*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ شعبان ۱۴۴۰ \ Saturday, April 20, 2019
کد خبر: 446378 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۲:۲۷ | سرویس: استان‌ها 46
استاندار اصفهان:
ارتش ایران تنها ارتشی است که فلسفه تشکیل آن دفاعی است
حوزه/ مقام ارشد استان گفت: ارتش جمهوری اسلامی یک ارتش اسلامی است لذا هرگز به خود اجازه تجاوز به حقوق دیگران ، مرزهای دیگر کشورها رانمی دهد، اما در مقابل هر تجاوزی مستحکم پاسخ می دهد.

به گزارش خبرگزاری«حوزه» از اصفهان، محسن مهرعلیزاده در مراسم روز ارتش 29 فروردین و مراسم رژه ارتش اظهار کرد: افتخارات ارتش در همه دوران ها در انقلاب اسلامی بی شمار است، ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در کنار ملت ایران ایستاده است.

وی بیان کرد: ارتش جمهور یاسلامی ایران از زمان قبل  پیروز ی انقلاب تا به امروز ماهیت واقعی خود را به عنوان فرزندان اسلامی ثابت کرده اند.

استاندار اصفهان با تاکید براینکه متاسفانه امروزه شاهدیم  که  ارتش های دنیا و دیگر کشورهای به منظور قدرت تهاجمی و تجاوز مورداستفاده قرار می گیرند، گفت: ارتش ایران تنها ارتشی است که فلسفه تشکیل آن دفاعی است.

وی افزود: ارتش جمهور ی اسلامی یک ارتش اسلامی است لذا هرگز به خود اجازه تجاوز به حقوق دیگران ، مرزهای دیگر کشورها رانمی دهد، اما در مقابل هر تجاوزی مستحکم پاسخ می دهد.

مهر علیزاده عنوان کرد: اگر امروز شاهد به خاک و خون کشیده شدن مردم مظلوم یمن، عراق و سوریه هستیم به دلیل وقاحت تمام نیروهای ارتشی و مستکبرین است و اگر ما در کنار این مردم مظلوم هستیم به دلیل وظیفه اسلامی  و دینی ما هست.

وی ابراز کرد: سوال ما از مستکبرین این است  که شما دراین منطقه چه میکنید، تجاوز به حقوق مردم خصلت ارتشی های کشورهای مستکبر شده است.

استاندار اصفهان در پایان گفت: ملت ایران  از اینکه به برجام پایبند باشد تا خشونت در دنیا  از بین برود خرسند است، در سال های گذشته برجامی امضا شد که به نفع دنیا و به ضرر کسانی که در جهت رونق خشونت می کوشیدند

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی