*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ شعبان ۱۴۴۰ \ Saturday, April 20, 2019
کد خبر: 448999 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۲/۱۳ - ۱۹:۴۵ | سرویس: استان‌ها 49
در نشست بصیرتی مدرسه مولاوردیخان قزوین مطرح شد؛
نفوذ مرموزانه دشمن در اتاق های فرزندان ما
حوزه/ جنگ نظامی نفوذ در مرز‌ها و جنگ فرهنگی نفوذ در مغزها و افکار است، در جنگ نظامی دشمن در شهر‌ه حضور می یابد، اما در جنگ فرهنگی، در اتاق فرزندان ما نفوذ کرده است و علیرغم هشدارهای مقام معظم رهبری در خصوص تهاجم فرهنگی متاسفانه تا امروز ارگان‌های فرهنگی توجه و سیاست‌اندیشی لازم را در این زمینه نداشته‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از قزوین، حجت الاسلام شعبان تقی خانی، امروز در نشست بصیرتی و سیاسی طلاب مدرسه علمیه مولاوردیخان قزوین گفت: سبک زندگی و تحکیم خانواده موضوعی است که باید مورد بررسی قرار گیرد، چرا که بعد از دوران جنگ سخت، دشمن با جنگ نرم وارد میدان شده است و هدف فروپاشی و از بین بردن قداست خانواده است و باید گفت که در این مسیر موفق عمل کرده است.

وی با اشاره به تعبیر رهبر معظم انقلاب درباره مفهوم «آتش به اختیار»، افزود: جامعه همچون بدن انسان است که برای رسیدن به هدف اصلی هریک از اعضا، ارگان‌ها و مسئولین اجرایی وظایف خاصی را برعهده دارند که جدا از وظایف کل نیست.

استاد حوزه علمیه قزوین تصریح کرد:  مسئله آتش به اختیاری یک موضوع نظامی است و در مواردی که به هر دلیلی ارتباط با فرمانده اصلی قطع شده از آن استفاده می‌شود و تصمیم‌گیری را بنابه‌اقتضای زمان بر عهده خود فرد قرار می‌گیرد.

استاد حوزه علمیه قزوین گفت: جنگ نظامی نفوذ در مرز‌ها و جنگ فرهنگی نفوذ در مغزها و افکار است، در جنگ نظامی دشمن در شهر‌ه حضور می یابد، اما در جنگ فرهنگی، در اتاق فرزندان ما نفوذ کرده است و علیرغم هشدارهای مقام معظم رهبری در خصوص تهاجم فرهنگی متاسفانه تا امروز ارگان‌های فرهنگی توجه و سیاست‌اندیشی لازم را در این زمینه نداشته‌اند.

حجت الاسلام تقی خانی بیان داشت:  کسی که امر به معروف و نهی از منکر می کند جانشین خداوند روی زمین است و در ردیف انبیاء الهی قرار دارد که این فریضه اعظم الفرایض یعنی بزرگترین فریضه هاست و این امر باعث برپایی تمامی واجبات می شود.

  

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی