*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۳ صفر ۱۴۴۰ \ Monday, October 22, 2018
زیارت اربعین مانور بین‌‌المللی و بی‌سابقه جهان تشیع است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خوزستان، زیارت اربعین حسینی را مانور بین‌‌المللی و بی‌سابقه جهان تشیع دانست و گفت: ایران و عراق دو کشور بزرگ، ثروتمند با پتانسیل بسیار قوی هستند که اگر متحد شوند دیگر اسرائیلی وجود نخواهد داشت.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۰۸:۵۵
بایکوت خبری اربعین در رسانه‌های غربی/ اربعین بزرگ‌ترین حرکت فرا ادیانی است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری، گفت: هم‌اکنون بزرگ‌ترین بایکوت رسانه‌های جهانی در خصوص اربعین حسینی اتفاق افتاده است، به این دلیل که اربعین در یک بازه زمانی دو هفته، اثبات می‌کند اسلام دینی تمدنی و اتفاقاتی که حول محور آن جریان دارد، در تراز یک حرکت تمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۰۸:۵۰
دیدار فرمانده نیروی انتظامی کشور با آیت الله موسوی جزایری
حوزه/ سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی کشور، با آیت الله موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در خوزستان، دیدار و گفتگو کرد.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۰۶:۴۴
پرواز غیرمجاز و مشکوک «پهباد» عامل تیراندازی مأموران امنیتی بود
حوزه/ پرواز غیرمجاز و مشکوک یک فروند «پهباد»، موجب تیراندازی مأموران امنیتی بیت امام جمعه اهواز، به سوی این شیء پروازی، شده است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۲:۵۹
بررسی بایدها و نبایدهای تبلیغ بین‌الملل در مدرسه علمیه الغدیر اهواز
حوزه/ نشست بررسی بایدها و نبایدهای تبلیغ بین‌الملل، با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی کوهساری، در مدرسه علمیه الغدیر اهواز، برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۰:۴۵
تیراندازی در بالای ساختمان بیت نماینده ولی فقیه در خوزستان
حوزه/ لحظاتی پیش صدای تیراندازی گسترده از بالای ساختمان بیت نماینده ولی فقیه در خوزستان شنیده شد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۰:۳۰
ظرفیت‌های بالفعل خوزستان برای ورود به عرصه اعزام مبلغ بین‌الملل
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین حسینی کوهساری، حضور بیش از ۱۵۰۰ طلبه آشنا به زبان عربی و تجربه تبلیغ خارج از کشور در خوزستان را یک ظرفیت ویژه خواند و گفت: بحمدالله هم اکنون اسناد و چشم‌اندازهایی تدوین شده که می‌توان از آن‌ها برای استفاده از ظرفیت‌های حداکثری خوزستان و دیگر استان‌های مرزی بهره برد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۴:۳۳
لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌های ویژه خوزستان برای تبلیغ بین‌الملل
حوزه/ در جلسه مسئول مرکز ارتباطات و بین‌الملل حوزه با مدیر حوزه علمیه خوزستان، لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌های ویژه خوزستان برای تبلیغ بین‌الملل، تأکید شد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۴:۲۹
همدلی ملت و دولت لازمه عبور از پیچ تاریخی است
حوزه/ لطفی، لازمه عبور از پیچ سرنوشت‌ساز تاریخی را همدلی عملی ملت و دولت خواند و گفت: اکنون دشمن با همه توان در تلاش برای ایجاد یأس و نا امیدی در میان مردم از طریق ضربه زدن به وضعیت معیشتی و اقتصاد دارد تا بدین تربیت دستاوردهای انقلاب اسلامی را خدشه‌دار و از منظر مردم محو کند.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۰:۲۷
به راه افتاد هیئات عزاداری در آمریکا، یکی از دستاوردهای برون‌مرزی انقلاب اسلامی است
حوزه/ حجت الاسلام سپهر، به راه افتاد هیئات عزاداری در آمریکا را یکی از دستاوردهای برون‌مرزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: همدردی مردم نیجریه با ملت داغ‌دیده اهوازی در حادثه تروریستی ۳۱ شهریور، به راه افتادن دسته‌های عزاداری در خیابان‌های لندن و آمریکا، تنها بخشی از دستاوردهای برون‌مرزی انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۰:۰۷