند".
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۰۸:۰۴
قرآن نسخه شفای امراض روحی است
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: قرآن برای درمان بیماری های جسمی به وجود نیامده است، البته اگر خوب انسان در آن توجه کند راه آن نیز وجود دارد، اما رسالت اصلی قرآن برای شفای بیماری های روحی بشر است.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۶:۱۳