*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۱۰ شعبان ۱۴۳۹ \ Friday, April 27, 2018
توجه به نماز جامعه را در مقابل به ناهنجاری ها بیمه می کند
حوزه/ حجت الاسلام حسنی حلم در اجلاس استانی نماز گفت: نهادینه شدن فرهنگ نماز در کشور سبب می شود که هنجارهای جامعه توسط مردم رعایت شود و مردم به ان ملتزم باشند.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۸:۴۲
خانواده ها فرزندان را ولایی تربیت کنند
حوزه/ حجت الاسلام شعبانی تصریح کرد: هر کس بخواهد به تربیت حقیقی دست باید به علی(ع)، مدینة العلم بعد از نبی روی آورد، چرا که او مظهر صفات الهی است و به جز باب ولایت تربیت حاصل نمی شود، لذا خانواده ها باید فرزندارن را ولایی تربیت کنند.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۸:۰۵
نماز جامعه را از آسیب های اجتماعی در امان می دارد
حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: بسیاری از افراد جامعه طعم واقی نماز را نچشیده اند و اگر افراد طعم واقعی عبادت مخلصانه را بچشند آن را با چیزی معاوضه نخواهند کرد.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۸:۲۷
در زمینه ترویج نماز در جامعه ضعف داریم
حجت الاسلام حسینی مجد با بیان این که هنوز در زمینه ترویج و تبیین فرهنگ نماز در جامعه دچار ضعف هستیم، گفت: افتخار مکتب شیعه این است که امام علی(ع) در محراب شهادت و در راه نماز شهید شده است.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۸:۳۰
عدم هماهنگی زوجین منجر به تقابل و جنگ افروزی در زندگی می شود
حوزه/ حجت الاسلام تراشیون هماهنگی زوجین با یکدیگر را امری مهم دانست و گفت: زن و مرد تا جایی که می توانند باهم هماهنگ باشند، چرا که ناهماهنگی منجر به تقابل در زندگی می شود که این تقابل جنگ افروزی را به همراه می آورد.
۱۳۹۵/۹/۸ - ۱۲:۴۱
فقاهت ابزار تبلیغ دین خداست
حوزه/ آیت الله موسوی اصفهانی با اشاره به اهمیت تبلیغ خاطر نشان کرد: تبلیغ دین خدا باید با اخلاص باشد و کسی که در راه خداوند متعال قدم می گذارد باید از همه زندگی خود بگذرد تا دین خدا زنده بماند.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۶:۵۳
راه های پیروزی در جنگ اقتصادی
حوزه/ استاد حوزه علمیه همدان گفت: می توان با تکیه بر توان داخلی و اقتصاد درون زا و مدیریت جهادی، کشور را از تمامی چالش های بزرگ اقتصادی نجات داد و در نبرد اقتصادی با دشمنان این مرز و بوم پیروز شد.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۰:۵۷
فعالیت های تهذیبی تقویت شود
حوزه/ حجت الاسلام کشوری دلاور با تاکید بر ضرورت تقویت برنامه های تهذیبی در مدارس علمیه، تصریح کرد: فعالیت های تهذیبی باید در جهت رشد طلاب انجام شود.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۷:۱۰
ساخت حوزه علمیه تویسرکان با زیر بنای ۲۷ هزار متر مربع +عکس
حوزه/ حوزه علمیه امام حسن مجتبی(ع) تویسرکان با همت والای یکی از واقفین، در زمینی به مساحت ۱۳ هزار متر مربع با زیر بنای حدود ۲۷ هزار متر مربع، در ۵ طبقه و با ظرفیت پذیرش ۷۵۰ طلبه، در حال ساخت است.
۱۳۹۴/۶/۱۷ - ۱۳:۲۲
طرح جهادی مبلغین همدان برگزار می گردد
حوزه / معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان، از طرح جهادی مبلغین همدان خبر داد و گفت: این طرح برای مناطق محروم و روستاهایی که مبلغ ندارند برنامه ریزی شده و شبهای جمعه مبلغین به این مناطق اعزام می شوند.
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۱۹:۵۰