*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ \ السبت ٠ رجب ١٤٣٩ \ Saturday, March 17, 2018
کد خبر: 411375 | تاریخ مخابره :۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۵ | سرویس: بین الملل 128
معاون دبیرکل الوفاق بحرین:
محاکمه آیت الله عیسی قاسم محاکمه یک مذهب است
حوزه/ شیخ الدیهی گفت: اتفاقات نشان می دهد که مردم باید در مخالفت با یک توطئه بزرگ طایفه ای و حمله نظام به مذهب تشیع و مراجع دینی کاملا مراقب و هوشیار باشند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، شیخ حسین الدیهی معاون دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین گفت: نظام بحرین بار دیگر اعلام کرده که بر تصمیم خود برای محاکمه یک مذهب اسلامی اصیل و واجبات و عبادات آن باقی است.

وی افزود: ادامه دادن نظام بحرین به نمایش محاکمه شیخ عیسی قاسم به خاطر دریافت وجوهات خمس، و اهانت آنها به بزرگ ترین مرجع دینی بحرین و به راه انداختن جنگ رسانه ای و سوء استفاده از دادگاه غیر منصفانه برای تخریب یک مذهب و احکام آن از نظر ما محکوم است.

الدیهی تاکید کرد: تمام اتفاقاتی که جریان دارد نشان می دهد که مردم باید در مخالفت با این توطئه بزرگ طایفه ای و حمله نظام به مذهب تشیع و مراجع دینی کاملا مراقب و هوشیار باشند، چون نظام بحرین به دنبال دست یابی به اهداف طایفه ای خود است که سودی برای کشور ندارد.

معاون دبیرکل الوفاق گفت: شیخ عیسی قاسم یک رهبر ملی است که محوبیت زیادی در بحرین دارد و همچنان از برجسته ترین جایگاه در تشویق مردم به وفاداری ملی و رعایت مسالمت داخلی و دعوت به وحدت و همزیستی برخوردار است.

شیخ الدیهی ادامه داد: شیخ عیسی قاسم صاحب فکر و گفتمان اسلامی اصیل و بی نظیری است که در بحرین و سطح جهان عرب و اسلام تاثیر گذار است و همین موضع ایشان باعث شده مورد احترام و تقدیر گسترده در جوامع عربی و اسلامی و بین المللی واقع شود.

وی افزود: شیخ عیسی قاسم به نقش دینی و تبلیغی خود با درایت و آگاهی و شفافیت تمام عمل کرد و در این زمینه قانون و شرع مقدس را رعایت کرد و هرگونه تلاشی که برای تخریب چهره نورانی این عالم صورت بگیرد به هدف نخواهد رسید؛ چراکه شیخ عیسی قاسم و اقدامات ایشان سرمایه بحرین و مردم است مردم بحرین همچنان دست از مطالبه حقوق خود نخواهند کشید.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی