*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Monday, November 19, 2018
ادعای حمایت از فیلم‌های ارزشی مدیران را جدی نگیریم
حوزه/ سینمای ایران تنها به یک ژانر خاص خلاصه نمی‌شود، اتفاقی که هم اکنون در سینما شاهدش هستیم. برای همین اگر می‌خواهیم در آینده اثری از سینمای ملی ما باقی بماند باید فیلم‌های دفاع مقدسی و انقلابی را از یاد نبریم.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۲۳:۵۵
با پرداختن به اقلیت‌ها در سیما به وحدت جهان اسلام کمک کنیم
حوزه/ اگر بتوانیم با زبان فیلم و سریال مردم سراسر ایران را فارغ از هر قومیتی به هم نزدیک کنیم، توانسته‌ایم صلابت ایرن اسلامی را به دنبال نشان دهیم. رسیدن به این خواسته نیز مستلزم حمایتی است که از کارهایی نظیر «بازی نقاب‌ها» صورت می‌گیرد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۲۳:۳۰
«نبرد الجزایر» الگوی خوبی برای تولیدات انقلابی در سینما است
حوزه/ در فیلم‌هایی نظیر «نبرد الجزایر» ما تفکرات حاکم در انقلاب الجزایر را می‌بینیم، اما در فیلم‌های ابتدای پیروزی انقلاب، تنها هیجانات مقطعی مورد توجه قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۲۳:۳۵
برای شناخت دقیق ماهیت هالیوود باید سینمای یهود را بشناسیم
حوزه/ عضو هیئت مدیره انجمن سواد رسانه ای طلاب گفت: به منظور شناخت دقیق ماهیت هالیوود باید سینمای یهود را به درستی بشناسیم
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۱:۰۰
سیما باید تصویرگر سبک زندگی ایرانی-اسلامی در تمام نقاط ایران باشد
حوزه/ پرداختن به قومیت‌های مختلف در آثار تلویزیونی می‌تواند برای ما دست‌آوردهای زیادی داشته باشد که یکی از آنها یکپارچگی ملی است.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۰۴:۰۰
ضعف های سینما به روایت کارگردان کهنه کار
حوزه/ احمد جو گفت: ساخت فیلم‌ها و سریال‌های تاریخی تنها یک کار سینمایی و تلویزیونی نیست، بلکه من از آن به عنوان کاری تبلیغی نام می‌برم که ما از آن غافل هستیم.
۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۰:۱۶
کمدی سالم، نیاز امروز سینما کشورمان است
حوزه/ با دسته‌بندی‌هایی چون خودی و ناخودی حضور فیلمسازانی نظیر من در سینمای جنگ بسیار سخت و دشوار شده، برای همین مجبوریم به نوعی با پرداختن به اتفاقاتی چون حاشیه جنگ به این حوزه ادای دین کنیم.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۰۴:۲۵
هنوز حرف‌های ناگفته بسیاری در سینمای دفاع مقدس باقی مانده است
حوزه/ در این کار می‌خواستم درباره آدم‌هایی حرف بزنم که جانشان را برای امنیت ما فدا کردند، اما متاسفانه ما این نکته را از یاد برده‌ایم، زیرا تعلقات زندگی ما را نسبت به چنین موضوعاتی بی‌تفاوت کرده است.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۰۴:۰۰
آش شله قلمکاری به نام سریال «دلدادگان»!
حوزه/ ️سریالی که با درآمیختن هرآنچه به دستش می رسید، از فیلم فارسی تا فیلم های هندی و سریالهای دهه هفتاد میلادی ایتالیایی، یک سریال به تمام معنا شله قلمکاری را به صدا و سیما قالب کرد.
۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۰:۵۷
هزینه کردن از اعتبار ایران برای جایزه های بین المللی ممنوع است
حوزه / کارگردان سینما گفت: اگر قرار باشد ما با نشان دادن مشکلات کشور، جایزه‌ای به دست آوریم من آن را نمی‌پسندم، بلکه آنچه اهمیت دارد این است که ما بیش از هر چیز به اعتبار ایران و انقلاب فکر کنیم تا دشمن از کارهای ما سوء استفاده نکند.
۱۳۹۷/۸/۱ - ۰۴:۰۵