*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ \ الخميس ٠ شعبان ١٤٣٨ \ Thursday, April 27, 2017
توجه به نماز جامعه را در مقابل به ناهنجاری ها بیمه می کند
حوزه/ حجت الاسلام حسنی حلم در اجلاس استانی نماز گفت: نهادینه شدن فرهنگ نماز در کشور سبب می شود که هنجارهای جامعه توسط مردم رعایت شود و مردم به ان ملتزم باشند.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۸:۴۲
خانواده ها فرزندان را ولایی تربیت کنند
حوزه/ حجت الاسلام شعبانی تصریح کرد: هر کس بخواهد به تربیت حقیقی دست باید به علی(ع)، مدینة العلم بعد از نبی روی آورد، چرا که او مظهر صفات الهی است و به جز باب ولایت تربیت حاصل نمی شود، لذا خانواده ها باید فرزندارن را ولایی تربیت کنند.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۸:۰۵
نماز جامعه را از آسیب های اجتماعی در امان می دارد
حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: بسیاری از افراد جامعه طعم واقی نماز را نچشیده اند و اگر افراد طعم واقعی عبادت مخلصانه را بچشند آن را با چیزی معاوضه نخواهند کرد.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۸:۲۷
در زمینه ترویج نماز در جامعه ضعف داریم
حجت الاسلام حسینی مجد با بیان این که هنوز در زمینه ترویج و تبیین فرهنگ نماز در جامعه دچار ضعف هستیم، گفت: افتخار مکتب شیعه این است که امام علی(ع) در محراب شهادت و در راه نماز شهید شده است.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۸:۳۰
عدم هماهنگی زوجین منجر به تقابل و جنگ افروزی در زندگی می شود
حوزه/ حجت الاسلام تراشیون هماهنگی زوجین با یکدیگر را امری مهم دانست و گفت: زن و مرد تا جایی که می توانند باهم هماهنگ باشند، چرا که ناهماهنگی منجر به تقابل در زندگی می شود که این تقابل جنگ افروزی را به همراه می آورد.
۱۳۹۵/۹/۸ - ۱۲:۴۱
فقاهت ابزار تبلیغ دین خداست
حوزه/ آیت الله موسوی اصفهانی با اشاره به اهمیت تبلیغ خاطر نشان کرد: تبلیغ دین خدا باید با اخلاص باشد و کسی که در راه خداوند متعال قدم می گذارد باید از همه زندگی خود بگذرد تا دین خدا زنده بماند.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۶:۵۳
فعالیت های تهذیبی تقویت شود
حوزه/ حجت الاسلام کشوری دلاور با تاکید بر ضرورت تقویت برنامه های تهذیبی در مدارس علمیه، تصریح کرد: فعالیت های تهذیبی باید در جهت رشد طلاب انجام شود.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۷:۱۰
طرح جهادی مبلغین همدان برگزار می گردد
حوزه / معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان، از طرح جهادی مبلغین همدان خبر داد و گفت: این طرح برای مناطق محروم و روستاهایی که مبلغ ندارند برنامه ریزی شده و شبهای جمعه مبلغین به این مناطق اعزام می شوند.
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۱۹:۵۰
پیامبر اسلام اسوه اخلاق برای همه مردم هستند
حوزه / محقق حوزه علمیه همدان گفت: پیامبر اکرم(ص) کسی است که به معراج رفته ولی در روی زمین چنان تواضع دارد که بر مرکب بدون جهاز می نشیند، جبرئیل از سوی خداوند متعال به او سلام می دهد ولی او به تمامی مردم حتی کودکان در سلام دادن سبقت می گرفت.
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۱۶:۳۱
وحدت رمز پیروزی مسلمانان در برابر کفار است
حوزه / محقق حوزه همدان، با اشاره به جمهوری اسلامی ایران و علت اصلی پیروزی انقلاب گفت: وحدت بین ملت ایران بود که رژیم خائن پهلوی را به زانو کشید و انقلاب اسلامی ایران را پایه گزاری کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۱۷:۵۵