*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Sunday, July 21, 2019
جایگاه «مادر» در فیلم‌های ایرانی کم رنگ شده است
حوزه / یک بازیگر سینما و تلویزیون گفت: سینما ایران اگر بتواند به جایگاه مادر، توجهی صحیح و درست داشته باشد، مطمئناً در سایه چنین رویکردی به اخلاقیات هم نگاهی مناسب خواهد داشت.
۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۲۲:۴۰
برخورد قهری در حوزه فرهنگ، جوابگو نیست
حوزه / یک بازیگر سینما و تلویزیون گفت: برخورد با هجمه‌های فرهنگی، شکلی جبری ندارد، بلکه باید با زبان خود آنها راه مقابل را پیش گرفت.
۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۹:۴۰
خانواده در سینمای ایران مورد توجه قرار نمی‌گیرد
حوزه / کارگردان و برنامه ساز سینما و تلویزیون گفت: در تلویزیون ما متاسفانه نهاد خانواده جایگاه مطلوبی در تولیدات نمایشی ندارد.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۲۳:۵۰
نمره قبولی سریال "گاندو" از حیث فرم و محتوا و جذب مخاطب
حوزه/ منتقد حوزوی سینما و تلویزیون گفت: سریال "گاندو" از حیث پرداخت فرمی و محتوایی و به خصوص جذب مخاطب ، نمره قبولی دریافت کرد و به عنوان یک سریال شاخص می تواند به الگویی در این زمینه در رسانه ملی مطرح شود.
۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۰:۴۹
فیلمساز ایرانی باید مبلغ آرمانهای انقلاب باشد
حوزه / یک کارگردان سینمای دفاع مقدس گفت: فیلمسازی که با امکانات این سرزمین و انقلاب فیلمساز شده باید مبلغ ارزش‌ها باشد
۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۰۶:۲۰
فیلم‌های طنز، بی‌اخلاقی را در سینما رواج می‌دهد
حوزه / یک تهیه‌کننده سینما گفت: متاسفانه آثاری که در حوزه سینمای طنز تولید می‌شود متاسفانه مروج بی‌اخلاقی در جامعه است.
۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۲۱:۴۰
نمایش مذهبی را رایگان اجرا نکنیم
حوزه / یک بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر گفت: یکی از آسیب‌های رایج این روزهای نمایش دینی این است که این شکل از کار را رایگان روی صحنه ببریم. این اقدام به نظرم اقدامی در جهت تخریب این شکل از نمایش است.
۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۱:۲۵
ساخت سریال هایی مثل "گاندو" برای روشنگری جامعه ضروری است
حوزه/ منتقد سینما و تلویزیون و مستندساز حوزوی بر ضرورت ساخت سریال هایی مثل "گاندو" به منظور روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه تاکید کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۰۸:۳۳
سینما آرمانهایش را به گیشه باخته است
حوزه / یک بازیگر سینما و تلویزیون گفت: متاسفانه آن چیزی که امروز می‌بینم گواه این امر است که سینما آرمان‌هایش را به اقتضائات گیشه باخته است.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۹:۱۵
سریال گاندو؛ سریال جذابی که روایتگر شیوه های نفوذ دشمن است
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی و منتقد سینما و تلویزیون ضمن تبیین چرایی جذابیت و قوی بودن سریال گاندو ، آن را اثری توصیف کرد که بخشی از مهم ترین شیوه های دشمن در جریان نفوذ سیاسی و امنیتی را به تصویر می کشد.
۱۳۹۸/۴/۸ - ۲۰:۴۶