*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ \ ۶ شوال ۱۴۳۹ \ Thursday, June 21, 2018
کد خبر: 404002 | تاریخ مخابره :۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۸ | سرویس: حوزه علمیه قم 3
عضو جامعه مدرسین
ملت ایران اجازه نمی دهد کوچکترین گزندی به ارزش ها و شعائر الهی برسد
حوزه/ زمانی که به اصل نظام وانقلاب و مقدسات حمله کردند، ملت متدین به صحنه آمد که داری سه شاخصه مهم بصیرت، تصمیم به موقع و پیروی از ولی فقیه بود و همین مسئله کار دشمنان را یکسره کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمود رجبی در گفت وگو با خبر نگارخبرگزاری«حوزه»، گفت: 9دی در حقیقت نمایش دیگری از انقلاب اسلامی است. همان طور که در پیروزی انقلاب همه ملت بدون اینکه کسی برنامه ریزی و درخواست کند، وارد صحنه شد در این روز هم ملت احساس کردندکه وظیفه الهی است و به میدان آمدند.

عضو جامعه مدرسین عنوان کرد: زمانی که فتنه گران به اصل نظام وانقلاب و مقدسات حمله کردند، ملت متدین به صحنه آمد، نظیر اصل انقلاب. این به میدان آمدن داری سه شاخصه مهم بصیرت،  تصمیم به موقع و پیروی از ولی فقیه بود و همین مسئله کار دشمنان را یکسره کرد.

وی گفت: روشن بود که ملت باشرف ایران با تمام وجود به صحنه آمده و نمی گذارد کوچکترین گزندی به ارزش ها وشعایر الهی برسد. بنابر این از یک منظر این حضور مردم احیای دوباره انقلاب بود.

استادحوزه ابراز داشت: از منظر دیگر حماسه غرور آفرین 9 دی در نطفه کردن طراحی استکبار جهانی است. استکباری که برای اجرای این برنامه از گذشته سرمایه گذاری وسیع و طراحی دامنه داری در انقلاب های رنگین منطقه کرده بود و خواستند آن تجربه را در ایران بکارگیرند و دراین روز به نتیجه نهایی برسند و اساس انقلاب را در هم بپیچند، ولی از قدرت رکن دوم انقلاب یعنی مردم با بصیرت غافل بودند.

حجت الاسلام والمسلمین رجبی افزود: از منظر سوم حضور مزدوران و حامیان خارجی در داخل کشور بود. دوستان آنها در داخل کشور در آن شرایط می خواستند استکبارجهانی که در آن زمان دچار ضربه مغزی شده، تنفس مصنوعی دهند و دوباره به صحنه بیاورند.

عضو جامعه مدرسین عنوان کرد: منظر چهارم حماسه 9 دی بصیرت مردم انقلابی است. به رقم همه توطئه های دشمنان که به دنبال استحاله فرهنگی در کشور بودند؛ اما بصیرت بالا و تحلیل وقایع و حضور به موقع مردم در صحنه باعث شد، استحاله فرهنگی دشمن اثر چندانی را به همراه نداشته باشد.

وی گفت: منظر پنجم حماسه9دی پیروی از ولایت بود. مردم در این روز وفاداری خود را در تبعیت از ولایت به تجلی رساندند و با حضور خود عهد و پیمانی دوباره با ولی امر مسلمین بستند.

استادحوزه ابراز داشت: منظر ششم حادثه عشق مردم به اهل بیت(ع) و ارزش های اسلامی بود. زمانی که مردم دیدند بعضی انسانهای نابخرد و جاهل و اخلاگر علیه مقدسات دینی شعارمی دهند، وارد صحنه شدند و عرصه را بر اخلالگران تنگ کردند و نگذاشتند به اهداف خود برسند.

حجت الاسلام والمسلمین رجبی افزود: مردم در آن روز مشت و تودهنی محکم به استکبار جهانی و حامیان او زدند و نشان دادند در همه حال حامی ارکان انقلاب هستند.

 

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی