*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ \ ۷ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Sunday, August 19, 2018
دشمن به دنبال سکولاریزه کردن حوزه و منابر دینی است
حوزه/ دور کردن طلاب از مسائل روز و محدود کردن در احکام دینی و بی تفاوت سازی آنها نسبت به مسائل کشور و جهان از اهداف اصلی دشمن برای ضربه زدن به انقلاب است.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۲:۳۱
در فضای مجازی با بی تقوایی آبروی افراد را می برند
حوزه/ امروز در دنیای کنونی که عصر ارتباطات است باید توجه داشت که خدای نکرده با درج و یا نشر مطلبی در فضای مجازی آبروی شخصی ریخته نشود و این مساله مستلزم رعایت تقوا است.
۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۱:۵۹
مدیر حوزه علمیه ایلام: حضور روحانیون در کمیته امداد تقویت شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه ایلام گفت: پیامبر اکرم(ص) توجه ویژه ای به اقشار آسیب پذیر جامعه داشته‌اند و افراد تحت پوشش کمیته امداد از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند ، لذا همکار با کمیته امداد یک تکلیف بسیار مهم برای روحانیت می باشد.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۵:۰۸
برخورد قاطع با اخلالگران اقتصادی حداقل انتظار مردم و روحانیت است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی، جنگ امروز با دشمن را جنگ اقتصادی دانست و گفت: یکی از مطالبات و حداقل درخواست های حوزه، روحانیت و مردم از دولت و قوه قضاییه برخورد قاطع و شجاعانه با اخلالگران اقتصادی است.
۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۳:۲۷
حوزویان از فرصت فضای مجازی غافل نشوند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان ایوان گفت: امروز فضای مجازی تبدیل به جولانگاه دشمنان دین و نظام اسلامی شده است و نباید از این فضا که ظرفیت عظیمی برای تبلیغ دین محسوب می شود، غافل شد.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۹:۳۵
طلاب و روحانیون همیشه در کنار مردم قرار دارند
حوزه/ دشمنان درصد هستند تا بین روحانیت و مردم فاصله و شکاف ایجاد کنند، لذا طلاب باید همواره در بطن جامعه و در کنار مردم باشند و از انقلاب اسلامی که مولود حوزه علمیه و میراث گرانب هایی که با خون هزاران شهید آبیاری شده است و امروز به ما رسیده، حفاظت کنند.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۴:۱۱
روحانیت صدای مردم و پیگیر مطالبات آنان است
حوزه/ حجت الاسلام تقوایی در جمع طلاب گفت: امروز بیش از پیش به اتحاد و انسجام بین تمامی آحاد نیازمندیم و حوزه های علمیه باید پایگاه این اتحاد باشند و نباید بگذاریم دشمنان از مشکلات داخلی و معیشتی مردم بهره برداری کنند و در مقابل مطالبه گری برای حل مشکلات مردم را تا آخر باید پیگیر باشیم.
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۱:۲۶
مردم منتظر اقدام عملی و قاطع دولت و قوه قضائیه اند/ مدیران ناکارآمد برکنار شوند
حوزه/ حوزه علمیه و جامعه روحانیت استان ایلام در بیانیه ای درباره اوضاع اقتصادی اخیر، خواستار اقدام سریع دولت برای حل مشکلات مردم و برخورد قاطعانه قوه قضائیه با مفسدان و اخلالگران اقتصادی شد.
۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۰:۱۶
حال عمومی مدیر حوزه علمیه ایلام رو به بهبودی کامل است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی، مدیر حوزه علمیه استان ایلام که بر اثر عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده بود، از بیمارستان مرخص و حال عمومی او روبه بهبودی کامل است.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۹:۱۰
گفتگوی خواندنی با یک روحانی خبرنگار
حوزه/ این روحانی خبرنگار از زمان آغاز فعالیت خبرگزاری حوزه در استان ایلام، همکاری خود را با رسانه رسمی حوزه آغاز کرده و به عنوان نماینده این خبرگزاری در استان، توانسته روایتگر رسانه ای خدمات و فعالیت ها حوزه و روحانیت استان باشد.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۱:۵۶