*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۳ محرم ۱۴۴۰ \ Sunday, September 23, 2018
برخی مداحان با اشعارشان مخالف نهضت حسینی عمل می کنند
حوزه/ استاد حوزه با انتقاد از برخی مداحان، گفت: برخی از مداحان با اشعارشان مخالف نهضت حسینی عمل کرده و به نوعی به این بزرگواران توهین می کنند که انسان از دیدن و شنیدن این وقایع افسوس می خورد.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۰۹:۲۷
امام حسین(ع) نور هدایتی است که همیشه روشن خواهد بود 
حوزه/ حجت الاسلام رضوی گفت: نور هدایت حسینی نعمتی است که خداوند با همه انسان ها عطا فرموده تا مردم مسیر آزادگی و انسانیت را بخوبی شناخته و به سوی حق تعالی حرکت کنند.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۰۰:۴۷
رهبرانقلاب با تحلیل درست از وقوع بسیاری از بحران ها جلوگیری کرده اند
حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: : حضرت آقا با اشرافیت کامل خود نسبت به مسائل سیاسی داخلی و خارجی و با تحلیل درست وقایع، از وقوع بسیاری از بحران ها جلوگیری می کنند.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۵:۲۷
مسیر رهبر معظم انقلاب،دقیقاً ادامه راه امام خمینی(ره) است
حوزه/ حجت الاسلام حاتم نیا تصریح کرد: مسیر رهبر معظم انقلاب، دقیقاً ادامه راه امام خمینی(ره) است که این را می توان از برخورد مقام معظم رهبری با موضوعات گوناگون و مقایسه آن با نظرات امام(ره) درک کرد.
۱۳۹۷/۶/۲ - ۲۰:۱۰
امام شناسی محور برنامه های مذهبی باشد
حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت امام شناسی در برنامه های مذهبی، تصریح کرد: فلسفه وجودی اهل بیت(ع) اطاعت مردم از آن ها است و دوست داشتن تنها، دردی را دوا نخواهد کرد و به معنای امام شناسی نیست.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۱:۳۳
مدیریت حکیمانه رهبری انقلاب را از بحران ها عبور داده است
حوزه/ استاد حوزه و دانشگاه گفت: هر یک از بحران هایی که در کشور ایجاد شد برای ساقط کردن نظام کافی بود، اما این مدیریت حکیمانه مقام معظ رهبری بود که توانست از این اتفاقات جلوگیری کند
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۸:۲۵
حمایت کشورهای غربی از حقوق بشر فریب افکار عمومی است
حوزه/ آیت الله طه محمدی، حمایت کشورهای غربی از حقوق بشر را بازی رسانه ای دانست و گفت: آن زمان که آمریکا هزاران تن بمب در ویتنام بر سر مردم بی گناه خالی می کرد، رئیس جمهور آمریکا در حمایت از حیوانات، اذیت سگ را کار اشتباهی می خواند.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۲۲:۵۴
جشن های غدیر در خور شأن و منزلت حضرت علی(ع) برگزار شود
حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: هر شیعه باید خود را پیام رسان روز غدیر بداند و این را در جامعه فرهنگ سازی کنیم که همانند عید نوروز تبریک را سراسری کنیم و از آن بی تفاوت عبور نکنیم.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۱:۴۲
سنت ساده زیستی رهبر معظم انقلاب در بین مدیران رواج پیدا کند
حوزه/ امام جمعه گیان گفت: باید ساده زیستی رهبری برای همه مدیران الگو باشد و این رفتار حسنه در جامعه رواج پیدا کند و به یاد داشته باشیم هنگامی که ما چنین رهبر عزیزی داریم نباید مدیران فقط به دنبال جایگاه و پست باشند.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۱:۳۸
خبرنگاران در نگارش و انتشار اخبار نیت الهی داشته باشند
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: خبرهای روزانه ما در این عالم است اما اصل خبر ها و خبر بزرگ متعلق به ان طرف است و اگر این خبر ها به ما نرسد روزی می رسد که انسان بسیار پشیمان خواهد شد و علاجی هم ندارد.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۲۲:۴۹